Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

Ovi pragovi kao i kacketic kao i jos sporting kacketic (koji jos nije gotov a ja Vam obecao za vikend :blushing: ali vreme je krivo :sofa: ) imate u styling sekciji :). Hocu da kazem da je to isti momak od kog sam ja uzeo pragove i spojlerce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha,ha :rofl: ,pa za ove pare sto ovaj lik prodaje pragove i spojler,mozes da kupis punta :lol:

A felnice su ko bombona :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ha,ha :rofl: ,pa za ove pare sto ovaj lik prodaje pragove i spojler,mozes da kupis punta :lol:

Permutovao je covek valutu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se cini da je mnogo... Za tu lovu ima mnog kvalitetnijih felnica. Jedino sto su Abarth pa... Iskreno ja ne volim ofarbane felne jer ne znam sta je ispod farbe, jedino ako bih znao coveka od koga kupujem pa mi on garantuje, ovako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo c/p sa jednog nam prijateljskog foruma:

Dobio sam informaciju, pri cemu sam mislio da je greska, ali istina je!

Dakle, u cemu je stvar?

Kosei fabrike u Japanu rasprodaju svoje stare zalihe, treba mesta za nove modele, i da povrate pare. Poslali su mi cenovnik, a sustina je da je odredjena cena za dimenziju, a ne model, tako da imate priliku da nabavite felne po ceni koja ce biti sada i mislim skoro nikad vise...

Cene po dimenzijama(NEBITNO KOJI JE MODEL, ZA SVE JE ISTA CENA):

14" - 60 evra komad   

15" - 75 evra komad

16" - 93 evra komad

17" - 107 evra komad

18" - 121 evro komad

19" - 136 evra komad

20" - 150 evra komad

Cene su prodajne, pa puta 4 komada.

Svi modeli su japanski(znaci u rangu K3 Silver mog), a evo koji imaju na stanju:

OP.MAGNUM SF(OLAKSAN)

l0S1r.jpg

SENEKA RX

l1it0.jpg

K3 FORMULA

SvjSi.jpg

K3 EG

l2kjJ.jpg

K1-TS Version SF

Sw4g0.jpg

OVA INACE NE POSTOJI U EVROPSKOJ PONUDI!

N+

SwDb0.jpg

D3

Sx3CA.jpg

E3

l5HkS.jpg

RT SPORTS

l6OaS.jpg

NEMA U EVROPSKOJ PONUDI!

EVO.MAXI

l7tAi.jpg

EVO.PENTA

l8Aqi.jpg

GAMI X5

l90RS.jpg

GAMI SVX

l9ijS.jpg

SENEKA RZ

l9xhJ.jpg

CONCEPTO ALPHA

l9We9.jpg

SENEKA RS

lafbi.jpg

K1 RACING

laLC9.jpg

SPORT EDITION D5

SCVMJ.jpg

USLOVI NABAVKE:

1)Roba je na rasprodaji, sto znaci da ima ogranicen rok trajanja, a to je potvrda porudzbine do UTORKA 27.10.2009.

2)Obavezan je avans od 100 evra, ostatak kada stigne felna na lager.

3)Rok isporuke je posle Nove Godine(daleko je Japan)

4)PREDNOST CELE PRICE JE DA AKO SADA REZERVISETE FELNU KOJA VAM SE SVIDJA, IMATE JOS SKORO 3 MESECA DA SKUPITE OSTATAK PARA!

5)Posto smo u vremenskom skripcu, zovite mene licno na 063/573-985, Zivko, ja odmah proveravam sta ima, i dogovaramo se!

6)Uplata avansa se vrsi na moj ziro racun, znaci suma od 10000 dinara, i to sledeci podaci su potrebni:

Zivko Markovic

broj racuna:  265-0000000547018-96

svrha uplate: avans za felne

Rajfajzen banka - UPLATITE U OVOJ BANCI, JER IMAM IZVOD ONLINE POSLE 15 MINUTA DA JE UPLACENO!

7)KAD SE PRIMI AVANS, I POSALJE U UTORAK PORUDZBINA, U TOKU ISTOG DANA DOBIJAM POTRVDU DA LI STIZE, DO TADA NE MOGU DA OBECAM ZA FELNE KOJIH IMA ISPOD 10 KOMADA NA LAGERU, DA JE SIGURNO!KADA DOBIJEM POTVRDU IZ JAPANA, TO JE ONDA SIGURNO, I JA CU OBAVESTITI KUPCA! UKOLIKO NE BUDU BILE FELNE NA LAGERU, VRACAM AVANS KUPCU!

Da bih svima naveo primer koja je usteda, poci cu od sebe:

Moje felne 7.0x17" 4x114.3 K3 Silver kostaju redovna cena 4 x 285 = 1140 evra

Ista ta felna, sada na rasprodaji, kosta          akcijska cena 4 x 107 evra = 428 evra

Vidite li razliku?

Realno, ovo je za Made in Japan felnu presmesna cena, i to je proizvodjacka cena, bez zarade icije! Dovoljno je da kazem da sada masovno svi koji rade u prodajama sirom Evrope uzimaju za svoj auto felne, po ovoj ceni, maltene se grabe...

Ja prvi sam uzeo za ocev Santa Fe 16" N+ model, a za svoj buduci Accord uzeo sam 8.0x18" 5x114.3 Seneka RX, a jos nisam kupio auto...Neka mi stoje, po ovoj ceni tu felnu nikad necu vise naci...

I moji distributeri uzimaju sebi za kola, samo ako ima, jer kazem, jedinstvena prilika...

Da ne bi objasnjavao sta je ET i slicno, ovde sve pise:

liIYS.jpg

POGLEDAJTE OVO, POZAJMITE AKO MOZETE, ZNACI DA SUMIRAM TREBA VAM 10000 DIN ZA REZERVACIJU, A OSTATAK DO SUME KOJA IZNOSI ZA SET IMATE JOS 3 MESECA DA SKUPITE... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

26102009037.jpg

skinuto s Blindman.com

U ugrinovackoj.. 4kom u dojaja stanju, 4 rupe, kapiram da je 4x98, 17x7.. 600e..

Znam da se swi lozite na ove felneeeeeeeeeeeee :nuke: :nuke: :nuke: :nuke: :nuke: :nuke: :nuke: :nuke: :nuke: :nuke:

pa ko woli nek izvoli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kad Bravo ima 5 vrata?I da je Brava,al Brava nema naslon za ruku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

naleteh na jedan interesantan :coffee: oglas za prodaju Lancie Bete :w00t: ,pa reko da je se prisetimo,kako je to nekad 1985 izgledalo

http://www.polovniautomobili.com/auto_ogla...Beta_HPE/201386

kaze covek retka verzija HPE,pocinkovanog lima i sve fabrika na njoj.

Evo ja nadje sliku jedne jos starije iz 1978,bas je bila prava lepotica :yes ,spolja

1RBxOA.jpg

a i unutra :clap:

1RBRLJ.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajno izgleda i dan danas..

BTW, sa drugog foruma, mozda nekom treba:

Prodajem felne i gume (bez ratkapni) koje sam fabricki dobio uz novi Punto. Stare su 2 meseca i presle nekih 2000km. U pitanju je 14" crna felna i 165/70R14 Firestone guma, sa 12 srafova (4 moram da ostavim sebi zbog rezerve). Ne znam tacno oznaku gume al mogu da proverim kasnije.

Posto nemam pojma koliko da trazim, dajte neke ponude pm ili na 065/6096969.

Marko

Edited by Dragon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...