Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

Ti poklopci su za fiat bravo sport felne ali i slicne za Lancia Delta III. Bez njih stvarno izgledaju nakaradno. Doduse imas i R16 alu felne za Bravo sa slicnim poklopcima.

Edited by ISV_01

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videh u Okovu, simpatican kompletic za hobiste. Racva sa gedorama od 6-13 i bitovima (najcesci torksevi, imbusi, krstaci...)

Kutijica je bas kompaktna i ne zauzima mesto (u pakovanju stoji otvorena):

 

IMG_20240128_145645_resized_20240128_044454461.thumb.jpg.cd523abb3785d281b148bb444d0e5492.jpg

 

Tek je stiglo i stavljaju iz kutija u rafove, pa nisam "ukacio" cenu.

Dobili su i neke daleko ozbiljnije nemacke komplete alata. Ali im je i cena takva.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasmeja me sinoc... Udjoh u (inace poznatu) radnju sa autodelovima, znaci ocekujes da unutra ne rade neki Indijanci:

 

- Dobro vece, trebao bi mi par PY21W sijalica.

- Aaaaaaa... PY... To je nesto specificno? Neki Francuz, da nije Peugeot?

- Zamolio bih vas za par narandzastih sijalica za migavce, sa vlaknom.

- Ahaaaaa, tooo, 180 din vam je par.

 

:D

Najgluplja moguca sijalica, svratio da zamenim i da stoji jedna u rezervi, zeni crkao migavac na malom C2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa brate mili, znamo mi najobicniji tantuzi... "P" je obicna bela, "PY" narandzasta.

Bela 21W ide obicno na rikverc, maglenku ili stop svetlo (ako nije duplo 5/21 vlakno, tj. pozicija+stop na istom sijalicnom mestu).

Narandzasta 21W ide na migavce.

 

Iliti PY21W odmah sa vrata, ja reko' lakse mu :D.

To ti je kao kad udjem kod ovlascenih, stvarno se prosto ozare kada im izdiktiram tacnu sifru dela iz ePer. Da se ne muce i ne gataju i traze po necijem knjizevnom opisu.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naleteo na oglas za 16" 4x98, ali mi ne odgovaraju zbog ET41 (morao bih da uzimam distancere i srafove, a kad dodam to na cenu felni mogu odmah da uzmem i lepse i one koje odgovaraju sa ET).

5 u solidnom stanju i jedna verovatno za djubre, ali je cena OK. Ono ET41 ne pise u oglasu, ali sam kontaktirao prodavca i poslao mi je sliku gde pise ET41...

Mozda nekom zatreba...

 

Aluminijumske felne FIAT - KupujemProdajem

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Ivan said:

Pa brate mili, znamo mi najobicniji tantuzi... "P" je obicna bela, "PY" narandzasta.

Bela 21W ide obicno na rikverc, maglenku ili stop svetlo (ako nije duplo 5/21 vlakno, tj. pozicija+stop na istom sijalicnom mestu).

Narandzasta 21W ide na migavce.

 

Iliti PY21W odmah sa vrata, ja reko' lakse mu :D.

To ti je kao kad udjem kod ovlascenih, stvarno se prosto ozare kada im izdiktiram tacnu sifru dela iz ePer. Da se ne muce i ne gataju i traze po necijem knjizevnom opisu.

 

90% ljudi stavi te bele u žmigavce umesto narandžastih,iako ih ima svuda u prodaji i nisu skupe

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, neshtry said:

90% ljudi stavi te bele u žmigavce umesto narandžastih,iako ih ima svuda u prodaji i nisu skupe

Znas sta, desi se i da se zbog loseg kvaliteta i godina onaj narandzasti premaz samo skruni sa sijalice. Pa em migavac svetli belo, em se nakupi djubre i skrama u faru. Treba probrati kad se kupuje. 

3 hours ago, ostoja said:

Naleteo na oglas za 16" 4x98, ali mi ne odgovaraju zbog ET41

 Ono ET41 ne pise u oglasu, ali sam kontaktirao prodavca i poslao mi je sliku gde pise ET41..

Ovo su ti felne sa restyle Stila, i to one zadnje verzije 2006., sa kraja produkcije. 

A i cim vidis ET41, to je Stilo. Koliko se secam i 16" i 17", a celicare su bile ET43. 

Nemoj ni da pokusavas na Deltu ili Bravo. Em dizajnerski ne idu (Stilo sa germanski ostrim linijama, Delta/Bravo tipicni izvajani Zabari). Em noviji modeli imaju od 10 do 15 mm veci offset vec fabricki. Pa bez distancera te felne deluju podvucene pod krilo.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam, ET31 mi treba. 

Ali cena nije losa, taman ima i 5u za rezervni tocak, pa okacih ako nekom zatreba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video, hvala. Ali ipak jurim 16, jer em su mi sve 4 all season gume skoro nove (ne kupuju mi se druge), em je mrvicu udobnija voznja na visoj gumi. Sportske aspiracije nemam (inace bih uzeo TBI :)). Realno mi ni ne trebaju, za celicne se manje brinem (lakse se peglaju ako zatreba, nisu interesantne lopovima) ali ako naleti neki lep set sto da ne... sto bi rekli, opcionalan dodatak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...