Jump to content
FAS Goran
NenadAleksic

Registracija i prevod, Ugovori, osiguranje, kasko

NAJBOLJE KASKO OSIGURANJE U SRBIJI  

136 members have voted

  1. 1. Koje kasko osiguranje je po tebi najbolji izbor?



Recommended Posts

Tip je klasican vacaros reci mu da ces sutra da dodjes i da ides u poresko da platis kaznu i porez a on neka te saceka da odjavis tablice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa taj fazon, videću sutra šta mi kažu u agenciji, ako mogu oni da mi završe da se ni ne vidim sa njim. Ako je tačno što kaže, moraće da im da taj otpravak ili šta je već na osnovu čega se plaća kazna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi samo da nema triplikat ključa i da se .........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj ti njemu ništa da šalješ, nego daj ti nama njegovu adresu mi imamo super agenciju za prenos vlasništva... brzo, efikasno, sa zadovoljstvom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslao sam mu sms da će sutra drugarica iz agencije da vidi to sve da reši i tako sam i mislio, da agencija dalje vidi, nek njima da šta treba da se plati itd...

A ovo za ključ je i meni palo na pamet, nisam valjda i tu tolika talija...

Na mene se sve lepe neke budale i problemi, ne znam šta sam ja kome skrivio, pogotovo sa zakonom imam problema svake godine bar 50, 100, 200 eur, nikad ni kriv ni ništa ali svakako po zakonu gledano dužan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

De sme da uzme auto kada imas sve papire od njega, ugovor overen kao dokaz da si platio auto plus ostalu papirologiju. Samo da okrenes sup strpali bi ga u cuzu za kradju kao nista, jos bi morao i porez da mu plati... :laughing:

Lako je da se kaze ja cu da ti uzmem auto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde pričamo o krađi a ne o uzimanju ako sam ja dobro razumeo...a aj dokaži da je on ukrao :D mada on ne zna gde ja živim, ne živim na adresi iz ugovora, ali sve se to može saznati realno...

Zvao sam danas agenciju, oni će da dovrše to samo danas neće stići, prvo će da provere sutra ujutru u poreskoj u Rumi da li je priča tačna pa će dalje zavisno od toga da postupaju...ako lik laže a i dalje traži pare, to je već krivično delo iznude za koje se kontaktiraju određene službe u MUPu koje odgovaraju i na email.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neću nikog više da uplićem dok ne rešim problem.

Nije mi ni on prijatelj nego takođe posredni poznanik, on mi je bio više da potvrdi da je auto u Srbiji 10 godina, da se ne prodaje jer ima maler od kvara i da je stvarno ta devojka vozila relacije kuća - poso i do BG i NS vikendom :D Tako da nisam ja auto kupio na njegovu reč, nego me on ponukao da uopšte odem da pogledam auto, pa sam bio kod majstora na pregledu posle test vožnje, video da stanje auta odgovara priči, pa tek onda izvadio novčanice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, jedan savet, nemoj vise da uzimas auto od prijatelja i poznanika, posto i sam vidis da nemas srece, prvo sa Puntom, a sad sa Bembarom....:):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa lepo rekao covek na predstavljanju benke da ga ukakilo... :)

"Prešao je pravih 148.000 km, poznajem vlasnicu preko jednog prijatelja, da ne kažem ukakilo me."

Ispeglace se sve to, samo polako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je prevarant jer kako moze da kaze da je odjava 2000 din kad je odjava bila 650 dinara a od pre par meseci se odjava ne naplacuje.

Proveri u agenciji i videces da je tako.

Siguran sam da nema nikakav papir da ti pokaze da mu je stiglo da plati kaznu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odjava auta u Beogradu je nešto oko 300 dinara...ja platio pre nekih nedelju dana. Mada, ni tih 300 nisam dao na šalteru MUP-a, nego na šalteru pored (u okviru stanice Policije) za papir koji mi je dala teta iz AMSS čini mi se...što je očitala podatke sa saobraćajne i odštampala taj papir sa kojim sam onda otišao na šalter Policije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ga dasa one polu poznate poznanice nije sve sa BMW-om negde skembao ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko koliko je otprilike prevod za Bravu 2001 1.9 ? Mislim na porez i sve ono sto ide, bez tablica i registracije, znaci samo nova saobracajna i nista vise ? Trebao bi mi odgovor sto pre...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je za Stila 2004 izašlo sve zajedno oko 12000 ili nešto manje/više od toga, ali tu negde otprilike, znači računaj nekih 30% manje da će te izaći za 3 god stariji auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...