Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

Ne da, pa ne da.

Sad kaze da ako bude u skorije vreme prodavao u delove javice mi.

Ja bih to jako voleo :D

realno nas par kupimo i isplatilo bi se. Meni samo enterijer treba. Ostalo me ne zanima ich :D

Edited by miske17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu jako retke i trebalo bi da imaju svoju cenu... Ja sam pre nego što sam kupio moje felne tražio isključivo njih, ali ih nije bilo nigde.. Lik koji mi je farbao pragove i zatvorio znak na haubi mi je pominjao da ima nekog prijatelja koji to može da donese iz Italije, mada to se nešto rasteglo i video sam da od toga nema ništa i kupio ove moje... Posle sam video oglas da se prodaju jedne i cena je bila za taj model felni da kažem i jako povoljna, pa sam prosledio link kolegi Steva_anya jer je on pisao da su to jedine alu felne koje bi on stavio na svoj auto i baš mi je bilo drago što je na vreme reagovao i ispazario ih... Ovome ne bi bilo loše da skine neko sa foruma ove felne, da se trampi za čelične uz neku doplatu...

A što se tiče Brere, danas sam je baš okačio na ARCS, baš se dopala Alfistima.. mada evo nečega primernijeg našem forumu

http://www.polovniautomobili.com/oglas2618646/lancia_delta_14_16v_sekvent_gas/

a59c6490f0e1_800x600.jpg

http://www.polovniautomobili.com/oglas2744292/lancia_thesis_20t/

b6af87e95fed_800x600.jpg

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu ovaj i dalje ne da sedišta :wallbash: Da mi na niovu foruma uzmemo Brava i krenemo sami da ga čerečimo i prodajemo? Verujem da će se isplatiti :)

takvu akciju sam napravio sa drugarima sa lada kluba pre par godina. kupili smo ladu samaru koja je presla 40.000km a nije mogla da se prevede jer je umro vlasnik. u subotu je doslo 14 ludaka koji su je rastavili do poslednjeg srafa za 2 sata i svako je na sto stavio koliko ga nije bilo sramota i odneo sta mu je trebalo od delova. na kraju je preteklo love da svi odemo u kafanu na klopu i svi su dobili sta im je trebalo od delova za smesne pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne da, pa ne da.

Sad kaze da ako bude u skorije vreme prodavao u delove javice mi.

Ja bih to jako voleo :D

realno nas par kupimo i isplatilo bi se. Meni samo enterijer treba. Ostalo me ne zanima ich :D

Jesi ti bio kod lika ili si ga samo zvao telefonom? Ume to na slici da bude lepo, a uživo :(

Čim auto nije otišao u komadu i stoji dugo na oglasu jaka je cena. Viđao sam i kola koja su gorela napred pa kupljena za u krmenadle da odu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto mi je sumnjiva ova delta sto je skikter okacio, jer malo mi je neverovatno da na turbo benzincu crveno na obrtomeru krece od 5500rpm. Verovatno je nesto muljano sa kilometrazom pa je stavljen obrtomer od dizela...

Share this post


Link to post
Share on other sites

realno niko nece da mu da tolike pare. Tako da ocekujem ako se ne iskombinujemo ovde na forumu da ga pazarimo i raskomadamo, ocekujem da ce me zvati da mi proda samo enterijer. Mada najbolje bi bilo kad bi se skupili da ga pazarimo u klubu, i rasprodamo delove u klubu, a verujem da ce da pretekne para. Meni ne treba nista sem enterijera, i mogu 150-200 e da dam, i pomoc oko cerupanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu ovaj i dalje ne da sedišta :wallbash: Da mi na niovu foruma uzmemo Brava i krenemo sami da ga čerečimo i prodajemo? Verujem da će se isplatiti :)

takvu akciju sam napravio sa drugarima sa lada kluba pre par godina. kupili smo ladu samaru koja je presla 40.000km a nije mogla da se prevede jer je umro vlasnik. u subotu je doslo 14 ludaka koji su je rastavili do poslednjeg srafa za 2 sata i svako je na sto stavio koliko ga nije bilo sramota i odneo sta mu je trebalo od delova. na kraju je preteklo love da svi odemo u kafanu na klopu i svi su dobili sta im je trebalo od delova za smesne pare.

To bi kod nas bilo sasvim izvodljivo za Punta,Stila i Brava, samo da naleti neki primerak u dobroj opremi i siguran sam da bimso skupili i više nego za kafanu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj mu 700-800 evrića . I te pare izvlačiš za dva-tri meseca stim što imaš i tvoj enterijer (ako je korektan). Po uslovom da motor (sa papirima klot min 300e) i menjač nisu oštećeni. Šoferka je cela , felne nisu pokrivljene (120-150 e), vrata, podizači, zadnja vrata, ABS, poluosovine, amortizeri itd. Nemaš hladnjak, hladnjak klime, ceo prednji kraj što sad kada je loše vreme ide, tablu i jastuke. Ili nađi kompletnog stranca za slične ili manje pare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto mi je sumnjiva ova delta sto je sikter okacio, jer malo mi je neverovatno da na turbo benzincu crveno na obrtomeru krece od 5500rpm. Verovatno je nesto muljano sa kilometrazom pa je stavljen obrtomer od dizela...

Nije, regularno je... Kod turbo benzinca 1.4 ide od 6.000 crveno, gledao sam neke na stranim sajtovima i kod svih je tako..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skupo jeste, ali su retke kao te tvoje...

Nego šta misliš ti kako bi ti legao ovakav enterijer?

http://www.autoscout...770100500000000

Untitled.jpg

Ta sedista su sveti gral svakog HGT/Abarth punta...koliko znam, samo oko 2000 komada su napravljena, i ima trenutno 1 (jedno) sediste na oglasima na engleskom punto mk2 forumu i cena je oko 400 funti :)

Ja bih otprilike prodao bubreg za ta dva sedista... :D

To imati...pa ja ne znam...ne bih izlazio iz kola :)

Ostalo je sve kao kod mene, sem rucice menjaca koja je isto vrlo fina...

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...