Jump to content
FAS Goran
bokija

Aftermarket navigacije

Recommended Posts

Stavi slike.

Ali ako su ove

blaupu.jpg blaupun.jpg

prodaj obe ili zadrži veći Crypton. Karte i sve ostalo sa iGo imam pa ću ti dati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee jeste to su te,okaci cu i ja slike (nema pravi si ortak,samo cekam i drugog Ivana da se javi :p ) ,ne mogu obe, a rado bih :))

Ne mogu da pridjem navigacijama, to je najveci problem....ne vide ih racunara kad ih spojim na USB....verovatno trebaju drajveri i slicno..

Ti Ivane,ako mozes da mi nabacis mapu bice extra :)))) blaupunkt je skroy na srpskom i to mi je extra, a crypton srpski meni, hrvatski govor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da su malo starije 4-5 godina i ako možeš i dobijaš solidne pare prodaj. Kupi neki fon sa androidom imaš i onaj ZTE Skate, nije skup, veliki ekran i ljudi se ne žale.

Navijam za Crypton veći ekran, više mogućnosti. Kad ga kačiš na komp treba da je prebaciš na mass storage ili jednostavno karticu ubaciš u laptop ili komp. Progovoriće srpski ne brini.

Edited by ivan.ik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih da trosim pare za nesto sto sam dobio na poklon, samo treba da odaberem, verovatno ce biti tvoja ova,sto predlazes :) ,ali svakako mi moras pomoci :) jeste starije su negde iz 2008,9 ,ali su nove ,ja sam ih prvi aktivirao,primetio sam da blaupuntk brze reaguje,ali je crypton detaljnija...videcemo sta cemo napraviti na kraju :)) crypton ima svoju karticu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nemas brige sto su uredjaji stari! Stavis najnoviju verziju programa i nove karte i radi isto kao i nova!

Ja jos uvek imam nekog Kineza stara je 5 godina a poceo sam sa njom jos dok je bio program iGO 6!!! Sreca pa je ekran 4,3" pa ne izgleda bas kao antikvitet.

Niti ove nove sada nakon 5 godina nemaju brzi procesor ni veci RAM tako da sto se toga tice ne zastarevaju! :thumbsup:

Stavis novi program i karte i imas pravu stvar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema pravi si ortak,samo cekam i drugog Ivana da se javi :p

E, Bandzula, izvini...Culi smo se prethodno i telefonom pa znam deo price.

Ja sam takodje za Crypton, znaci ipak taj veci ekran (sa slika bih rekao da je to 4,3'' vs Blaupunktovih 3,5''), imas i multimediju, karticu... Imas li garanciju za neki od uredjaja?

Karticu zvekni direkt u neki citac ili laptop ako ima slot, kao sto ti i imenjak rece i pici.

Sto se softvera i karti tice, ja sam ti dobro snabdeven samo sa Garminom (posto jos koristim Symbian OS, tj. Garmin Mobile XT). Imas iGo po netu, eto tu je i Ivance, slao je i meni neki linkove za njega, pa cemo srediti to ;) , nista ne brini. Samo se ti opusteno posveti zenama...

a crypton srpski meni,hrvatski govor...

Ja bih ti bas ostavio taj govor, i to neku maznu hrvaticu da te malo lozi dok vozis :laughing: . Dok se ne snadjes, naravno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee nista meni bez Ivana2 ,onda cu da ostavim crypton,samo mislio sam da je blunpukt masina ,ali eto vidis...nista cekam da mi sredite novu mapu :)))),moze i neka muzika da se ubacu,nece biti /loso/ :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee nista meni bez Ivana2

Ne nego nista tebi bez 2 Ivana ;) . Jos da kupis Stilo (imas u tom slucaju od nas dvojice besplatnu logisticku podrsku godinu dana) i da ti nabacimo neku Mizzi da smiris hormone...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je br Ivan na kvadrat zato sam napisao Ivan2 ,nista cim vas vidim,uvalujem vam navigacije i hocu bre da radi inace,uzimam kljuc i denge ,denge i to onaj krstak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to kamionski krstak 24-27-32 :laughing: :

image.jpg

I gde tebi tako suptilnom onda covek da da navigaciju, sunce ti... Sad su mi jasne i neke druge stvari i sto nemas srece u ljubavi :harhar: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

takodje glasam za kripton, mislim da istu takvu imamo na poslu, uglavnom stoji u kombiju (da ne pominjem da je uvek u prasini, sva izgrebana, ne pazena, tumbana), svako je koristi i vrlo je jednostavna za rukovanje (brzo se pristupa funkcijama), pored ostalih kolega, i ja sam je pozajmljivao, i danas radi super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čeka te sve spremno, ako hoćeš celu evropu, bliski istok i Egipat spremi neku karticu od 4 GB. Ako hoćeš osakaćenu verziju imam kartice od 2GB tako da vidimo samo gde plaćaš piće. Problem rešen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa gde mu jos nabijas i trosak za pice, vidis da mase krstakom ovuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari...imam i ja jedno pitanje...znate li gde bi mogao da nadjem originalni nosac za navigaciju...moj je pukao...tj.ja sam ga polomio:rolleyes: U pitanju ja prestigio navigacija...Ne znam tacnu oznaku:rolleyes:

Послато са ZTE-SKATE користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam, kupio sam vec onaj univerzalni ali sta znam...nije to to! Videcu da nadjem njegov nosac, a ako ga ne nadjem...onda nemam drugog izbora:rolleyes:

Послато са ZTE-SKATE користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čeka te sve spremno, ako hoćeš celu evropu, bliski istok i Egipat spremi neku karticu od 4 GB. Ako hoćeš osakaćenu verziju imam kartice od 2GB tako da vidimo samo gde plaćaš piće. Problem rešen.

Ostavi mi broj na pp,pa te zovem :) :) :) da se gledamo i to resimo!

Imas na oglasima ljudi prodaju delove za navigaciju ,nacices sigurno,idi na kupujem prodajem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledacu...moram naci taj nosac...jer ovi univerzalni zavrsavaju posao ali se mnogo trese, klati>_>

Послато са ZTE-SKATE користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam navigaciju sa slike, vidi se i model, serijski broj...sve.

Ona u sebi ima memorijsku karticu od 1gb Sandisk,na njoj bilo Navigon i Navteq, ali sam ja nesto morao da cackam i sad to vise nece da radi. Na netu sam nasao nesto kao kako ubaciti igo u nju ali nisam uspeo.

Molim drugare i kolege ako znaju da reše ovaj problem da mi pomognu ili da mi preporuce nekoga ko to ume/moze.

U interesu mi je da ima mapu Srbije prvenstveno, a po mogucstvu i zemlje okruzenja - bosna, hrvatska, rumunija makedonija grcka. Ranije sam instalirao garmin na symbian telefone tako da mi sve ovo nije mnogo strano ali ipak mi treba pomoć.

Hvala.

IMG_20130118_191303.jpg IMG_20130118_191313.jpg IMG_20130118_191401.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najkomplikovaniji dio. koliko sam sad mogao da vidim jeste pronaći linkove koji rade za iGo8 windows CE 4.2 verziju ili Miomap 3.3,

Komšija ima Becker i čini mi se da mu je neki lik iz Čortanovaca ubacivao Miomaps na nju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mape nisu problem ali pola sata pokušavam da nađem ovo gore ali nijedan link ili torent ne radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

iGO 2012

Da li neko ima mape i sve sto treba neki link da ubacim nove mape u navigaciju posto sada imam igo 2008?

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...