Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

@ AneHGT: nazvacu ja sutra pre podne Makija i Duku iz SA, i pitati za taj step motor.

Javljam ti na pp sta sam saznao: da li imaju, i ako da koja je cena.

hvala brate.samo mi je bitno da je 2000god..jer je kod mene gas na sajulu,nije elektronski..vec sam uzimao par dijelova preko ovog foruma,od jednog momka iz beograda,i jednog iz kragujevca,ovog u beogradu ne mogu dobiti,a ovaj iz kragujevca ima,ali kod njega punto 2002god..

0038762749469 eto ti moj broj,pa ako ne budem prije podne na forumu,ako mozes posalji mi sms...

hvala jos jednom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam auto kupovao 3 meseca, od prvobitne zamisli da to bude punto stigao sam do kappe

za to vreme provodio sam mnogo vremena na telefonu i oglasima, imaju prodavci neke taktike da to rade

upecaju te na malu cenu da pozoves a onda te udave da je greska i da je nova cena ustvari realna

neretko nude odmah nesto drugo

mozda ovo nije sad slucaj ali tako se ispostavilo :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je interesovanja na forumu... Stilo 15'' fabricke alufelne:

nn1.jpg

http://www.polovniautomobili.com/oglas1565813/aluminijumske_felne_fiat_15_sa_novim_michelin_gumama/#5

Cena... :blink: . Pretpostavljam da ide poprilicno na dole bez obzira na to sto su sa relativno novim "Energy Saver"-kama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na puntiću čuči xtra, ali ne sa tim dimenzijama pneumatika ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, ja i dalje ne mogu da verujem da cene automobila ovako padaju. Verovatno ima vise od navedenih 110 000km, mozda je radjen, sigurno da u njega (kao i u svakog polovnjaka) treba da se ulozi... Ali Stilo 1.9 Multijet 16v, 2004. godiste, za 3650 EUR :blink: . Mozda nekome bude od koristi:

jjj30.jpg

http://www.polovniautomobili.com/oglas1622214/fiat_stilo_19_multijet_140_ks/

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja nisam mogao da verujem i odmah sam se zapitao koliko vredi moj :S

Mada ne verujem da ima 110 000 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko god da je prešao pao je znatno ispod 4000€ ;) Dobar primerak je verovatno tek nešto malo reko 4000€ ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo to sam i hteo da kazem. Ovakve cene vuku nadole i cene dobrih ako se na njih naleti. Na radost buducih kupaca, ali ne i nas koji ga posedujemo. Npr, Nuova Bravo poprilicno dobro drzi cenu vec neko vreme (dobro, noviji je). Pratim njegovu i cenu poslednje restyling serije Focus-a vec neko vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...