Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

evo sad zovem...

ne moze da se namesti jednostavno,mora da se useca,krsi lomi a ne bi narusavao enterijer mog ljubimca zarad toga tako da jbg da se zna znaci koga nema ne namesta se glat nego se budzi... :crybaby: :crybaby: :crybaby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije tacno. Moj drugar jedan ugradio. Samo se zasece plastika na mestu de ce proci nosac, a to ostane ispod i ne vidi se. Ovo je super povoljno. Ugradnja u ovlascenom servisu izadje 2000 dinara, a ako vas ne mrzi mozete i sami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmi Boki lepo taj naslon pa će naš hirurg da ti ga uglavi nećeš ni da osetiš ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nije tacno. Moj drugar jedan ugradio. Samo se zasece plastika na mestu de ce proci nosac, a to ostane ispod i ne vidi se. Ovo je super povoljno. Ugradnja u ovlascenom servisu izadje 2000 dinara, a ako vas ne mrzi mozete i sami.

prvo procitaj sta sam napisao pa onda reci nije tacno...

a i sam kazes da se zasece plastika,sta onda u mom postu nije tacno...

Uzmi Boki lepo taj naslon pa će naš hirurg da ti ga uglavi nećeš ni da osetiš ;)

pa hirurg je i dao svoje misljenje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije tacno to sto si napisao da "mora da se krsi, lomi". Nema tu nikakvog krsenja i lomljenja i narusavanja enterijera jer to parcence platike koje se sece se vrlo lako isece i nalazi se cini mi se 3-5cm u dubini, tako da cak i da se nesto unisti, samo ne znam sta bi i kako moglo da se unisti, ne bi se videlo. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poklanjam jednu gumu Pirelli P6, ako nekome treba za rezervnu i slicno. Guma je 31 nedelja 2006. Debljina sare je oko 2-3 mm. Ako se javi neko ko je zainteresovan i dolazi na skup danas mogu da je ponesem. Ako se niko ne javi u narednih par dana bacicu je.

1c6GLS.jpg5PL79.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je dosta dobra ponuda, rekao bih odlicna ali ostavljam malo rezerve dok auto ne pregleda neki serviser. Ima istu opremu kao Mik-ova plus navigaciju i telefon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi sta nije u redu sa ovim oglasom? Sem konjaze za koju lik tvrdi da je 178 (130kw) iz 1.3mjet-a O_o .. auto izgleda perverzno dobro?

http://www.kupiauto.com/auto3/oglasi/Fiat-...50d9b460c/64084

e sad evo pravog oglasa na drugom sajtu

http://www.polovniautomobili.com/oglas2049..._sport_19_mjet/

ovaj lud? sad je cena duplo veca, ima 130HP a ne kw... i tako to :D

Edited by Zlox

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ni kubikaza motora nije ista cas 1.3 cas 1.9.mozda je zato cena sad duplo veca :stuart:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nit je isti broj telefona ;)

Ovaj drugi oglas je verovatno OK dok je prvi da se nekom napakosti,da ga svi redom zovu... vidis da je stavljen i broj fixnog...

Tako su ljudi nekad,na oglase stave sliku perfektnog Gnoja Mk2 GTD '91-vo godiste,napisu cenu 1600e hitno i stave tudj broj...desavalo se da moraju da ugase karticu ... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa bilo nekad, sad bi valjda trebalo da dobijes u SMS-u kod, sa kojim se prijavljujes za oglas... bas iz tog razloga

dobar puntitj sve u svemu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.kupiauto.com/auto3/oglasi/Fiat-...50d9b460c/64084

mislim da je ovo pravi oglas.ovaj auto je sigurno na nekom auto placu uzet u zamenu.

http://www.polovniautomobili.com/oglas2049..._sport_19_mjet/

a ovo mislim da je stavio neki lik koji ima dozvolu vlasnika placa da auto stavi u oglas kao svoj i uz dogovor da ako ga proda uzme sebi razliku u ceni.ima ljudi koji to rade uveliko.susretao sam se vec sa tim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...