Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

^^ pa taj fazon, ne znam šta su sve svi pojogunili, ja pređem 15 do 20 hiljada godišnje, a to je samo po gradu tu i tamo i do posla, ništa spec, 30 ljada bi ubio ko keks da idem na sve ovo još jednom nedeljno do Novog Sada npr...

Share this post


Link to post
Share on other sites

predpostavljam da je auto iz uvoza tako da kilometraza nema veze mogo je neko da ga vozi 100 000 i da mu vadi dusu za tih sto..a to sto je star 3 godine nema isto veze i moj bravo je star 13 i ima 111 000 pa mu nikad nista nije crklo samo su radjeni redovni servisi. tako da sve stoji kako je vozen ako uzmemu u obzir da je prosecna godisnja kilometraza u italiji 50 000 ja licno mislim da je ovaj preso izmedju 150 i 200 000 pa su ga malo zamaskirali oprali ispolirali vratili km i prodaju ga.. takoreci srpska posla

evo jedan primer od 190 000 kako izgleda isto ko ovaj samo sto nije opran

http://www.autoscout24.it/Details.aspx?id=181588747

Edited by Salle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Činjenica je da se auto u zapadnoj Evropi vozi više nego kod nas. Ali podatak o "prosečnoj godišnjoj kilometraži od 50.000 km " jednostavno - ne stoji. Ako se oduzmu neradni dani tj. praznici i nedelje - ispadne da se auto vozi dnevno oko 150 km !? Kao prosek - mnogo i previše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

veruj mi ziveo sam vani 7god i moj otac je jos uvek tamo...ljudi na posao putuju iz jednog u drugi grad 50km u jednom 50 u drugom pa na more planinu itd itd..moj cale je zubar i ima 2 ordinacije jedna je 5km od kuce druga 20ak jeste da cesto dolazi kolima u beograd i za tri godine je preso 100 000 hiljada sto za njih uopste nije puno. evo on sad meni tamo trazi neki solidan auto 04-05 dizel i kaze da je vecina presla oko 200-300 hiljada ili im je vracana km jer ni zabari nisu najvni.. p.s. ja se samo vozim po BGD zimus sam iso do italije i ja sam sa bravom za godinu ipo preso 35.000

Edited by Salle

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa toliko imaš do Smedereva i nazad, a navodim Smederevo kao primer jer imam druga koji radi na Novom Beogradu a živi u smederevu i svaki dan putuje....eto ti :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poenta cele priče je da je sve moguće, ali nije baš umesno iznositi komentare na nešto što nije viđeno možda to i nije tako kao što se misli ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad na autu naprave redaljku,dzabe redovan servis,ubise ga mnoge leve noge...Kad bi vido kakvi sve dobijaju sluzbena kola na poslugu i kako ih voze....i pored redovnog servisa ima da prepolove vek motora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma odakle vama uopšte da je ovaj auto bio na nekakvim redaljkama, da je bio službeni i ostalo što napadoste jadnog Brava, pa on samo ima 30 ljada godišnje pređeno šta vam je?

Mislite da su naša auta prešla 90 ljada? Nego kako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelje...oni mu priznaju 108kkm....koliko li je stvarno??? :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko zna mozda jza 3 godine promenio vise korisnika...ma znate vec kako se raubuju sluzbenjaci.... :thumbsup:

Edited by mane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ljudi auto odlicno izgleda... evo ako mi neko da 7500 eura za moj stilo... ja odmah kupujem ovaj bravo :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ma, i moja baba odlicno izgleda ,ali ne bih dobio za nju 7500 jura :thumbsup:

Edited by mane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno za svaki oglas koji se ovde postavi treba jedan da ide i pregleda automobile i govori da li je to to ili je ono što mi mislimo da jeste... :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je bio službeni ne mora da znači da mu nešto fali. :) I ovaj moj je bio službeni, pa je ispao ko bombona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i moj je bio službeni VAN za dostavu keša .... pa mu ništa ne fali - odnosno ja zadovoljan :unworthy::thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mom bilo 7e al sam moro da skinem most rucne kocnice da bi ih naso.Kad sam menjao most,skidao moj a stavljao Marein,naso sam i para i upaljac koji mi je falio.Kako je to tu dospelo bog te pita.... :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...