Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

Baš retkost.

 

Samo naći poklopce za njih je nemoguća misija. Ja se najviše pribojavam da ću ostati bez mojih jednog dana na parkingu, a ne znam kako bi ih zaštitio.

 

Možda da ih nosim sa sobom svaki put kad se parkiram.  :laughing:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razvijali smo već strategije za to. Najbolji bi bili torax šrafovi po sred poklopaca, ali je pitanje da li bi izazvali disbalans na felni i da li bi nešto oštetili :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

I bas me zanima odakle mu poklopci, mora da su Italijani proizveli vise komada poklopaca od komada felni....more, danas ti proda, a sutra ti on ili neki njegov "kolega" iste pozajmi, citaj ukrade...i tako u krug.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

I bas me zanima odakle mu poklopci, mora da su Italijani proizveli vise komada poklopaca od komada felni....more, danas ti proda, a sutra ti on ili neki njegov "kolega" iste pozajmi, citaj ukrade...i tako u krug.

 

Bas tako!

Ili ce da kaze prodao je felne bez cepova :laughing:

Ranije sam postavio oglas lika koji prodaje "cepove za sve vrste felni",ali samo da mu se najavi koji su potrebni kako bi on proverio ima li ih na stanju.A stanje je verovatno neki od parkinga koji su mu u blizini :ph34r:

 

A i cena je kao da su novi..

Ove felne su 150 a cepovi 40...

Nije ni cud sto svakom drugom stilu sa alu felnama fali po neki cep.

Posto jos nisam uzeo felne za moj,razmisljam da uzmem neke bez tih cepova..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sličnu varijantu ali sa staklima provalio ortak. Dok se nije kod njega u kraju otvorio servis za stakla niko nije imao problema. Sada kaže svako veče po neko staklo strada i uglavnom ništa ne fali iz kola. Vrhunac priče kada mu komšija pojavio u servisu sa Fiat Ulysse (inače čest model na ulicama :laughing:  :laughing:  :laughing: ) i iznenađenju nikad kraja, imaju stakla na lageru / odmah ugrađeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uopšte ne znam kako bih reagovao da naletim na nekoga ko skida čepove. Još, skida ih sa mog auta.
Pa to bi bilo loše, ološ besposleni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisao sam ranije, (kada su meni skinuli) idu sa skuterom, stanu ispred kola i kao turira ga dok ovaj drugi skida. Uglavnom kod mene u kraju u paru su nestajali.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Stanje vozila
  • - Prvi vlasnik
  • - Kupljen nov u Srbiji
  • - Garažiran

Opis

 

odlicnon stanje.kupljen od prvog vlasnika.sport verzija.6.brzina.odlican i utegnut auto.mali potrosac. :question:

Edited by Dante Bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Stanje vozila
  • - Prvi vlasnik
  • - Kupljen nov u Srbiji
  • - Garažiran
Opis
 
odlicnon stanje.kupljen od prvog vlasnika.sport verzija.6.brzina.odlican i utegnut auto.mali potrosac. :question:

 

 

Ljudi, covek se zove Goran, iz Borce je (to se vidi i u oglasu), preprodavac je kakvog mu nema ravnog, kupuje sve same lomove i havarije pa ih posle dalje prodaje, trenutno na Polovnim automobilima ima bar 10 oglasa.

 

Sve ovo sto pricam - pisem, odgovorno tvrdim, posto sam pre dve godine imao priliku, da vratim coveku Fiat Bravo, koji kurcu nije valjao, covek od koga sam ja hteo da ga uzmem, ga je kupio od njega. Tako sve oglase, gde u pozadini vidite kucu, zid, sa fasadnim kamenom zaobilazite u sto sirem luku, sve automobile slika kod sebe u dvoristu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

baš ponovo pregledah slike u dvorištu su još Nissan Patrol, Ford Focus i Mercedes B klase.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidoh ovakvu jednu pandu kod zoo vrta u bg-u ispred one ambasade parkirana prosle nedelje. Moguce da je ova a mozda i nije. Takve je boje, vidoh da je na prodaju, cenu nisam zagledao, ali zagledao sam auto bas, i nema nigde tackicu. sto se tice izgeda, korektan je skroz. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

baš ponovo pregledah slike u dvorištu su još Nissan Patrol, Ford Focus i Mercedes B klase.. 

 

Ono je R klasa :thumbsup:

Edited by totti

Share this post


Link to post
Share on other sites

baš ponovo pregledah slike u dvorištu su još Nissan Patrol, Ford Focus i Mercedes B klase.. 

 

Nissan-om vuce havarisane automobile, tu je negde i prikolica.

 

Evo Vam jedan njegov oglas.

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas3487540/fiat_marea/

 

I ovaj Stilo je do pre par dana bio kod njega, mislim da ga je prodavao 1700 eura, u opisu je stajalo, da je motor losiji inace sve ostalo u super stanju, sad ga uze neko drugi.

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas3478311/fiat_stilo_19_jtd/

Edited by Ivan BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reciklaža. Odeš u Železnik, gde rade reciklažu i možeš za manje para da se opremiš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...