Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
etibor

Stilo - skidanje retrovizora i/ili poklopca

Recommended Posts

Jutros kada sam išao na posao neki lik iz suprotnog pravca mi je prešao malo u moju traku i zakačio retrovizorom u retrovizor, pri brzini od oko 90km/h mojih + njegovih isto toliko... Imao sam sreće sto me nije zakačio više... :realmad: :realmad: :realmad:

Retrovizor mi se samo sklopio, i ja sam ga vratio u normalan položaj, ali nisam odmah primetio da mi je odvalio plastični poklopac sa retrovizora...

Retrovizor radi ispravno, staklo nije puklo, grejač radi, motorčić, merenje temperature rade.

Zanima me da li neko ima samo taj "poklopac" od retrovizora, ili neki polomljen (ali ne i poklopac) ili neispravan retrovizor.

Kako je taj poklopac uopšte pričvršćen? Da li je na neke žabice ili je bio zalepljen?

Glupo mi je da uzimam u Yu-Lukasu, sigurno je jedno 3500-4000, i ne znam kakvog je kvaliteta, da li je neko uzimao od njih retrovizor?

Za polovan mi traže 50e...

Pozdrav...

Share this post


Link to post
Share on other sites

montirao ja musteriji.na zabice je ,kvalitet ni priblizan

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da li može ako uzmem iz Lukasa novi da mu skinem poklopac i stavim na ovaj moj retrovizor?

Da li je barem istog oblika poklopac?

I da li je isti retrovizor za verziju sa 3 i 5 vrata?

Share this post


Link to post
Share on other sites
montirao ja musteriji.na zabice je ,kvalitet ni priblizan

kako mislis na zabice? Kaci se na 3 T40 toreksa kao i original. Poklopac je na zabice, ali zar nije i originalni. Sad, vidi se da nije kvalitet kao pravi ali za 3000/24000 definitivno vredi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo poklopac meni treba, na to je mislio miki da je na žabice...

Imaju u Yu lucas-u, zvao sam juče, košta nešto više od 800 din.

Tako da ću za koji dan da kupim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

to sam mislio.retrovizor na zabice-nemoj kume mnogo je :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio, ofarbao (sprejem), namontirao.

Koliko para toliko muzike, za 807,00 dinara koliko košta. Nema bolji. :)

Ne leži baš kao original, ali nije loše.

Pozdrav...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima.Moze li neko da mi kaze ili objasni postupak kako da skinem poklopac retrovizora jer su u crnoj boji a hteo bih da ih ofarbam u boju auta.

Edited by neshaoct
moved post

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,da li mi neko moze reci kako da skinem a da ne polomim spoljnu plastiku na retrovizoru(Fiat Stilo 3v) i na koji nacin je najbolje prefarbati plastiku u boju auta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko se secam na zabice je,znaci samo nekim tankim srafcigerom lagano podizes i odvajas,samo pazi,sve je to krto da ne pukne.

A za farbanje moras koristiti i plastik prajmer da se ne bi ljustilo posle nekog vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko da li po dimenzijama odgovara unutrasnji retrovizor od Punta u Stila? Koliko sam uspeo da vidim koriste identicnu metalnu stopicu na sofersajbni, i sam nosac deluje isto, ali nisam imao prilike da premerim velicinu samog ogledala.

Ovo mi treba zato sto Stilo ima beli retrovizor, a svaki Punto (2/3) koji sam do sad video ima crni. Planiram da stavim kameru u auto (za nedaj Boze), pa crna kamera pravi previse kontrasta sa belim retrovizorom kad se gleda od spolja i mnogo bi neupadljivije izgledalo sa crnim retrovizorom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...