Jump to content
FAS Goran
kAcA

eLearn za Fiat Stilo

Recommended Posts

There are no more download slots available for free users right now.

If you don't want to become a premium member, you might want to try again later. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
treba da naglasis da je samo za premium members!

Kod mene radi, probaj ponovo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo mali savet za ljude koji su zainteresovani da skinu date fajlove.

Skinite lepo sa neta programcic "JDownloader" . Evo vam ga link za download,program je freeware:

http://jdownloader.org/download/index

Kada instalirate taj program,ubacite lepo zeljene rapidshare linkove u njega . Program ce sam to skinuti,sa minimalnim cekanjem izmedju linkova,odpakovace sve to sam i cak ce vam spojiti fajlove(sto je u ovome slucaju potrebno i sto bi inace morali da uradite sa programom "HJsplit"). Na kraju lepo dobijete gotov fajl i to je to.

I nebitno je da li je za premium members ili nije.

Edited by visinskiradnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

kombinovanje tih fajlova uradi i TC ali kao extenziju da .out tako da se s tim fajlom ništa ne može... Šta je ovo zapravo... tj. koju extenziju da mu stavim da bi proradilo?

P.S. kad se splituje veliki fajl onda treba gledati da extenzija ostane ista a informaciju o delu staviti u ime fajla tipa ime001.rar, ime002.rar a ne ime.001 ...

poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

TC samo spakuje te delove u celinu ali pošto su imenovani onako kako jesu *.001.. on ne zna koju extenziju da stavi, kasnije je dovoljno ono out promeniti u pravu extenziju i sve šljaka OK... SAMO koja je prava extenzija ?

Ako je program koji se intalira onda je .exe, ako je pdf dokument onda je naravno .pdf, ako je film.... znate već na šta mislim, kako se koristi eLearn?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ,jasno mi je o cemu govoris. Ajd' skinucu to veceras,pa cu pokusati da uradim nesto.

Koliko vidim, clan FIAT driver kaze da kod njega radi ? Mozda bi mogao da nam da neka uputstva...u medjuvremenu.

Edited by visinskiradnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekstenzija je .nrg

Image fajl je u pitanju, treba se narezati na CD ili se pokrenuti i instalirati preko DaemonTools-a ili ostalih alata slicne funkcije

Edited by FIAT driver

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sumnjao sam da je neki image, probao sam da ga učitam u nero image drige kao iso (njega jedino imam za "slike" a ne instalira mi se DT jer mi treba jednom u godinu dana pa...) retko ko koristi ngr (osim mene:)) pa nisam ni probao ...

Uglavnom hvala na pojašnjenju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako...da li bi drug "FIAT driver" mogao da objasni malo konkretnije kako je pokrenuo ovaj Elearn sa Daemontools-om ? Mislim,nisam bas neki duduk za komp ali mi ovde definitivno nije najjasnije. Pokusao sam sa: Daemontools,PowerISO,UltraISO,NeroImageDrive. Svi ovi alati obicno mogu da otvore .nrg ekstenziju. Kada pokusam da mountujem(stavim u virtuelni drive) ovaj fajl , nista se ne desava. Pokusao sam i da fajl konvertujem iz ".nrg" u "iso" i onda da ga mountujem u neki od ovih programa i sve bude ok ali kada pokusam da aktiviram taj virtuelni disk,on mi samo prikaze ponovo taj ".nrg" fajl. Pokusao i sa rezanjem na disk i opet ista stvar. Autoplay opcija mi samo daje opciju "open disk". I tamo je opet samo onaj prvobitni ".nrg" fajl.

Stvarno mi nije jasno,nebrojeno puta sam radio slicne stvari. Ne znam u cemu je fora ?

Hvala unapred za objasnjenje !

Share this post


Link to post
Share on other sites

U DaemonTools-u sam napravio jedan virtualni cd/dvd rom i mountovao image

U tom virtualnom cd/dvd rom-u se pojavio instalacioni fajl za eLearn pomocu kojeg sam instalirao program na kompjuteru

Drugi nacin je (ako imate instaliran Nero) otvorite taj image fajl i Nero ce vam automatski dati opciju za przenje na cd

Nakon instalacije, da bi pokrenuli program CD vam mora biti unutra (ili virtualni cd preko DaemonTools-a)

Ne znam u cemu je problem kod tebe, vjerovatno zato sto si koristio ovaj program za download pa je on sada poremetio ekstenziju ili sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene se posle mountovanja ne javlja nikakav instalacioni(exe) fajl. U tome je problem. Ne verujem da je JDownloader nesto zeznuo. On samo ektrahuje i spoji sta treba i to je to.

Ok,bitno je da sljaka kod drugih. Ja ionako ne vozim stila...jos uvek. :)

Pokusacu sa ponovnim skidanjem.

Pozdrav !

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod mene je sve i samo na italijanskom.

samo na pocetku instalacije pise na engleskom ali sve posle je ITA.

jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bender kad pokrenes program izaberi engleski jezik i motor i sve bi trebalo biti na tom jeziku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam skinuo sve delove i dobio:

Elearn_Fiat_Stilo.001

Elearn_Fiat_Stilo.002

...

Elearn_Fiat_Stilo.006

označio sam prvi u total commanderu otišo na File>Combine files i dobio Elearn_Fiat_Stilo.out, kojem sam promenio extenziju u nrg i to je to, učitao ga u neroimage drive i on je sam ponudio instalaciju.

Nisam je odradio jer ni ja nemam stila - još :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na početku sam i odabrao English ali na zadnjem prozoru pre početka instalacije zadnji deo menija, gde pita da li želim ikonicu eLearn-a na desktopu, mi napiše na italijanskom i nastavi sa instalacijom.

Kada završi i kada je pokrenem sve je na italijanskom, a kada u opciji Language izaberem English izbaci mi poruku "INSERT CD-ROM".

Mauntovao sam ga u Deamon-u, a kasnije i narezao na CD i isto se dešava.

W T F ! ! !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...