Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

1 hour ago, ISV_01 said:

Fiat Egea (Novi Tipo za Tursko trziste) i Aliexpress predstavljaju... 

 

Prednji spojler za tipo

 

(link preko aplikacije, mislim da radi i preko deskopa). 

Screenshot_20201209_073412_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Egea Lip spojler prednji

@andreja.micovic Thx ispravio sam. Nešto fon zabagovao prilikom kopiranja. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, ISV_01 said:

Screenshot_20201209_073412_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Prava stvar, uz najcesce motorizacije koje idu kod nas. Meni je iskreno ovo pomalo gedora :(, pogotovo ovi krajevi lipova, vidi se kada se pogledaju slike sa strane.

 

4 hours ago, ISV_01 said:

Fiat Aegea (Novi Tipo za Tursko trziste)

Samo mala digresija - Tipo je Aegea za evropsko trziste ;) .

Aegea je originalni model (Type 356) koji se prvi pojavio uz inicijativu i prilicnu investiciju same turske drzave, kako bi se u Tofasu pokrenuo sledeci model iza Linee. Pa je model doradjivan za Evropu, sa ozivljenim i ovde prepoznatljivim imenom Tipo (nikakav Nuova Tipo kako neki vole da ga krste). I to kao HB (Type 357 ) i MW (Type 358), a krenuli su kalendarsku godinu kasnije u odnosu na Aegeu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, Ivan said:

Prava stvar, uz najcesce motorizacije koje idu kod nas. Meni je iskreno ovo pomalo gedora :(, pogotovo ovi krajevi lipova, vidi se kada se pogledaju slike sa strane.

Istina, al mislim da bi na Street verziju crveno/crnu leglo fenomenalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Samo mala digresija - Tipo je Aegea za evropsko trziste  .
Aegea je originalni model (Type 356) koji se prvi pojavio uz inicijativu i prilicnu investiciju same turske drzave, kako bi se u Tofasu pokrenuo sledeci model iza Linee. Pa je model doradjivan za Evropu, sa ozivljenim i ovde prepoznatljivim imenom Tipo (nikakav Nuova Tipo kako neki vole da ga krste). I to kao HB (Type 357 ) i MW (Type 358), a krenuli su kalendarsku godinu kasnije u odnosu na Aegeu.
Fiat Aegea, FIAT Tipo i Dodge Neon!
Isti automobili

Sent from my motorola one macro using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako, svi izlaze iz Tofasa. S tim sto je Neon mizerno prodavan, dok generalnu prodaju modela u jakom procentu podrzava Aegea u Turskoj. Tj, iskljucivo sedani i maltene iskljucivo dizeli.

4 hours ago, ISV_01 said:

Fiat Nuova Bravo čeličane 16 sa zimskim (a nisu moje :D ), bagatela cena.

Sad bacih pogled - na prvu mozda jeste dzabe, ali od guma ovde nemas nista. Jedan par je i bukvalno za bacanje, u drugom paru i ima trunke zivota, ali pitanje je da li zimska sara ima zakonski minimalnih 4 mm. U principu dobijes gume za bacanje i felne za sredjivanje :) , po meni sasvim realna cena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@andreja.micovic Hvala si kolega, osacovao sam ja to :) Video sam maltene isti dan kada je postavio, ali mi sumnjiva jedna felna, videces ima mnogo tegica. Dal do gume il do felne, ko ce ga znati. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve se to da resiti za 20 evra ako je do felne :) 

A verovatno je do gume posto su tigar. 

Tako sam ja montirao Lassu 205/45R17 i ne moze da izbalansira, rotira je za 90% i uspeo je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ima neko da je gledao ove felne ? Fiat Bravo Sport 17"

 

793465146_Fiatsport17.thumb.jpg.34d5e2f6fa9dfe80dfe44f1679aadcf9.jpg

 

Opasno mi se sviđaju. Ofc ako neko može iz nekog obližnjeg mesta da pogleda iste (platio bi utrošeno vreme i gorivo za angažovanje ofc) ako valjaju, da pazarim. Dodatno bi bilo da se provere na balanserci, što bi ofc platio isto (svakako bi ja to odradio kada bi došao po felne). Ima samo 1 slika felne, što je onako, nedovoljno, ali ova izgleda baš dobro. Ono što me u najavi muči je to što je sa poklopcima koje verujem da će nestati svetlosnom brzinom jer je auto na otvorenom parkiran :( 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da smo tanki sa ljudima iz tih krajeva, nego trazi ti slike na viber i ako ti odgovaraju pali kola i gas sutra

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretpostavio sam, al kao da pitam :( Gas danas nista, ionako niko ne radi, a bez provere kod vulkanizera ih ne bih kupovao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ISV_01

Ja imam tazbinu u Svilajncu, ali u narednih desetak dana sigurno neću ići tamo. Ako još budu na oglasima, mogu da ih pogledam, ali ne verujem da ću moći da ih nosim kod nekog vulkanizera, jer sam obično nedeljom tamo!

9 hours ago, MS PK said:

Mislim da smo tanki sa ljudima iz tih krajeva

Jerbo tamo važi da žena mož... ali auto iz Nemačku! :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bane1321 Hvala od srca bratko, dogovorio sam se sa covekom oko 3.-4. da zapalim dole i bacimo na balanserku sve 4. Ako bude sve ok, pasce shoping.

@MS PK Mislis? Moracu da nekako smislim te poklopce da zastitim, znaci tuga kakve su bez njih :(

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ISV_01 imaš tutorijal na forumu kako da zaštitiš poklopce. Markobgd je to uradio za Libru. Super je rešenje. 

Drugo je da ih skineš i voziš u gepeku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bacicu pogled, hvala @andreja.micovic, a za gepek style nisam ni sumnjao. 

Će da vidimo, upravo dobijene vesti (nevezane za felne) nisu dobre.....ono, kada ti se nekako nameće da ih ne kupiš....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sredjujem nekog Seicenta, pa svašta nešto menja  i naidjoh na ovu firmu koja ima gomilu originalnih delova sa odličnim cenama  za Fiat/Lancia/Alfa grupu. Vredi pogledati

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-lazic

 

 

 

 

 

Screenshot_20210102-195532.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ima negde da se nadje fabricki woofer na Nuova Bravo toliko me nervira sto kod mene nema a fabricki je sport oprema ccc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je isti/sličan kao kod Stila ? Ima jedan za Stila na KP, pa zato pitam. U krajnjem slučaju, drmi mu bazuku sa sopstvenim pojačalom :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, ISV_01 said:

Da li je isti/sličan kao kod Stila ? Ima jedan za Stila na KP, pa zato pitam. U krajnjem slučaju, drmi mu bazuku sa sopstvenim pojačalom :D 

Izgleda kao da je isti ahahha ladno, uf moram cimati coveka sutra da ja to uzmem, necu zelim fabriku da napravim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...