Jump to content
FAS Goran
Manfred

Ovlašćeni servis za Opel / vožnja tuđeg auta iz servisa

Recommended Posts

 

 

Eto kako se testiraju kola koja su dosla na servis klime biggrin.gif

 

 

Edited by neshaoct
update naslova

Share this post


Link to post
Share on other sites

najgora funjara i posle se pitam sto ljudi nemaju poverenja u servise.ne mogu da napisem sta bi mu uradio nije pristojno ovako javno

Share this post


Link to post
Share on other sites

axaxaxxaxaaxxaxaxa auuuuuuuuuuuuuuuu batice,pa oba kolena bi mu izlomiJo odmah....zlo...al se baja usrecijo kad je video snimak :shock:

mislis oba kolena bi mu izlomio bez J hahahahaahahahahahahahaahah kucko

brate sa J jesam zaJeban il nisam :popo::veryangry::lol:

Edited by Goxy

Share this post


Link to post
Share on other sites
...al se baja usrecijo kad je video snimak :shock:

kamere je i postavio vlasnik ;).gif

:thumbsup:

znam bratre normalno da je vlasnik postavio kameru,mislio sam na "baju" sto je vozio korsu(radnika) da je prebledeo negde kad su mu pustili snimak..

Edited by Goxy

Share this post


Link to post
Share on other sites
...al se baja usrecijo kad je video snimak :shock:

kamere je i postavio vlasnik ;).gif

:thumbsup:

znam bratre normalno da je vlasnik postavio kameru,mislio sam na "baju" sto je vozio korsu(radnika) da je prebledeo negde kad su mu pustili snimak..

Bratre izvinjavam se, bilo je upuceno Bokiju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema sta ljudi su profesionalci ,produvo mu majstor dizne samo tako jedino nije ogibljenje razradio al to nije on kriv nego ona devojchura. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiče se utisak da je gazda znao s kim ima posla, i da je sve dobro isplanirao.

Share this post


Link to post
Share on other sites
...al se baja usrecijo kad je video snimak :shock:

kamere je i postavio vlasnik ;).gif

:thumbsup:

znam bratre normalno da je vlasnik postavio kameru,mislio sam na "baju" sto je vozio korsu(radnika) da je prebledeo negde kad su mu pustili snimak..

Bratre izvinjavam se, bilo je upuceno Bokiju ;)

ok,onad moja greska,sory

pozzz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, mlado-ludo; inače probna vožnja je uobičajena stvar po servisima, naravno sa vlasnikom. Nego, nešto mi drugo pada u oči. Koji je to HD koji prima 24-časovne video zapise svakodnevno? Ili ga možda uključuje samo kad nije u kolima (mislim na vlasnika), ali opet bi morao da ima hiljade gigova. Drugo, u pitanju su dve kamere, i montirano treće polje (horizontalno, donje sa cajgerima i kompasom!! i vumetrima). Snimak je očigledno montiran (bez sumnje u tačnost video zapisa) I na kraju komentari sa "oblačićima" su izvedeni u Adobe Premieru, ili kojem drugom profesionalnom programu, te se zaključuje da je neko vrlo pismen radio na montaži ovog klipa. Jedno je izvesno: "Probni" vozač nije znao da je sniman. Ili, ako je i znao - može odmah da ide u glumce. Vrlo me zanima kako će se Policija pozabaviti ovim. Ukoliko se sećate na Youtube-u je bio neki nesrećnik Relja od 17 godina, koji je tako besomučno razarao Lybru po vojvodjanskim putevima, vrteo u mestu, dimio točkovima, a onda kada bi gume dobro zagrejao izvodio bi vozilo na drumove sa kukuruzima okolo, širine ne veće od 4 metra, i tu jurcao 170, naravno i mimoilazio se sa retkim vozilima). I to sve po nekim sumracima. I tako je Relja vozio po jutjubu, vozio i netragom nestao....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne treba tu puno gigova... Recimo za pet kamera od kojih su 3 IC i koje snimaju 24h hard od 250Gb je dovoljan da snima dve nedelje i da na njemu ostane dovoljno mesta da kompjuter korektno radi. Nakon te dve nedelje snimak se sukcesivno automatski briše ;) Što se cajgera tiče to je do opreme i samog softvera koji implementira samo snimanje u autu i verovatno je ceo uređaj za snimanje vezan za Board kompjuter ;) Što se oblačića sa komentarima tiče to može da se napravi na bilo kom youtube snimku ;)

Naravoučenije: Ne mora da znači da je ovo radio bilo ko pismen ;) Dovljno je da je kupio fabrički uređaj za snimanje (s obzirom da se radi o Korsi OPC tj. sportskom modelu sasvim je realno da tako nešto postoji kao dodatna oprema ;) ). I kada je okačio na youtube samo dodao komentare i to je to ;)

Nisam se udubljivao u detalje, ali ovako ovlaš pregledan snimak ne sumnjam u autentičnost ;) Voleo bih i ja da imam sličan uređaj pa da vam kačim doživljaje sa PA ulica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pusto ne znanije (moje). U svakom slučaju mislim da će Sekretarijat za bezbednost saobraćaja Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije imati lep radni zadatak...

Share this post


Link to post
Share on other sites
GPS kamera je u pitanju, koja prati kordinate, G sile u raznim pravcima, ima da se uzme za oko 400 evra...

I ja sam odmah pomislio na GPS kameru...Vjerovatno zastita u slucaju kradje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...