Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

Nisi zadovoljan kako izgleda sa 17'' :D ? A vala i nikakve su one dvobojne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest vala, ne mogu ni da ih gledam jer su iza turšije u garaži :D Ma ni gume nisam još kupio, gde da vidim sem na slici :D 

 

Nešto se sećam da @Mijailović P. traži druge felne pa ono...Tu se kao raspituje....pa kao da pripomognem...Na onim ne odgovara ET :P 

Edited by ISV_01

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, TheWickerMan said:

Džabe za 18". Šteta što mi ne pašu

Spremaj lovu :D .

Sto ti ne pasu, Bravo i Delta su ti isti i po tom pitanju? Cak je isti taj model 18'' felni sa Brava Sport isao i na Deltu S (Momo), samo u gunmetal boji.

Jesu pola cola sire (7.5''), jedino steta sto imaju veci offset od 35 mm. Npr. 17'' Sportaljke su na standardnih 31 mm, a od restyle su jos malo izbacenije sa ET 26 (iskreno nisam ni znao, dok ne videh na svojim felnama i posle isto to u ePer kao Modification stavku).

PS: Pisah vec da imam jednu S Momo u komsiluku. Tako da prodjem pored te kombinacije na svakih para dana :D . A posto nemam obicaj da slikam (pogotovo tudja) kola - cisto par fotki sa neta da vidis kako cuce te Bravo Sport 18'' na Delti:

 

photos_lancia_delta_2013_2.thumb.jpg.8ad87194a841fc9f800cf2d33805499e.jpg wallpapers_lancia_delta_2013_1.thumb.jpg.31526c71397be46f919cac7638c9f4c5.jpg

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko poznajem imenjaka - aj' sto bi koristio felne kao kamen za kupus, nego bi ih i isekao jer ne mogu da prodju kroz otvor kace.

Jeste da smo svi drugari, ali i njega i onog Mijailovica smo se svi javno odrekli preko novina :P , vise se i ne trudimo da ih ubedjujemo oko felni :D .

Njihova krilatica je da je lepota u oku posmatraca.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites



Spremaj lovu  .
Sto ti ne pasu, Bravo i Delta su ti isti i po tom pitanju? Cak je isti taj model 18'' felni sa Brava Sport isao i na Deltu S
 


Delta ode bratu, meni treba 5x110 nešto, fabričke neke Alfine jurim :)

Gesendet von meinem KB2003 mit Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, izvinjavam se. Ali ne citam misli, menjaj avatar ;) .

Obraduj burazera :) ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
41 minutes ago, andreja.micovic said:

kad bi kupio gume da si uzeo 18"?

Vrlo brzo posle svadbe..mora kum da se isprsi za Mišelinke :lol: Zato sam i odustao od 18", AS gume otkidaju po ušima. 

39 minutes ago, Ivan said:

ali i njega i onog Mijailovica

Ja bar felne imam :D A on verujem da merka sad, ne zna čovek šta će.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aha, izvinjavam se. Ali ne citam misli, menjaj avatar  .

Obraduj burazera  ?

 

Šta se bre izvinjavaš default_D.gif Burazer već kuka što je guma 16" skupa iako dobija i zimske i letnje gume. Kad bih mu pomenuo 18", šlogirao bi se default_D.gif

Predstaviću ovih dana auto...

PS. Na avataru je Alfa, samo moja prva default_).gif

 

Gesendet von meinem KB2003 mit Tapatalk

 

[mention=23]TheWickerMan[/mention] E videh neke tomasonke 19" na fb grupi za alfu 159. Cena je bila tipa 550 eur. Al su brutalne.

Imaju i Bakici nesto u ponudi, nesto slicno Sedlinim, cini mi se

19" mi je preveliko plus moram da unesem u saobraćajnu, ne mogu da se cimam sa tim, plus mi je nov tehnički a njega da radim, to je još 100 e. Ali ako naletiš na neke 18", podeli slobodno default_).gif

 

Edit: one crne Tomason? Video sam ih, ne sviđa se meni ta felna nikako, i ne bi legla na crnu Giuliettu.

 

Gesendet von meinem KB2003 mit Tapatalk

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni samo fabrika na Djulijetu ili ako bas hoces one kopije sa Djulije sto se valjaju za 500e. Mada ne bih to nikada stavio jer su kopije, ali felna lepo izgleda na Djulijeti.

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najradije bih one 8C fabričke ali ih teško nalazim. Mada i turbine sa QVa nisu loše. One replike su mi dobre ali moram da tražim sa TÜV sertifikatom da ne bih imao problema. Svakako fabričke su najlepše, ne volim eksperimentisanja. Videću još, ni na 17" ne izgleda loše ali pošto su putevi u DE "normalni", što da ne vozim veću felnu.

Gesendet von meinem KB2003 mit Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
58 minutes ago, TheWickerMan said:

one crne Tomason? Video sam ih, ne sviđa se meni ta felna nikako, i ne bi legla na crnu Giuliettu.

da, da te. 
E nisam ni gledao sta vozis, mislio sam da je 159. Svakako je 8c najbolji izbor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huh, ja sam u konstantnoj dilemi oko prodaje tih felni. Prelepe su i stvarno maksimalno upotpunjuju izgled Giuliette, ali sa druge strane, sve je odvratno, i voznja i ubrzanje i buka... 

 

Ovu sezonu ne verujem da cu ista menjati, dosta mi je kombinovanja sa gumama, taman sam sredio oba seta, a nagodinu ko zna, mozda :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo za dizele, koliko se secam.

Isti je isao jos ranije na Stilo 1.9 8v, Nuova Bravo 1.9 i kasnije 1.6, kao i Deltu 1.6.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel puno 30e za onu restajling masku za Stila? Vec drugi put mi puca plasticna i sad razmisljam da uzmem restajling, i ako mi nije bas lepa kao klasicna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da se i krecu tako oko 30e

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li neko da mi pomogne da nadjem lim koji salje snop svetla gde treba. Juce sam kupio punta i na oba fara je to izvadjeno. Treba mi i drzac sijalice jer su i to izvadili. Ja sam sokiran zbog cega je to neko vadio ali se nisam dobro proveo sinoc kad sam video sta se desava. Punto 3 u pitanju. Otpadi nude samo kompletan far.

Image from iOS (5).jpg

Image from iOS (4).jpg

Edited by kopecky

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema punto 3 ,punto 3 je poslednji,izlazni model grande punta

jel punto 2b kao na slici?

 

 

44386224-550A-45B3-841A-46716449DEC9.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...