Jump to content
FAS Goran
NenadAleksic

Registracija i prevod, Ugovori, osiguranje, kasko

NAJBOLJE KASKO OSIGURANJE U SRBIJI  

136 members have voted

  1. 1. Koje kasko osiguranje je po tebi najbolji izbor?



Recommended Posts

Nisu oni jedino osiguranje, probaj kod drugih. Možda ne primete oštećenje.

Nalazi se po sredini soferke. Tesko da nece videti, jedino ako je drugaciji kriterijum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slikaju stakla.

Jedino neka muvačina. Ali opet provale po nalepnici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

registrovao sam pre neki dan auto koji se vodi na clana porodice preko ovlascenja koje je dato na moje ime, sad ono sto me interesuje je da li ja ili bilo ko od ukućana treba da to ovlascenje nosi sa saobracajnom dozvolom i polisom gde god krene autom ili ne treba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

po zakonu svako ko vozi duzan je da ima ovlascenje da moze da upravlja vozilom ... drugara su tako zezali, a auto registrovan na zenu ... u praksi zavisi na kakvog policajca naletis

Share this post


Link to post
Share on other sites

i to sto kazes beli, zavisi od nji'ove dobre volje. Nelogicno mi je da treba da se nosi posto je sve ostalo nepromenjeno u saobr. doz. i u polisi al' reko' aj da pitam mozda neko zna

Share this post


Link to post
Share on other sites

registrovao sam pre neki dan auto koji se vodi na clana porodice preko ovlascenja koje je dato na moje ime, sad ono sto me interesuje je da li ja ili bilo ko od ukućana treba da to ovlascenje nosi sa saobracajnom dozvolom i polisom gde god krene autom ili ne treba?

Svako ko upravlja vozilom a nije vlasnik,mora da ima papir,tj.ovlascenje da moze da koristi vozilo i njime upravlja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi put cujem da clanovima porodice treba ovlascenje... Uredno godinama krsim zakon :ph34r:

Послато са SK17i користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mico ... ako ti se ne svidja Srbija ... idu u inostranstvo ... na koju god stranu da krenes neces mnogo da putujes do granice ... ali nemoj te proevropljanske fore Srbistan i slicno !  :thumbdown:

 

Majo ... muz ce da te kazni :D

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kolika je kazna jer su moja kola na mene i njih vozim samo ja. Ali secam se nekada davno da su mi trazili ovlascenje jer sam tada vozio tudja kola...

A nema nikakve veze da li je neko clan porodice,kao sto rece ,ako se nabasa na nekog nervoznog policajca,moze lako da se naebe zbog toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazno je da nas 5 u porodici mora da plati to ovlascenje i da registraciona nalepnica mora da bude pravilno zalepljena ... a kakve su kocnice, to nema veze :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sredjujem zbog sebe ... ali neko ne sredjuje i ne pitaju ga nista ... 


recimo sto niko ne trazi ovlascenje od onog sto vozi dzipa od 5000ccm na ime tece invalida koji ni nema vozacku ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi put cujem da clanovima porodice treba ovlascenje... Uredno godinama krsim zakon :ph34r:

Послато са SK17i користећи Тапаток 2

Ja isto, prethodni auto koji smo vozili Golf je 8 godina bio registrovan na ujaka, nikada mi nisu tražili ovlašćenje. Išao s njim i u CG i u Makedoniji nikad me nisu pitali, samo gledali na poleđini stare saobraćajne da li je auto registrovan i to je bilo to. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasi, u 99% slucajeva, ne traze ovlascenje, posebno ako je vozilo registrovano na oca/majku/sina/brata.

Skuter koji vozim se vodi na nekog tamo iz bg-a, cesto me zaustavljaju ali ne traze ovlascenje.

Kada sam isao u grcku, makedonac mi je trazio ovlascenje za auto registrovan na ocevo ime. U svim dokumentima mi pise ime oca, adresa je ista..... na zanima ga nista-mora ovlascenje. Dao 10€ - ne mora ovlascenje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki papir mora, ili stampano ovlasceni, ili stampanih 10 evra..... :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je auto na mog oca a ja imam ovlascenje da li moja zena moze da vozi auto u inostranstvu ...?

Idemo zajedno a I ja imam ovlascenje za voznju u inostransvu.

:unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zlu ne trebalo bolje uradi ovlašćenje i za nju, mada će posle i ona morati da vadi međunarodnu dozvolu ne bi li mogla da vozi auto u inostranstvu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...