Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

Jesu sport sedista koja je novitec malo doradio crvenim koncem i natpisom i ubacili crvene pojaseve mislim da sam ih svojevremeno vidjao u nekom casopisu gde je bio neki gp novitec sad googlam ali ne mogu da nadjem nista, staro je to i retko pa nije ni cudo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su sedišta top a ako ima i sve crvene pojaseve uz njih - vrede svaku paru. Neki dosadan GP enterijer sa ovim kompletom i crvenim koncem na volanu se potpuno transformiše...

A idu i zdrave i čitave patosnice uz njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojasevi su bili crveni ali ovde ih nema sem ovog za 5. putnika pozadi koji se i ne skida a sa crvenim pojesevima i ovim detaljima je bas top da se spakuje, kod mene bi leglo kao dupe na nošu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro sam video negde da neko prodaje samo trake pa sam napravis, meni su extra crveni pojasevi ali vise imam povrenja u fabricke nego da mi neko ili sam nesto budzim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://novi.kupujemprodajem.com/automobili-delovi-i-alati/auto-enterijer/nosac-zadnje-daske-desna-strana-fiat-punto-evo-hatchback/oglas/132699183

https://novi.kupujemprodajem.com/automobili-delovi-i-alati/auto-enterijer/nosac-zadnje-daske-leva-strana-fiat-punto-evo-hatchback/oglas/132652474

 

 

Screenshot_335.thumb.png.68104676e01f9b25efeb86814dc14ed4.png  Screenshot_336.thumb.png.30eb5dca82abb1957782acc6f30e6e34.png

 

Nadjoh na kp za normalne novce, pa evo linkova ako nekog mrzi da ceka da mu stigne sa AliExpressa.

Problematicna stvar kod GP/Evo, a inace kosta kao od zlata da je prave (do sad sve sto sam nalazio je bilo oko 1000 din za par ili vise).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace hoce da pukne i zadnji granicnik za ove zabice tako da i kada stavis nove one isklizaju sa mesta

Resenje je da se kroz ovaj trouglasti deo sto je kao ojacanje bocno usrafe na oplatu i tada nema ni makac

Iz iskustva :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

3D print resava stvar za malo para, drugar skoro pravio drzac telefona za EVO kao fabricki sto ide za 1300din sa postarinom, komsija pravio za volvo neke detalje u enterijeru koji su mana kod tog auta poput ovih zabica i sl. isto nije skupo placao

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko zainteresovan za felne sa oglasa? Ja mozda jesam za gume, a cini mi se da je cena kompleta prilicno korektna. Prolazim sutra kroz Cacak. 
https://novi.kupujemprodajem.com/automobili-delovi-i-alati/auto-gume/sava-gume-235-55-17/oglas/149758060?filterId=2012719919
 

image.thumb.png.c44a4f703deb32ccddffeca2d7f2dead.png

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekoh zeni da mi ne pada na pamet da se iole bakcem oko jos jednog auta :D - ali kao @igor0511 sa Minijem, i meni se malisa podvlaci pod kozu. I prakticnoscu, a i jer moze da se igra sa sredjivanjem (za razliku od DS, na kome nemam sta da nadogradjujem).

Picani se polako, a danas montirah sitnicu - pa ako nekome slucajno zatreba, cisto da ima info. Kod Mike nadjoh ove stopere za kopcu pojasa, cena 50 kinti:

 

IMG_20230528_194148_resized_20230528_085138098.thumb.jpg.87c305e7da559220ce0d902a48f227fe.jpg

 

Bili su oni veci plasticni granicnici koji su me zracili, pa sam ih zamenio. Najbitnije je ne raditi ni sa cim ostrim, potrebno je samo razmaci niti pojasa, provuci kopcu i kliknuti je sa druge strane. Rezultat je kao fabrika na nekim drugim modelima:

 

IMG_20230528_193714_resized_20230528_085137645.thumb.jpg.5a81e2d787ac1417dabaeda6b0b424a4.jpg IMG_20230528_194016_resized_20230528_085138278.thumb.jpg.2a9bc56948823e9f84d4bca887edda73.jpg IMG_20230528_193435_resized_20230528_085137850.thumb.jpg.5e93dff674a18c265679d635d4b122cd.jpg

 

PS: Usput ih pitah (ako neko kupuje nesto skuplje kod Mike), posto su ljudi prijavljivali problemcice... Kazu da i dalje vazi popust za FLCS klub i nase kartice, tako da im samo treba napomenuti.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 minutes ago, igor0511 said:

kada krene budzenje Fordica

CitroJen kolega, citroJen!

Mada nije ni čudo što grešiš, nakon "iscrpnih" prezentacija oba auta u delu foruma za predstavljanje automobila van grupacije!:whistle:

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i jeste, ali je postovani gospodin prodavac (srecom) ispalio :D .

11 hours ago, knezevic76 said:

Ja za taj popust nisam ni znao, slaba transparentnost

Slazem se sa tobom kolega, kako jenjava druzenje, jenjavaju i druge stvari, protok informacija...

Ceo spisak partnera kluba, imas ovde:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/43-ostali-partneri-kluba-kliknite-da-vidite-kompletnu-listu/

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/40-partneri-kluba/

 

Clanske pogodnosti, ovde:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/135-članske-pogodnosti/

 

36 minutes ago, bane1321 said:

Mada nije ni čudo što grešiš, nakon "iscrpnih" prezentacija oba auta u delu foruma za predstavljanje automobila van grupacije!:whistle:

Eto gore su slike oba moja plastična poluproizvoda od Francuzčića - od čiče dosta :P .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šteta što je BGD centar svega kod nas,kod nas nema ništa pa i nemam neku potrebu za punim članstvom iako sam skoro deset godina na forumu…

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je nekih firmi koje su radile po celoj Srbiji (tipa Euro Auto, koji je nazalost ugasen), ovlasceni prodavci/servisi, internet prodavnice, ranije nam je npr. popust za clanove davao i Pedja Indjija...

@neshtry , ako imas nekog u okruzenju, u svom kraju, znas da dobro radi, a bio bi voljan da saradjuje sa klubom - slobodno se raspitaj za saradnju i javni.

Imao bi gratis reklamu, svoju temu, veliku potencijalnu bazu musterija (i registrovanih i jos vise onih koji forum prate anonimno). A zauzvrat je potrebno samo da se obezbedi neki dogovoreni popust za clanove kluba sa karticama (ili neki manji za sve clanove foruma, kako vec kome odgovara). Oko toga se godinama unazad Nesa cimao, ali to moze da uradi i svako od nas u dogovoru sa administracijom, ako nadje nekoga proverenog i voljnog za saradnju.

Nedavno sam na forum "dovukao" :) Stevu (TPC volana) koji je veliki entuzijasta, sjajan momak i majstor, a upoznao sam ga preko neke desete price. Opet, na Stevinu inicijativu se pokrenula prica i za, nazalost preminulog Mirka Rasica, saradnju, gostovanje FLCS kluba na njegovom kanalu... Skoro smo pricali i sa Ivanom iz "Una", za gume i vulkanizerske usluge, iskreno ne znam sta bi sa tim.

Tako da ako i sami nadjete nekoga u svom kraju voljnog za saradnju, slobodno popricajte i javljajte ;) (konkretno je meni ovo samo hobi i pasija, imam svoj posao od koga zivim).

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...