Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

Znači tvoj auto je jedini koji ne gubi cenu izgleda, svi drugi koji pokupovaše ne samo Stila i ne samo Fiata kaliraše za ove 3-4 godine po 10% godišnje, i više...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što ti sad treba ta rečenica...niko o tome ne priča, niko to nije rekao.

Kažem ti da nije moguće da su pre 4 godine Stilaći bili po 7.000, jer sam ga ja kupio pre 2,5 godine za 7.300, a tada su po oglasima tražene cene bile od 6.800 do malo jače od 7.000...

Nije moguće da su i pre 2,5 godine po oglasima bili 7.000 (par stotina gore ili dole), ali i da su pre 4 godine takođe bili 7.000 eura.

Isto kao što nije moguće porediti Punto i Stilo (što si ti radio), jer to nisu automobili u istoj klasi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sad nisam razumeo KO, ŠTA i GDE prodaje? :) Oktopodov Punto za 3500, a Nešin Stilo za 7300? Onda moja Brava izaće min 4000-4500eur... ako je tako, evo ja ću je dati ispod svake cene za 3500 ko 'oće da kupi :)

I manite će prazne priče. NEMA dobrog auta bez dosta para. Tačka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, kad ti Oktopode budeš shvatao neke stvari, onda će sa tobom i moći da se smisleno priča...

Tako ćeš shvatiti da ne može da se poredi Punto sa Stilom, jer nisu ista klasa. Kao što si valjda od pre shvatio da ne može da se poredi Punto sa Audijem. (što je takođe plod tvog shvatanja automobila i poređenja).

Ne vidim šta ti je teško razumeti da se Stilo pre 2,5 godine prodavao za oko 7.000 eura (gore dole par stotina). Znam za tu cifru jer sam tada pratio oglase i jer sam tada kupio jednog. Zbog toga je lako pretpostaviti da nije moguće (ono što si pisao), da je i pre 4 godine Stilo takođe koštao 7.000...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podvarak :clap::rofl: :rofl: :rofl:

Mozda je fora sa padom cena Punta i Stila,kao i sa stanovima :question:

Manji autu,Punto(manji stan)-teze pada cena,jer je i taj auto jeftiniji za odrzavanje i uopste za eksploataciju-lakse se prodaje

Veci auto,Stilo(veci stan) malko skuplji za odrzavanje i parkiranje :lol: -i otud cena brze pada :whistle:

Generalno,ja bih se uvek opredelio za veci auto,Stilo,jer imam specificne potrebe za tim,mada je i Punto sasvim ok varijanta.

A sto se tice ove price o cenama treba znati da kao sto ima Stilo(raspad)za 3000E,tako ima i Punto dvojka,za 2000,pa i manje(van,presao milione,od opreme-pixla)

Sto rece Dovla :welcome: -koliko para-toliko muzike :yes ,dobar Stilo,kao i dobar Punto,i dalje ima solidnu cenu-jer jednostavno vredi te pare i ni zbog cega drugog B) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Neshone

Evo za 2500 čovek da izađe iz lizinga :)

Stilo

2500e + 20rata po 162e = ~5700e

Share this post


Link to post
Share on other sites
:))) aaaa a i jos Napoli (Napulj) znaci mora da je to neki nas pacijent koj trazi 8soma..auuu...pa da ga je licno vozila kraljica engleske mislim da bi bio jeftiniji..8 somaaaa a za te pare kupim hmmm...novu Daciu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje da ce da mu posalje za 10 din. Pogotovu sto je prodavac nov na limundu bez ijedne ocene i briga ga da li ce da dobije negativnu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Neshone

pogledacemo uskoro link da proverimo sta se desilo na kraju.. ali s obzirom da po zavrsetku aukcije stizu podaci kupca prodavcu i obrnuto, ne bi meni on tako lako pobegao..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti je ova lepota ruzna...ti si prijatelju pogtrsio forum.Probaj na vw ili opelo. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...