Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

Cuo sam da uzivo nisu nesto :) u odnosu na ovakve od 17"

Ovi kraci su deblji,a supljine manje pa vizuelno ne ostavljaju neki utisak.

Imaju cak i 15" takve,ali tek one su :no

Blade 15'' vs 16'' vs 17''. Mislim da komentar nije potreban (na autu sa odgovarajucim pneumaticima jos je veca razlika):

image.jpg image.jpg image.jpg

:respect::thumbup::clap: :clap: :unworthy:

Edited by Dante Bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

cxca5142.jpg

Sta mislite o ovoj Alfi 156?

odgovor sa ARCS foruma vezano za Alfu^

"udarana,gume ocajne,slab akumulator,nema rezervni tocak,sediste farbano,..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najveća zabluda nas običnih ljudi je da se za male pare može kupiti ekstra auto.

Šabačka varijanta, vozila baba s kraćom desnom nogom... i ostale legendarne fore.

To ne postoji nigde u normalnim zemljama, na zapadu dobar auto košta poštene novce, pa makar bio 15 godina star.

Muka mi je više od tih kvazi trgovaca koji su tekovina vremena kada se benzin kupovao na litar...

Da ima Države - davno bi im stavila lopatu za vrat.

Izumrite više i pustite firme tipa "Prvi trag" da rade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

primetio sam nesto zuto ispred zadnjih tockova, sa obe strane auta. ne skapirah sta je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najveća zabluda nas običnih ljudi je da se za male pare može kupiti ekstra auto.

Šabačka varijanta, vozila baba s kraćom desnom nogom... i ostale legendarne fore.

To ne postoji nigde u normalnim zemljama, na zapadu dobar auto košta poštene novce, pa makar bio 15 godina star.

Muka mi je više od tih kvazi trgovaca koji su tekovina vremena kada se benzin kupovao na litar...

Da ima Države - davno bi im stavila lopatu za vrat.

Izumrite više i pustite firme tipa "Prvi trag" da rade.

Bravo :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

cxca5142.jpg

Sta mislite o ovoj Alfi 156?

odgovor sa ARCS foruma vezano za Alfu^

"udarana,gume ocajne,slab akumulator,nema rezervni tocak,sediste farbano,..."

Posto sam danas isao da je gledam, potvrdjujem gore napisano (preneto sa Alfa foruma) i dodao bih jos:

1.Lose ofarbana na nekoliko mesta

2.Farovi KATASTROFA (pozuteli, ispucali i izgrebani)

3.Nesto petljano oko instalacije ispod haube, jer nije provucena gde ide fabricki

4.Crevo od turba lepljeno selotejpom (vide se i tragovi od ulja gde je bacalo, nije lepo oprano)

5.Kociono ulje verovatno nikada nije zamenjeno, jer je crno kao motorno na FAP-u

6.Kozni volan je toliko ispucao da samo sto se ne raspadne (dugmici izlizani)

7.Vozacevo sediste KATASTROFA

8.Fali desna resetka za ventilaciju na instrument tabli

9.Preterano potrosena rucica menjaca, kao i pedale, sto u kombinaciji sa sedistem i volanom ukazuje na min. 500.000 Km

10.Nema cilindar na bravi suvozacevih vrata

11.Nema rezervni tocak, alat ni komplet za krpljenje, kao ni rez. sijalice trougao...jednom recju NISTA!

12.Svetli lampica Air bag-a

13.Ne mogu da opisem stepen istrosenosti prednjih diskova, tanki su kao na Kineskom Scooteru

14.Opsti utisak (vizuelni pogled na auto) 2+ od 5.

Toliko za vizuelni pregled. Ko zna sta ce se tu jos naci nakon temeljnog pregleda na dizalici u servisu, nakon probne voznje i nakon dijagnostike. Licno, misljenje, auto nema vrednost, jer se vise isplati dati i 6.000 evra za primerak koji je u savrsenom stanju, nego kupiti ovo i pokusati ga dovesti u idealno stanje.

Edited by FIAT Lancia

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Fiat Lancia - Svaka cast za detaljan spisak!

Strasno sta se sve prodaje kod nas. Kada sam video oglas odmah je bilo jasno da nesto ne valja jer je nemoguce naci taj auto za tu cifru. Zbog toga i stavih na forum. Sto je najgore, radi se o "auto placu" koji jos i daje neku garanciju na auto...

Edited by x-com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videli ste auto koji realno vredi duplo vise od cene za koju se prodaje i mislili ste da cete dobr oda prodjete ... znate kad moze to da se desi, kad nekom vlasniku trebaju pare iz nekog razloga, a auto je duze vreme kod njega. Na placu kupiti dobar auto za male pare to ne moze da bude, kod njih i da preplatite auto bice opet da mu nesto fali ... Sto bi oni poklanjali auto u ekstra stanju?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...