Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

Iskreno sam i predpostavio još kada sam počeo da pratim oglas i već danima se presabiram da pozovem čoveka i da ih ispazarim, dobro si mi rekao :2guns:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je to. Isti fazon kao za bravu. E sad dal je fabricki ili nije jbm li ga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih ona sedista uzeo bez razmisljanja.Restyle sedista su mnogo bolja od ovih starijih i izgledaju vrhunski.Podsecaju na alfina sedista i imaju taj sportski look.

Problem je samo sto ova iz oglasa ne pasu na moj 3 porte :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poenta je da on ima 2 seta tockova takodje, sa zimskim i letnjim, ako ocu da mi da i letnje, onda trazi 700 :D

a meni trebaju i zimske gume koje su na njemu trenutno :) 600 je cena i to je to, sad treba da grebem i hebem da izurim jos 3 glave negde. Bas mi je momenat sad kad sam potrosio i platu i sve :(

Nikada nemoj pozajmljivati pare za auto, ma koliko je on dobar iz vise razloga, dajes auto koji si upoznao za auto za koji vlasnik kaze da nema dinar ulaganja(predpostavka) da bi posle svega toga morao da uzajmis jos kesha da popravis nesto a vec si pozajmio pre. Nikada se za auto ne daju zadnje pare a kamoli uzajmljuje. Moje licno misljenje je da je 600e doplate vise nego mnogo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da se ne daju zadnje pare. Ja sam uvek davao za auto max. 70% od cifre koju sam namenio za kupovinu auta i uvek sam bio u pravu, uvek je trebalo uloziti 1.000-2.000 evra u auto (a nekad i vise).

Edited by FIAT Lancia

Share this post


Link to post
Share on other sites

da je njemu taj auto toliko dobar, on bi pozajmio 600e a ne prodavao auto u koji je siguran i uzimao nepoznat auto sa potencijalnim ulaganjima. A sto se tice doplate, mislim da nije puno ako je auto u tako dobrom stanju..ako je..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kako god, odustao sam, necu uzimati macku u dzaku, sa mojim bar znam na cemu sam. Ne bih mnogo vise ni dobio da je tako kao sto je rekao, osim petoro vrata i klime. A to nije nesto zbog cega bih rizikovao.

Pare koje sam hteo dati za to, ce otici u moj auto na neke kljucne delove, samo da otopli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

slika_FIAT_DVA_ZNAKA_16651777v288h216.jpg

www.limundo.com/kupovina/Auto-i-Moto/Automobili-i-transportna-vozila/FIAT-DVA-ZNAKA/8806465

mozda nekome znaci...

Edited by MS PK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo svajcarca iz Loznice, sada je u Sabcu i ide u kobaje :)

Zvao sam za neke delove. Mozda su jace cene, ali i dalje retkost kod nas :) farovi 100eur, prednji branik 150eur, zadnji branik 120eur... Ko ima crnog Punta pa i da razmisli.

http://www.polovniau...a_delovi_14_16v

image.jpg

kozni enterijer Mareo, Brava

http://www.kupujempr...lter_id=6172468

image.jpg

Edited by MilanLaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Greota bi bilo da neko sa foruma ne pazari masku bez znaka i farove, pa da svoje posle proda za iste te pare...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko uzimao ovo i kakva je?

Torba za gepek

2013_01_18_200833.jpg

http://www.kupujempr...lter_id=7294131

Ja je imam i skroz je korektna, a i vrlo praktična. Ima čičak traku sa donje i sa zadnje strane koja torbu drži čvrsto na mestu. :thumbup:

Kupio je i ja prije par dana i stvarno je kao Sport Bili torba. Nagurao pored sajle, rezervnih sijalica, prve pomoći i ostalih džidža bidža i cilindar kvačila sve sa kutijom i motorić centralne brave. :D Zakačio je samo sa zadnje strane čičak trakom za tapacirung koja je uža od donje ali drži odlično. Jedino što sam lika 2 puta zvao da mi je pošalje. Malo neozbiljno ali o.k, Kaže da su imali neku gužvu :)

torba.jpg

Ima u Mr Bricolage, ali je oko 900 din. I na jos par mesta, u Metrou mislim. A unutra je kod mene stalo: prva pomoc u plasticnoj kutiji, uze za vucu u futroli, trougao u futroli i prsluk, 1l antifriza, sijalice, velika lepljiva traka, i jss par sitnica. Za organizaovanje gepeka-odlicno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde si ti video da piše "može u delovima"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

piše da je za delove u opisu ;)

ORGINALNA KILOMETRAZA,ZA DELOVE...
Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini, ali između "može u delove" i "za delove" ogromna je razlika ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači da prodaje ceo auto nekome kome trebaju delovi ili ko će ga prodavati u delovima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
uvek je trebalo uloziti 1.000-2.000 evra u auto (a nekad i vise).
:whistle:

Pa na sta odose tolike pare? :question:

Pa to i nisu neke pare, kada kupis polovan auto. Dovoljno je da ne valjaju diskovi, amortizeri, auspuh, nesto na trapu, pa kompletan servis, eto cetvorocifrenog troska, a bilo je i kola kojima je falilo i mnogo vise. Kada sam kupio BMW 5-icu, odmah sam svalio 2.000 evra na popravke (nista na opremu). Kada sam kupio BMW 3-ku, otislo je 2.500 DEM za par dana dok sam ga upristojio.

Ja nisam jedan od onih koji misle da su resili sve probleme, prodajom krsa i kupovinom "dobrog" polovnjaka. Svestan sam da skoro niko ne prodaje dobar auto, vec ga je izaraubovao pa ga prodaje. Imao sam u Zivotu dosta automobila i samo u dva nisam morao nista da ulazem prilikom kupovine. Nisam nista ulagao u 7 godina star Suzuki Baleno 1.3 16V (1996) i 10 godina star FIAT Punto 1.2 8V (2003) koji sada vozim. Prvi sam kupio od Prijateljevog Komsije, koji je tezak pacijent za auto, a drugi na preporuku Druga.

Imam Prijatelja koji je 2010-te kupio Lanciu Deltu 2.0 GT (1995), koju je platio 1.700 evra i u koju je ulozio (ne preterujem) jos 7.000 evra. Dobro, ovo je ekstreman slucaj, jer je Covek perfekcionista, a i auto je bio los, ali je cinjenica da se danas u Srbiji tesko nalazi polovan auto u koji ne treba nista uloziti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači da prodaje ceo auto nekome kome trebaju delovi ili ko će ga prodavati u delovima ;)

Dobro, necemo se sad raspravljati, malo je glupo, zar ne? Mozda sam ja pogresio a mozda i nisam, kome treba neka zove. Samo cisto informacije radi, cena na oglsu do pre par dana je bila 1700 eura, nisu se u opisu se tada pominjali tremini "delovi" kao ni "zamena". Prodavac je iz Sapca, plac neki verovatno i ako covek ima racun da ga da u delovima, zasto ga ne bi takvog i prodao?

Edited by Ivan BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ FIAT Lancia

Ako je BMW to je vec druga prica,mislio sam da se radi o ovim nasim Italijanima pa mi je zvucalo previse :) Mada vecina tih stvari koje si naveo(diskovi, amortizeri, auspuh, nesto na trapu) mogu da se utvrde na pregledu pre kupovine,ali uvek se nesto potkrade tako da su ulaganja neminovna.

A ovaj sa Lanciom je sigurno neki zaljubljenik kad je bio spreman da toliko ulozi,tako da je taj primer van konkurencije :)

Vezano za ovog Abarth-a,moglo bi nekoliko nas da ga kupi,ocerupamo sta nam treba i ostalo prodamo u delove :)

Edited by Dante Bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ FIAT Lancia

Ako je BMW to je vec druga prica,mislio sam da se radi o ovim nasim Italijanima pa mi je zvucalo previse :) Mada vecina tih stvari koje si naveo(diskovi, amortizeri, auspuh, nesto na trapu) mogu da se utvrde na pregledu pre kupovine,ali uvek se nesto potkrade tako da su ulaganja neminovna.

A ovaj sa Lanciom je sigurno neki zaljubljenik kad je bio spreman da toliko ulozi,tako da je taj primer van konkurencije :)

Vezano za ovog Abarth-a,moglo bi nekoliko nas da ga kupi,ocerupamo sta nam treba i ostalo prodamo u delove :)

Jedino da se pre kupovine dogovorite ko ce sta da uzme, inace eto karambola :D

Ali nije losa ideja, Mislim ja vozim punta pa me ni ne zanima stilo, ali za stildzije je kul da se organizujete...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...