Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Mik

Alonso definitivno u Ferariju

Recommended Posts

Potvrdjen :coffee: je Alonsov :X dolazak u Ferrari :heart: ,Kimi se vraca u Mercedes,sta reci,da nije tuzno :cry: bilo bi smesno.

Ostaje mi da navijam za Ferrari :heart: i Filipea :thumbsup:!

Eh :ermm: sto nisu uzeli Fetela,Kubicu ili nekog tako mladog sa potencijalom da naprave sampiona od njega,uz Massu kao prvog vozaca,a ne Alonsa,koji je prilicno istrosen i iskompromitovan sa raznim aferama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

donosi im vise para a i jaci je markentiski

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si :welcome: ,sa Alonsom dolazi i Santander banka,koja je prilicno jaka,a i sama je,kao glavni Alonsov sponzor,potencirala njegov dolazak u Ferrari :heart: ,e sad da li ce to biti samo brak zbog para :question: ili ce biti i ljubavi videcomo :whistle: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao dugogodišnji navijač Feraria nije baš da se radujem (špijunska afera, Singapur prošle godine).

Nadam se samo da neće biti privilegovan u odnosu na Masu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako je tako,tek sam sada cuo da je potvrdjeno da ce alonso voziti za ferarri.meni je taj decko totalno antipatican,ne volim ga ni kao vozaca ni kao coveka :thumbdown: po meni su ga doveli iz cisto marketinske strane,jer sa sobom povlaci jake sponzore.i dalje cu navijati za ferarri ali samo za felipe masu :thumbup: ,da se ja pitam nikako nebi pustio kimija iz ferarrija ipak im je on bio sampion iz 2007

Share this post


Link to post
Share on other sites

...dvostruki šampion sveta se nikako ne dovodi samo iz marketinških razloga. :thumbup:

Plus...nije Ferrari tamo neki tim u Formuli 1 pa da njemu marketing daju vozači, već je upravo Ferrari F1 taj koji vozačima daje marketing...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste Kimi bio sampion 2007. ali ga zato naradne i ovo sezone nema, realno.

I ja vise volim njega nego Alonsa, bas zbog toga kakav je i kako se ponasa, ali Alonso je odlican pilot i mislim da ce se mnogo bolje pokazti u Ferrariju nego Kimi...

Videcemo...;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...