Jump to content
FAS Goran
Godzilla Toys

FIAT 500 B Toplino (1948)

Recommended Posts

Ajd da i ja nesto nakacim. Ovo je Fiat 500 B Topolino iz 1948. S obzirom da je prelazno resenje izmedju modela A i C proizvodio se nekih 9 meseci i zbog malog broja proizvedenih komada ima visu cenu u odnosu na modele A i C , ali posto nije na prodaju cena mi nije ni vazna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predivno.Imas li sve original delove?Jao kako provocira da ga covek oskrnavi i modernizuje. :devil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ijaaaaaaooooo.... ovo tvoje?

E bas ovakvu verziju sam sanjao da imam, ova mi je najlepsa :)

Evropski hot-rod :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cista klasika :w00t:

Ovo je pravi dragulj :yes ,a koliko vidim na dobrom si putu da mu vratis stari sjaj :clap:

Tvoj mi je nekako najblizi ovom kabrioletu iz 1947,ima ga dole nize na ovom sajtu :coffee:

http://www.wheelsofitaly.com/wiki/index.php/Fiat_Topolino

crveni ca crnim krilima :thumbup:,ili ti kako na sajtu pise Fiat 500 Convertible 1947

Edited by mik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ijaooooo, vidi što je dobar u crvenoj...

Svaka čast, samo napred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Godzilla Toys je kliknuo na pogresno dugme kada je odgovarao na nasa pitanja, pa je umesto da postuje odgovore, "prijavio" (report) postove. Evo ja ih prenosim

Godzilla Toys:

@bokija: Potpuno je originalan.

@chikavili: Pa lep je a i dosta redak.

@mik: Lici na crveno crni ali nije takav , pogledaj kakve su kopce za prednju haubu meni a kakve na njemu , a to je samo jedna od razlika

@Damjanović: Pa moze i te gume da se stave i dale bi mu dodatni sarm , a ovo su gume 135/70R15 od Smart-a .

Godzilla Toys, nemoj da klikces na "Report", vec na "Reply" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra auto,svaka čast. :respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzilla Toys je kliknuo na pogresno dugme kada je odgovarao na nasa pitanja, pa je umesto da postuje odgovore, "prijavio" (report) postove. Evo ja ih prenosim

Godzilla Toys:

@bokija: Potpuno je originalan.

@chikavili: Pa lep je a i dosta redak.

@mik: Lici na crveno crni ali nije takav , pogledaj kakve su kopce za prednju haubu meni a kakve na njemu , a to je samo jedna od razlika

@Damjanović: Pa moze i te gume da se stave i dale bi mu dodatni sarm , a ovo su gume 135/70R15 od Smart-a .

Godzilla Toys, nemoj da klikces na "Report", vec na "Reply" :)

:whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da verujem da neko ko za sat vremena srusi pola Tokija,ne ume da klikne jedno obicno dugme :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bokija je neozbiljan, ne obracaj paznju ;)

Aludirao je na tvoj nick, odnosno Godzillu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina Villi.Verovatno je covek mladji.To vise znamo mi Godzilini vrsnjaci... :lol: Joj,gledam autic kako je lep pa originalan,al mi ispred okica sevaju fleshevi kako bi izgledao u Hot rod stilu.Da je moj,ne znam da li bi izdrzao da ga ne oskrnavim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubavo.Kako bi mu sela neka zujalica od stotinak konjica,kozni enterijer,retro alojkeeeeee,dosta,bre vezite me. :lol::cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites
neshaoct said:
...svaka čast na zelji, znanju i uloženom trudu da se ovako sredi auto star preko 60 godina... :thumbsup:

 

Pa ulozio sam u njega pet godina rada , i para naravno samo u skoljku sam spucao oko 2000 jevreja , limarija , potpuno peskarenje cele skoljke u GOSI u Smederevskoj Palanci, premaz nekim dvokomponentnim prajmerom (njime se farbaju delovi mostova koji su stalno pod vodom, znaci skoljka je neunistiva) , priprema pred farbanje , boja PPG . Jbg skup je to sport ali na nesto mora da odu pare... bolje tako nego da ih djavo sam uzme. ;)

 

zza7528.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

extra.

ima kod mog drugara na placu u garazi jedan takav u sasvim finom stanju. psiholoski se pripremamo vec godinama za jedan hot rod projekat, samo nikako da dodje na red...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo su neki FIAT- i 500 Topolino koje sam pokusavao da kupim i vratim u zivot ali nisam nasao u tim ljudima tj. njihovim vlasnicima sagovornike . U stvari u pocetku nece da ti proda ili pak zabidzi takvu cenu da se pitas da se nije zajebo u jednoj nuli a onda kad resi da ga proda skuplji mi je prevoz nego sto kosta auto.

 

zza7529.jpgzza7530.jpg

zza7531.jpgzza7532.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

klasicna prica. gomila zanimljivih starih automobila zavrsi u starom gvozdju jer su vlasnici totalno nerazumni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...