Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Nema tu poliranja samo farbanje -- ali kako. I meni to stoji vec duze vreme , probao i onu olovku ma nista ne pomaze kad ga je brat zagrebao jeb.....cki ....:rant: kao i kod tebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od toga ne možemo pobeći,nažalost!Baš sam kod Baneta u temi spomenuo kako su mi deca u igri kamenčićima išarali gepek a ove godine na trajektu za Tasos lik ka moje oči se provlači između kola i torbicom mi zadere zadnja vrata....šta reći,divno mi počeo godišnji :rant:

Edited by nstyner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo mu pas mater , i njemu i njegovoj pederskoj torbici - jesi reagovao nesto. Meni su kljucem na parkingu - oba suvozaceva vrata i to muski ....... i tako stoji godinama ...... :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma neki šaban Rumun,nešto smo promlatili na engleskom i vidim u kolima mu žena sa bebom,šta da ulazim dalje u raspravu bem ti trajekte :no

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da...svi naprave stetu i kad ga vidis,mozda dobijes izvini i to je to,trebas biti srecan,a ako hoces da ti izgleda auto kao pre,50 evra po panelu....ali imas ono izvini...<_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta reci a ne zaplakati - jebes mi sve ja bih saceo da odu , uzeo moj kljuc pa celu stranu bi mu sjebao da sam ga video , pitao a on se pravi tosa (ako bih bio u prilici)  posto kazes da mu je zena ostala u autu. Oko za oko - zub za zub ...... mamu mu cigansko rumunsku  je ..... em  ....... ;)

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ali ako iole volis kola,ne bi mogao to da uradis...ja licno ne bih mogao to,pa i kad otvaram svoja vrata,gledam da ne naslonim svoja vrata ni na lajsnu...ali moja,posebno suvozaceva su obelezena svim bojama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda i ja malo preterujem ali ne znam - ja srecom nisam nista video na mom jer je bilo od 1 po ponoci pa do 6 ujutro. Volim ja i moja kola i nikad nisam nikoga ni vratima zakacio sto kazes jer pazim - ali da sam ga video nek da pare i gotovo. Ne bih to uradio autu ali bih se posvadjao to sigurno da se pravi lud ....... pa jbg-a pun mi je ku....ac takvih govnara , svoje pazim a tudje ko jebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa svima nam se smucilo...prednji branik sam 3 puta farbao zbog parkinga,zadnji 2 puta...i desno krilo mi covek zakacio kad sam prolazio,on nije ni gledao i samo otvori vrata i odra mi ceo rub (ali to sam bar naplatio)...vise mi se i ne peru kola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz mog iskustva, provereno je drzati pomalo prljav ili prasnjav auto (naravno samo spolja, a ionako me zadnjih par godina mrzi da lickam auto tamne boje). Onda prilicno fino zaobilaze u eventualnom provlacenju.

10 hours ago, bole-stilo.jtd said:

pun mi je ku....ac takvih govnara , svoje pazim a tudje ko jebe.

Takvi su u zivotu u prilicnom procentu malo toga stekli svojim trudom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivane u pravu si ali da sam ga video ne znam sta bi bilo - ja to ne bih mogao precutati , bio bi jeb...ni haos ...... ili on ili ja bi na kraju :crybaby:

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 15/10/2016 at 9:06 PM, Ostoja-91 said:


Osecaj kada pridjes autu i zateknes sledece...

 

 

P61015-131806.jpg

 

IMG-1476530087394-V.jpg

IMG-1476530074351-V.jpg

IMG-1476530053153-V.jpg

 

Баш кукавички, можда си некоме ишао на живце где паркираш. А има и љубоморних душа, зато сам ја купио Пунта а не нешто скупље.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parkiran ispred zgrade u kojoj zivim 20 godina...nema to veze nego ima ljudi koji ne vole da vide auto oko koga se neko trudi,pa makar mu trzisna cena bila 2 dinara.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je auto toliko izgreban i izudaran da izgleda kao da je bio na Solunskom frontu...

I to sve na parkinzima i u trznim centrima...nas svet je bahat i bezobrazan, ne pazi i ne cuva ni svoju a kamoli tudju imovinu...

Svaki put zateknem nesto novo, bukvalno obilazim auto pre svake voznje i uvek nadjem neku novu ogrebotinu...

U velikom gradu je to neminovnost...Gledam oglase polovnih automobila, pogotovo ovde na forumu Dule021 slika svaki auto tako da se vide krila, ne znam odakle dolaze ti automobili ali nema ni jedne ogrebotine, kao da su iz fabrike...

Ovaj moj kad bih prodavao, kapiram da bi mi trazili da spustim cenu za 1000 eura zbog ogrebotina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to ti neka snajka koja je išla u Kolonijalu, izgrebala šnalom. :( Tačno je zamišljam, spušta se niz stazicu i hita u prodavnici, i grebe :(

Mnogo zbijeni parkinzi, a nema lufta za prolaz.

Moj je isto takav izgreban od "šnala", izlupan vratima, ima više crta na vratima nego u nekoj zatvorskoj ćeliji :D

Pozdrav komšija, lep Punto :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle 21.500km od zamene seta kvačila,došlo do proklizavanja pri dodavanju gasa. Pošto sam se zarekao da više u velike i zvučne servise ne idem jer sam se isponaplaćao,pa posle sam ispravljao,odem do drugara na kanal da skinemo lepo menjač i da vidimo šta je ( originalna pomisao ajde proleteo druk verovatno,a stavljeno sve novo Valeo). Odlučim već kad otvaram da ipak zamenim sve i stavim komplet Sachs i Motulovo ulje. Ali sam požurio ipak...Pri ispuštanju ulja, TO NIJE MENJAČKO ULJE! Sipano ko zna šta...već dolazi do promene raspoloženja. Otvaramo i vidimo druk dobar,lamela dobra ali proletelo ulje. Otvorimo i diferencijal...plac majke božije....špona na sve strane,1 lager dezintegrisan,iz lagera kuglice na sve strane,ploca koja se nalazi iznad 2 lagera ukopana....sve u svemu za zamenu sledeće:

-gornji i donji ležaj spojničkog vratila

-gornji i donji ležaj piramide

-ploča piramide i spojničke

-semerinzi spojničke i piramide

-potisna viljuška druk ležaja i biksne

-revizija menjača

 

Svi delovi su uzeti novi iz originala za prvu ugradnju ( čak i ploča)

 

Evo nekih slika postupka

 

P70401-211631.jpg

P70401-211652.jpg

P70401-211709.jpg

P70405-194219.jpg

P70405-194224.jpg

P70405-194230.jpg

P70405-194238.jpg

P70405-194243.jpg

P70405-194259.jpg

P70405-194312.jpg

P70405-194959.jpg

P70405-195004.jpg

P70405-195007.jpg

P70405-221045.jpg

P70405-221143.jpg

P70405-223140.jpg

P70405-223245.jpg

P70405-225918.jpg

P70405-234105.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj napisi kod koga si radio i ko ti napravio taj problem?

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostoja, kod koga si radio menjač, tj ko ti je drugar? Da nije Žika Opel iz VML? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne,Dragan sa Petlovog brda inqče tata za Renault ali prihvati i ponekog zalutalog :D

1 hour ago, Markobgd said:

Čuo sam sa više strana da su teški šusteri...

Prestao sam pre 3 godine da idem kod njih ali se ipak pojavljuju njihove greske

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dekirs said:

@skile86 ide kod njih i nije imao problema do sada :D 

Ja sam cuo od par ljudi da su okej. Bas je tesko naci dobro majstora izgleda..

Razlog zbog koga sam otisao od njih:

Ustanove da je crkla donja sonda. Nikakav problem,zamenite...platio i vozim auto i kasni gas sekundu i to na test vožnji. Vratim se i kažem,a oni kao to ti je to...odem kod čoveka na Zvezdaru,radio pre u Delti i oko elektronike zna šta radi. Dodjem kod čoveka i ništa mu ne spominjem gas i on odmah sam primeti i kaže crkla ti donja sonda.. Kažem juče zamenjena...stavio original Bosch i auto prodisao i sve super...odem nazad kod njih,odnesem sondu i kažem da njihova nije ispravna...njihov odgovor je da je to radilo i da nemam garanciju na taj deo. Lepo sam ih počastio i samo se okrenuo,a 5 godina je auto kod njih održavan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...