Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

U dilemi sam da jurim nešto ovako... Viđao sam po oglasima, okačiću kad naletim.
Papucica-komplet_slika_L_18182909.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi sa Kilsonom@ARCS za takve neke papuchice. Imao je ranije fine home made komplete.

Onaj enterijer od 156 nudi darkbdbg@ARCS pa ako nekoga zanima neka ga cimne preko foruma.

Послато са LG-P970 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogiša gledao sam i ja na e-bay-u baš dosta. Za 40ak dolara imaš baš dobre sa naslonom za nogu, samo nema baš namenskih za naše modele tako da bi verovatno trebalo malo seckati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo papucice.. :)

 

https://www.kupujemprodajem.com/Sparco-papucice-10189976-oglas.htm

https://www.kupujemprodajem.com/Sparco-alu-papucice-10202391-oglas.htm?filter_id=52728

Untitldded.jpg

Untitled.jpg

 

Ja bih preporucio one skuplje jer na ovim jeftinijim povrsina je glatka i klizi noga :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam ove prve. I nisam zadovoljan. :p

Послато са GT-S7562 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

ove prve sa slike il iz oglasa jer sam izmeso sve  :wallbash: ? Al bi predpostavio sa slike prve klizi noga jel tako  :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prve mi se ne sviđaju, druge su naajs. :)
Ali bih najradije neke hrapave, ili sa gumenim "tačlicama" ili nečim tako, baš zbog klizanja noge. Videćemo, nije mi hitno, a nije mi ni potrebno ruku na srce, tako da samo bacam pogled. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ove prve sa slike il iz oglasa jer sam izmeso sve  :wallbash: ? Al bi predpostavio sa slike prve klizi noga jel tako  :yes

Prva slika  tacno. Iste imam. I nisam nesto odusevljen. bolje su mi bile gumene. al da su lepse od gumenih i jesu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imao na Unu,sta znam,nije lose s tim sto dosadi,umara oci,odudara od auta,opet sta znam stvar ukusa,mozda su mi jos tu negde,ako ih nadjem,ako se nekome dopadnu,kao i dosada poklonicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima jako lepih primeraka za Alfe na e-bay-u dok za Fiate baš loš izbor ima. Meni je želja da stavim papučice od Stila MS, ali na to i da naletim verujem da bi koštalo baš mnogo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko naleti na jeftine felne 16ce od alfe 156 ristajling,one sa puno krakova,neka javi,a da je ok cena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane, nađi te papučice pa da se dogovaramo!  :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi ima li neko ovako nesto da proda? u pitanju je kasetofon za Fiat Bravu ali da je u dobrom stanju. pozzFIAT-BRAVA-KASETOFON_slika_O_178698.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi ima li neko ovako nesto da proda? u pitanju je kasetofon za Fiat Bravu ali da je u dobrom stanju. pozz

http://www.kupujemprodajem.com/Radio-kasetofon-10088678-oglas.htm?filter_id=1064320

 

a imas i cd al je skup

http://www.kupujemprodajem.com/Orginal-cd-radio-FIAT-BRAVO-MAREA-9887462-oglas.htm?filter_id=1064320

Edited by ShoneBravaGT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste svuda su isti ugradjivali....ps.. nema na cemu :) Ja sam ti pronasao model kakav si trazio tj isti sa slike imas i onaj stariji tip al ne znam u cemu je razlika to je taj Sto je LAKI ponudio u predhodnom postu... pa sam odluci

Edited by ShoneBravaGT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane, nađi te papučice pa da se dogovaramo!  :cheers:

ma poklonicu ti,samo moje su bile plave,nacices tamo negde na slikama una u pocetku,lepe su bile i ne klizaju mislim da bi lepo legle na alfu,jos znajuci tebe i tvoje boje :) baci pogled tamo,pa ces videti o cemu pricam

hvala Shone. jel to identican kas i za mareu i za bravo tj jedan te isti trpan u sva vozila?

Ima laki za 15 e sta ces bolje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha koji car  :laughing:  Ovaj hoće skoro duplo da zaradi. Čini mi se da je GrimReaper rekao da je otišao baš za 1300e, a obaj bi ni na bjemu da uzme 1000e..lep posao je smilio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi doslo vreme ko kome....jbga,nazalost.... :(   ,a opet ima i onih koji znaju posteno da zarade...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Bane, nađi te papučice pa da se dogovaramo!  :cheers:

ma poklonicu ti,samo moje su bile plave,nacices tamo negde na slikama una u pocetku,lepe su bile i ne klizaju mislim da bi lepo legle na alfu,jos znajuci tebe i tvoje boje :) baci pogled tamo,pa ces videti o cemu pricam

Pogledao sam, našao sam ih na slikama i nisu loše.  :laughing: 

Ako ih nađeš, javi pa da se dogovaramo nešto!  :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...