Jump to content
FAS Goran
LanciaFreak

Lancia Lybra - problem magljenja stakala

Recommended Posts

Od juče prestao je da mi duva i vruć i hladan vazduh na sredini, odnosno čuje se neko duvanje u pozadini ali ne izlazi ni sa moje, ni sa suvozačeve strane ani u sredini dok je na noge i na i gore duva normalno. Jel se to neka klapna zaglavilia ? I ako da koja ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duva mi gore na stakla i dole na noge, ali na sredini nikako neće da izađe vazduh. Nisam gledao još tu klapnu pošto nisam imao vremena, ali ću sutra pogledati.


cxcv990902.jpg

 

jel to ovo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledao sam klapnu iznad ventilatora i utvrdio da je bila zatvorena, i da ne reaguje na komande otvaranje/zatvaranje (polukružna strelica). Nju sam otvorio rukom, ali naravno na sredini i dalje ne duva. E sad ja sam mislio dugme za 4 žmigavca zajedno sa držačem za čašu i malom ladicom skinem, posle toga skinem rešetke gde izlazi vazduh i ručno otvorim te klapne koje su se zatvorile (to sam video u uputstvu kako se skida). Šta mislite o tome ? Da li ću uopšte tada imati pristup tim klapnama i da li se one mogu uopšte ručno otvoriti ? Takođe sam utvrdio da mi sad ne radi ni duvanje na noge :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neces dobiti nista ako budes skidao resetke kod prekidaca za migavce. Ne desava se tu preusmeravanje vazduha,te klapne i motorici su duubooko dole u komandnoj tabli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ni meni ne rade dal ti motorici ili sta vec samo u nogama bije ko blesavo sta god da ukljucim noge sibaju,sta je kod mene frka

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ni meni ne rade dal ti motorici ili sta vec samo u nogama bije ko blesavo sta god da ukljucim noge sibaju,sta je kod mene frka

Moraces tablu da skidas da bi to resio.

Skoro svaka Lybra ima problema sa tim, kod mene je tabla skidana i za sada radi kako treba.

Edited by Ivan BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene desna strana nema grejanje, sta god ukljucio i uradio, isto je u svim pravcima. Moja strana radi savrseno. Sta mi je ciniti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

e ni meni ne rade dal ti motorici ili sta vec samo u nogama bije ko blesavo sta god da ukljucim noge sibaju,sta je kod mene frka

Moraces tablu da skidas da bi to resio.

Skoro svaka Lybra ima problema sa tim, kod mene je tabla skidana i za sada radi kako treba.

 

Koliko te je to zadovoljstvo koštalo ?

 

E sad jbg ja sam skinuo tu rešetku na sredini i na silu malo otvorio neku klapnu tako da mi sad istovremeno duva i gore i na sredini. I tako će sada verovatno ostati do daljnjeg ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja skidao nego prethodni vlasnik, pa ne znam koliko kosta.

Ja sam skidao na Stilu koga sam imao pre Lybre, menjao sam mali hladnjak.

Cena je bila 120 eura.

Verujem da je toliko i za Lybru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se Grujic iz Ugrinovaca pohvalio da moze da zameni taj motoric bez skidanja table.

Ako je to motoric ispod armature od table.

 

Ima u otpadima negde br telefona pa probaj da li radi .

Share this post


Link to post
Share on other sites

nadjinam taj br znacilo bi nam puno

 

Meni se Grujic iz Ugrinovaca pohvalio da moze da zameni taj motoric bez skidanja table.

Ako je to motoric ispod armature od table.

 

Ima u otpadima negde br telefona pa probaj da li radi .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj bre, kako automatska a mora rucno? :D

Onda je bar poluautomatska :D

Edited by majkicbane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...