Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

Samo da kazem za ove farove, covek koji ih prodaje on ih i pravi, to su noovi farovi ali 70e je cena za jedan far. Ja sam sa njim pravio dogovor da mu dam moje i da mu doplatim za crne oko 80e. Na kraju me je covek ispalio zato sto mi je poslao farove sa otkupninom od 140e bez da mi to kaze a ja nisam imao toliko para i iz tog razloga sam popizdeo i uradio sam sve to i izaslo me na kraju 45e sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

A evo šta kaže na oglasu:

 

prodaju se u komplatu 2 fara naravno levi i desni i obadva su nova i originalna VALEO i dobijate garanciju na njih. far

 

 

Inače, kako si uspeo sam ovo da uradiš? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pise i na tarabi :) Otvorio industrijskim fenom, ofarbao sociva i ispolirao stakla tj plastike i zatvorio sa lepkom za soferke. i dihtuju extra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada mi daješ opasne ideje za rad :) Ako imaš neke slike pre/posle mogao bi da predstaviš u i svoj rad, verujem da bi mnogima bilo interesantno da to pokušaju sa farovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes' da mi nije u interesu da ih multipliciram :) ... Ali evo za ove sto kukaju za 16'' GT felnama za Stila kako ih nema u prodaji ;) , deluju da su u odlicnom stanju (ako nisu radjene), sa zimskim gumama, pocetna cena 280 evropejaca:

 

gt16.jpg

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas3321707/felne_i_gume/

 

Ne znam samo kako je uspeo da napise da su gume 215/45/17 na 16'' felni... Mada kad vidim da napisu da je sirina felne 7 Jota :laughing: , sve mi je jasno...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nerealna cena za te felne.

:laughing: , samo sam cekao prvi komentar... Pa ja sam ih tacno toliko platio jos pre godinu i po (sa solidnim gumama)...

A kada su 16'' 200 EUR onda ce biti komentar da su izgrebane, krive ili da nemaju gume... A kada ih duze vremena nema u oglasima, onda su retke...

Imajte u vidu da su felne bez ogrebotine i da nisu npr. Dynamic koje nicu na svakom drvetu ;) , a i cena je sigurno debelo podlozna cenkanju, pa koliko je ko vest...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma drugar, cene i Stila i delova za njega su neverovatno pale zadnjih godina zbog ogromne ponude i potraznje, da je to postalo smesno... Ja sam iz vremena kada su danas opstenarodne Dynamic opusteno kostale i po 350, 400 EUR, a Blade 17'' i po 500 EUR sa gumama. Sad mi je maltene bagatela kada vidim Blade za 200 i to sa solidnim gumama.

A i ovo sam okacio ako neko hoce redje, a opet fabricke felne za svog Stilerosa, na oko u odlicnom stanju, pa nek se pogadja oko cifre ako je bas toliko strasna...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav covek video cene, pa nema pojma ni sta prodaje. Da ga pitas za te felne imam osecaj da je sve sto bi znao da kaze o njima to da su za stila. Mislim da bi time sto su retke tj nisu dynamic jos mogao i da mu ubijes cenu! Cenim, bar ovako iz opisa i oglasa.<br />

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega ti si neprevazidjen :unworthy:

Ivane razumem te u potpunosti,vi koji ste uzeli stila pre krize drugacije gledate na ove cene.Ja malo vise pratim cene felni,u zadnje vreme, posto mi trebaju za moj auto pa sam na osnovu toga izneo zapazanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko kod nas kostaju Abarth felne za Punta? Cisto me zanima i koliko su ceste/retke u ponudi? To ce  valjda milutin-NS da zna najbolje. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko kod nas kostaju Abarth felne za Punta? Cisto me zanima i koliko su ceste/retke u ponudi? To ce  valjda milutin-NS da zna najbolje. 

 

Izađu u oglasima jednom u godinu dana u proseku, a neka realna cena bi bila oko 200€, sve što budu jeftinije je ekstra.. Ja sam ih dugo ganjao, ali nikako ih nije bilo, a onda su u mesec dana iskočila dva para, jedne je uzeo Milutin, a druge Steva_Anya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko prodaje prednji branik za fiat uno 86 godiste, kolegi sa posla totalno propao, pa ako neko prodaje ili zna gde ima za male pare :cheers: ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas3350080/lancia_lybra_19jtd_nova_0km/

 

Capture.jpg

dffd.jpg

 

Zanimljiv oglas.

 

Ponuda je odlična ako je priča istinita. Samo ne znam kako se skinuo znak i požuteli farovi od stajanja u salonu, pre će biti da je bio na otvorenom. Koža na volanu stvarno izgleda netaknutno.

Nije sigurno 2007 god jer se Lybra, prvenstevno, pravila do 2006. Novijim modelima je uglavnom ukrasna lajsna srebrne boje i bela alkantra je, ako ne grešim, išla samo do 2001, '02 god. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...