Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

300 ojri sa dobrim gumama, doduše kineskim run flat  :lol:

 

 

IMG-a56583379c0e4d1bca189b54153a9d39-V.jpg

IMG-3aae0a3d49dd75ef0c1af24f5449912e-V.jpg

IMG-962cec6a8f9684275775891c75036c21-V.jpg

 

edit: ja slikao, ako je uopšte nekom interesantno - dam broj prodavca. 

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li znate gde se može kupiti kompletan električni mehanizam (motori, klizači...šta je sve potrbno za električne prozore) za zadnje prozore za Opel Merivu A (leva i desna vrata)?

 

Majstor je izvrteo 50-tak brojeva sa PA i niko nema.

Edited by IDzO
Typo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda ce nekome trebati, steta sto ima malo slika, ovako na prvu mi se cini kao dobra kupovina.

Do skoro sam ja jurio 17" set za svoju 159, pa po navici jos uvek prtim oglase.

https://www.kupujemprodajem.com/automobili-delovi-i-alati/auto-felne/alu-felne-5x110-17/oglas/99899751

Screenshot_20200815-172620_KupujemProdajem.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felge 17 dal Bravo ili GP

 

Mislim da su za novi Bravo, realno kakve sam video za veću cifru, ove su bagatela. 

Pustio sam tipu poruku na KP za veličinu ET (premda mislim da je 31), čisto da imam pravu info.

 

Untitled1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po opisu mi deluje da ovaj u stvari i ne zna sta tacno prodaje :) .

Koliko vidim prvo vizuelno, ovo je Emotion felna za Nuova Bravo i mnogo lakse i brze bi je tako i prodao. Ima 13 krakova, a kao sto i ti rece Grande Puntic ima maltene identican model - ali taj ima 15 krakova.

To je vizuelno - a tehnicki ti je Nuova Bravo felna klasicni "Fiatovac" sa PCD 4x98, CB od 58.1mm, a ET za 17'' je 31mm (na restyle Sportovima je felna jos izbacenija sa 26mm, ako negde natrcis i na njih da te ne zacudi). 

Dok je Puntic po tom pitanju "Opelas" (radjen partnerski uz Corsu), pa mu je PCD 4x100 i ima manju centralnu rupu od 56,6 mm. I da, ima dosta veci ET (tj. uvuceniju felnu), bese preko 40 mm...

Gledajuci ovako nizak profil gume na samo 205 sirine (visoka samo 8 cm) - verovatno je ovo budzeno na neki od starijih modela iz naslova oglasa. Zbog ovako niskog profila gume je i felna bila manje zasticena, pa je dobro proveri na balanserci da nije pokrivljena. I da nije jajasta, a jos vise da nije kriva u srcu, s obzirom na ove oderotine sa strane.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jedino treba da potvrdis postavljacu oglasa :D (s obzirom na ocajan opis i naslov).

Sve pise 2 posta iznad ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevidjen opis :D . I posle se neko cudi sto molimo da se uz eksterne linkove kace i PrintScreen-ovi oglasa.

Ovo pretpostavljam da je ona zaje*ancija clanova nekih od AR foruma, sa filovanjem u opisu starijih Alfi, skoro je kaceno na par mesta.

Tako da ovde i nije "steta" - ali negde se ispisu i na desetine postova o necemu sto bi koristilo ljudima i za kasnije citanje, a da za par dana nestane ono sto je predmet price :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izbacuju oni često povoljne alu felne za FLA. I preferbaju ih, malo srede i budu ok. Samo treba naleteti na neki zanimljiv model jer imaju sve standardne felne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, Ivan said:

Nevidjen opis :D . I posle se neko cudi sto molimo da se uz eksterne linkove kace i PrintScreen-ovi oglasa.

Ovo pretpostavljam da je ona zaje*ancija clanova nekih od AR foruma, sa filovanjem u opisu starijih Alfi, skoro je kaceno na par mesta.

Tako da ovde i nije "steta" - ali negde se ispisu i na desetine postova o necemu sto bi koristilo ljudima i za kasnije citanje, a da za par dana nestane ono sto je predmet price :) .

To je to. Momci malo loze paljevine koje se izlupavaju sa cenama i opisima po redovnim oglasima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sam ga i tagovao. Znam da su nam letos zapale za oko iste felne iz LE, ovaj model samo su delovale losije a cena bila 260 eur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lele lele kakav komplet, a ljudi misle na mene <3

 

Moracu da pitam zenu za ucesce :ph34r: Greota da odu nekom drugom, bas bi cucnule :wub:

Nasao sam ga na PA, samo ne vidim koje su gume. Da nisu UHP2? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 hours ago, ISV_01 said:

Nasao sam ga na PA, samo ne vidim koje su gume. Da nisu UHP2? 

Po sari, Save nisu sigurno. Po ovoj "srafuri" u kanalu, deluje mi da su u pitanju Nankang, za neke njihove modele je to karakteristicno. Oznacio sam ti na slici ispod, uvecaj sliku na max.

Ne pitaj me kako znam :D , bio sam i ja svojevremeno mlad i zelen.

Nisi valjda za ove pare ocekivao 18'' felne i krstene gume stare godinu dana.

 

image.png.4068891d60e00adf0524c07846d188d4.thumb.png.5b7bf056872bb5da7bc905d645695611.png

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

I nisam, realno. Felge su zaista top stanje, sto jest jest. Nista, ko kupuje 18" izvolte, mirim se sa sudbinom da ce buduci auto imati bar alu felne :cry: A imao sam top razradjen plan... 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, ISV_01 said:

18tice mislim

Greska mu je u oglasu. Nisu siroke 8, nego 7.5'' .

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, ISV_01 said:

Bio je komentar na cenu, bila je 250E xD

Nisam komentarisao cenu, nego tehniku i to da ne znaju sta prodaju, nego frljaju podatke ;)

Ako je cena bila 260 na PA, u tom slucaju za mene je APP varijanta max 230 EUR :D . Pa se dzoras sa vlasnikom.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...