Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

http://www.cbc.rs/forum/viewtopic.php?f=360&t=52488

Mislim da je ovaj Punto tj Z10 extra kupovina za nekog ko trazi auto....

kako da ne ekstra je.

prednji branik uvrnut i lose lezi,zadnje levo krilo farbano(vidi se na slici) a ko zna sta jos...

i povrh svega menjani diskovi a auto presao samo 50-ak hiljada.

Cena je stvarno ok to stoji ali ne volim lazove!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam prao sluzbeni auto tj kombajn marke Ducato ;) i iza perionice se nalazi plac sa dosta automobila, vecina Fiata.

Momak koji radi u perionici kaze da su to sluzbena vozila Banke Intesa i cekaju prodaju(aukcija ili sl).

MAlo sam prosetao i ima pristojnih komada , posebno Puntica sa 5 vrata ;) i dva Stila.

Da li neko od vas zna nesto, ili ima negde da se raspita, oko tih aukcija, cene i sl...?

Ko ne veruje :thumbsup: evo slike ;)

DSC_0028.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ovo ne lici na sluzbena vozila....Zaplenjena mozda,al sluzbena...dry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Receno mi je da su su sluzbena , da su zamenili vozni park (ima se moze se ;) )plac nije ni ogradjen. A prosli put sje tamo bilo i 6 Hondi Acord (sve automobili koje prodaje delta auto)

Edited by bglion

Share this post


Link to post
Share on other sites

6500 za plavi kljuc za Fiata, pa jel taj normalan???

Cene se krecu od 3000 do 3500 koliko sam se ja raspitivao, a to je bilo prosle godine....

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko ja znam imobilajzer je vezan za ecu tako da sta vredi uzeti ovo,neka me neko ispravi ako gresim ali kada sam vozio bravo jednom prilikom sam menjao ecu samo nesto da probam morao sam i imobilajzer da uzmem sa tih drugih kola sa kojih je bio ecu

Share this post


Link to post
Share on other sites

6500 za plavi kljuc za Fiata, pa jel taj normalan?????? Cene se krecu od 3000 do 3500 koliko sam se ja raspitivao, a to je bilo prosle godine....

OK, nadji mi gde ima kljuc kao sa slike za 3500, kupujem 2 (dva) :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde oces,to je standardna cena.RecimoTC kod McDonaldsa na ceraku ili u jednom od malih TC-a u Pozeskoj itd.Ko je pokusao da ti uzme vise taj te je procenio da si ovca za sisanje.rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odnosi se na nov original kljuc sa cipom koliko sam razumeo, uostalom Dovla, kontaktiraj Zverka pa ga pitaj, prosle godine mi je trazio 3000 za nov kljuc, dok je ovde u Kg-u bio 3500-4000.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam za ovaj ključ čuo da se cene kopiranja kreću od 80€ pa naviše pa zato pitam. Inače sam kupio koder za ove ključeve po manjoj ceni nego što košta kopiranje bilo gde tako da mogu da napravim koliko god želim kopija ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pricali smo vise puta na tu temu, kluc je sa dugmetom za daljinsko otklj/zaklj. i paljenje/gasenje alarma (fabrickog), bas kao sa slike, ako moze da se napravi - tu sam!!

To od 2-3000din nema veze sa ovim...

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo ko ima trovrati stilo, neka kupi za rezervne delove, ovo je džaba!!!

a ume da crkne ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...