Jump to content
FAS Goran
dandzaman

AKCIJA! ---TRAZI SE UKRADEN AUTO! ---SVI TRAZIMO AUTO!

Recommended Posts

th_60901003010682897099932.jpgth_DSCF5124.jpgth_photo071209010.jpgth_photo071209011.jpg

th_photo073109001.jpg

to je sve slika sto imamo za sada ali prikupljamo jos...

ako neko ima bilo kakvu informaciju molimo da nam se jave....pozdrav i hvala svima!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim,stvarno,ne drzi nas u neizvesnosti :ermm:

Nadam se da je 205-ica :thumbup: dobro podnela avanturu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

auto nadjen kompletan i neostecen i cak zakljucan :D

bio je prljav i neko ga je primetio i prijavio parking servisu koji ga je pokupio i prijavio policiji....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je rasejana gazdarica zaboravila gde je parkirala?Desavalo se meni kad sam bio mladji i ..... :wine:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jesam rasejana al sto se tice auta, no way :)

Evo ga i kraci epilog...

Auto je bio vozen i akan a zatim je ostavljen u bulevaru oslobodjenja (pretpostavljamo da su ga ostavili posto je riknula pumpa za gorivo), bio je nepropisno parkiran pa ga je pauk odneo na Slaviju gde sam ga ja i videla posto tu prolazim svaki dan.

The End! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pauk je odneo auto za koji je prijavljena krađa i da to nikom nije prijavljeno, nego ostavljen da džudži na parkingu?

Da čovek ne poveruje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni su isto ukrali juga pre nesto vise od godinu dana, pa me zanima da li ovi slepci iz parking servisa javljalju da je auto kod njih ili sam ja trebao da ih obilazim...inace jugo je bio 2005-o godiste i otplatio sam ga u aprilu,a u decembru su ga ukrali :rant: ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Davne 1990 godine, moj tek par godina stari, novokupljeni golf 2 - nestane. Nema ga, isped stana mojih roditelja na Banjici, nema, rupa na parking mestu. Šokiran, prijavim na male oglase III kanala (u to vreme postojalo).. NESTAO NOVI GOLF ŽUTE BOJE, TABLICE TE I TE...POŠTENOM NALAZAČU NAGRADA!.

Prodjiše dva dana, sedim kući očajan (ostadoh bez "pokretnih 22.850 dem koliko pošteno isprebrojah TAS-u davne 1986 god..), negde oko 8 ujutru zvoni telefon:

- Halo, jel ste vi da lioglas za nestali auto....

- Jeste, ja sam dao.

- E, pa nadjen vam je auto na Kanarevom Brdu, ispred Mesne zajednice....

- Hvala - dolazim odmah.

Naravno, uzmem taksi, ali i taštu povedem sa sobom (goropadna žena, hvala Bogu žena nije mnogo na nju povukla) - dodjemo do Mjesne zajednice na Kanarevom...kad eno ti ga moj "žićko" bez zadnjeg branika, rezervnog toćka, dizalice i pepeljare, sa očerupanim žicama oko volana skroz!!). Medjutim, pored njega i narodna Milicija - kec! A tu i predsednik Mjesne zajednice, koji me je zvao!

Izadje tašta iz kola, udari u dreku (kakva je ovo država, ima li pravde i to...) Predsednik "mjesne" se povuče iz priče, ja se propisno legitimišem kao vlasnik vozila, i tek pošto Milicija htede da ode - meni pade na pamet. "KAKO SE OVO PALI SA OVIM RAŠČERUPANIM ŽICAMA"!? Lako, reče službeno lice u plavoj unifirmi, spoji dve žice i kresnu ih sa trećom . i auto proradi!!

Ja uzedoh taštu za ruku, koja je već ušla u veliku polemiku sa sirotim predsednikom "mjesne", gurnuh je u kola, uzeh dokumenta od Milicije, kad će predsednik:

- "a nagrada"...!!??

Kakva nagrada!?. Nagrada je za lopova koji se pokajao, a ne za tebe koji si pošten čovek i ne kradeš kola - uzvrati tašta......( i još koješta što nije za tekst..)

Edited by Damjanović

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari, jeste da nije Fiat ,ne zamerite, al sestri su ukrali  auto ispred zgrade d018.gifd018.gif, Tadeusa Koscuska, na Dorcolu.
Opel Zafira BG1047IT. Ima i krovne nosace koji se na ovoj slici ne vide. Molim vas da ako ga je  neko video ili vidi, ode u najblizu policijsku stanicu i prijavi. Ili se javite meni preko poruke. Molim vas delite da sto pre uhvatimo lopove , hvala


https://www.dodajsliku.com/image/z.HiHBK

 

 

Untitled.png

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...