Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

autoweb4.th.jpgautoweb3.th.jpgautoweb8.th.jpg

Evo nesto iz Metro kataloga, danas kupio one metlice brisaca pa da vidim da li vrede cemu...Cena iz kataloga je za komad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo boki,bilo......... nepratis na casu,mislim da je cak bio po ceni od 35e nisam siguran,ima u par stranica u nazad u ovoj temi :stuart:

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma ja sam platio 3000 dinara takav spojler,samo ne znam kako da montiram :wallbash:

pa jbg moraces da lepis jer ti zadnja soferka nije busna,kad je fabricki spojler on se srafi kros 2 ili 4 rupe kroz staklo ali nemoj to da te smara jer vili je isto lepio(nije imao fabricki spojler) i ispalo je lepo,mislim da ti je najboljeda ga kontaktiras da ti objasni sta i kako je radio pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

moracu,rekao mi je vili da se lepi sa lepkom za soferke i jos ima 2 srafa se ubacuju da se jos ucvrsti.ne znam dal moze na punto sa 5v.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi to Vam je isti ovaj spojler http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index....showtopic=38338 ali bukvalno od istog coveka. Drugi kupuju pa preprodaju. Trebao je da napravi i HGT kacket ali za sada nista od toga jbg. Ja sam uzeo i spojler i pragove i stvarno su dobro odradjeni. Nemojte placati duplo... Spojler je samo za Punta sa 3 vrata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan poznanik iz NS-a se razišao sa ženom i sad prodaje Punto klasik 1,2 star 3 meseca, prešao 3500km sa srednjim paketom opreme (koji nov u salonu košta 8700eur) sa klimom, za 7000eur. Ako je neko zainteresiran neka mi pošalje PP radi daljeg kontakta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa ja sam ga nabavio od druga,sad ne znam gde je on nabavio,ni gde,a sad platio sam ga 3000,mozda je preprodaja mozda ne,sta da se radi,samo da ga lepo montiram i da lepo stoji,a za pragove videcemo gde je jeftinije,imam ponudu za 4000,ali vidim ima i za 3000 :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Tempu NBGD za 399 dingera aeroprofilisani fensi brisači svih dimenzija za Fiate (i ostala kola). Kad se uđe odmah levo u boksu sa akcijama. Neki grčki proizvođač. Nisam ih montirao, ali sam ih kupio.

Da li neko možda zna da li na nekoj akciji negde ima Whitehorse akumulator? Ili neki drugi kvalitetniji, BOSCH, VARTA ili svejedno neki treći dobar brend?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako si zadovoljan brisačima?

Mene je nešto mrzelo da ih montiram jer sam neke ultrajeftine već uzeo u Rodiću (171din/komada2). Krš su, ali za te pare stvarno rade (skoro) ko da su novi. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...