Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

Nisam imao nesto prilike da ih testiram jer posle montiranja samo je jedan dan padala kisa. Nisu losi, moze naravno i ona guma da se zameni sa nekom boljom ako bude lose radilo. Znaci za taj jedan kisni dan i par puta pranje sa prskalicama nisu se lose pokazali. Cekam sneg i led jer kazu da ne moze da se navata led na njima kao na obicnim, metalnim...

07112009m.th.jpg07112009001k.th.jpg07112009003n.th.jpg

Edited by MilanLaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja navatao danas u metrou od tecnosti za pranje od 5 litra za male pare preko sprejeva jelikica 2 h1 night brejkera za duga svetla jer za kratka idu xenoni tri put sam se vracao i uzimao cas cold blue tj xenon look od osrama cas night brejkere.

patosnice ima zanimljive gume toyo i tigar jeftinije nego po marketima sa free ugradnjom bez balansiranja naravno.

hmm sta jos ... ma biiip li ga od bojlera do svacega za slavu puntonja bio prepun odusevio sam se kad sam video kolko moz da stane u njega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam danas u Tempu da vidim za Bosch akumulatore, ali sam ipak na kraju uzeo Vartu u AP, čija cena je zapravo sjajna sa popustom za članove Fiat kluba. Staje 74Ah ko guza na nošu (bilo je 60Ah, Magnetti Marelli, prvi fabrički definitivno). Kako sad pali auto? Pali potpuno isto sad kad je lepo vreme, ali se nadam da će glavna razlika da se pokaže kad krene da ledi napolju.

Što se brisača tiče, mnogo su jadni ovi u Metrou. Ovi u Tempu su 150 dinara skuplji, a izgledaju 10x skuplje, da vas ne lažem. Patent za kačenje je perfektan, a sad kako će da rade, videćemo kad krene da kiši il' snježi. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno sam u manjini, ali meni je sasvim splasla početna euforija nakon izlaska Brava. Trenutno bih radije sebi uzeo ponovo Stila, možda novijeg i u bogatijoj opremi, nego uzeo bilo kakav Bravo. Sve mi se manje sviđa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

niko ga nema... Svi trazimo Haynes godinama, i na free download ga nema. Prosto pomislim kakva je prevara sa ovim sto prodaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
niko ga nema... Svi trazimo Haynes godinama, i na free download ga nema. Prosto pomislim kakva je prevara sa ovim sto prodaje.

Evo moj mali doprinos formu...

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index....st&p=663721

Vidim da se traži ... Haynes Servise and Repair Manual Punto Mk2...

Pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas280397/felne_17quot/

Znam da ste mozda ove vec primetili ali ne mogu da se oduprem utisku da su ovo jedne od najachih felni ikada.. Bash zbog ove usekline koja se moze prefarbati , recimo cela felna gun metal crna , a taj profil brusheni metal fazon.. Kad bi nam ulozili te ruske genge u puteve , umesto da rokaju sa kaznama .. Dok od silnih rupchaga ne pokrivimo spone .. Svi bi furali 17-aje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li bi se mogao organizovati neki group-buy za ovu masku?

Ovo je prejeftino ali nazalost vrijedi samo za Njemce

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^ Da, bas sam pokusao da pazarim juce masku za punta mk2 od 28€ i kaze da je ta cena samo za njih, kad prebacim jezik na ENG dobijem cenu od 58€ :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.secondamano.it/iad/viewimage?ad...amp;adTypeId=20

Ako nekoga zanima ovako nešto, lično garantujem za primerak. Vozio sam ga nekoliko puta, poznat vlasnik (moj veoma dobar prijatelj), auto je perfektan. Cena je ta sa oglasa, dovoženje u BG na kamionu izađe 250eur pa ako neko želi da usreći lepšu polovinu ovo je idealna prilika ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...