Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

Dobar opis, pasuju li za 2013. godiste :D ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan Pa pasuju na sve ccc..u restyle se nije menjala dimenzija krova da ja znam :D

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

@andreja.micovic
Ako je CAM to je ovaj model. Imas na oficijalnom sajtu selekciju i sam ti izbaci komponente. (Ps ovo je za Bravo)a96743fac963afcf72af1e61b117a647.jpg

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupis ove nosace za 20 i neki evric, skines sta ti treba i prodas sa istaknutom manom za 30 :D .

34 minutes ago, ISV_01 said:

@Ivan Pa pasuju na sve ccc..u restyle se nije menjala dimenzija krova da ja znam :D

U koliko si spreman da se kladis?

Koliko vidim, za dobar deo njih je Nuova Bravo=2007-2008. godiste... Zato se i zezam za tekst oglasa, model se pravio zakljucno sa 2014.

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, Ivan said:

Kupis ove nosace za 20 i neki evric, skines sta ti treba i prodas sa istaknutom manom za 30 :D .

To je opcija :) palo mi odmah na pamet, ne moram prodavati, nek ostane za delove

Mogu da stavim i 3 reda

Share this post


Link to post
Share on other sites

@andreja.micovic

Pa vidi, po oglasima sam nove ovakve CAM video po ceni od oko 7500 sto je prilicna cifra. 

Sto se tice Thule-ta... Ovo je sa KPa pa sam prosudi cifru ili oridjinale Fiat Bravo aerodinamicne nosace. 

 

Mislim da ti je ovo odlicna kupovina. Ja sam gledao onako informativno. 

@Ivan

Eh, toliki auto a da mu ne naprave neke drzace za krov u lajsni krova a ne ovako..mislim specifican auto za dosta stvari (npr moj nosac za bajk). 

Screenshot_20200131_162253_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20200131_162237_com.android.chrome.jpg

Edited by ISV_01

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko poput mene ko iz prikrajka merka alu feLge 16tice, moze za malu lovu da uzme. Ne izgledaju lose, samo nemaju cepove. ET je 40 pa meni za Bravo nikako ne bi pasovale.. 

 

4x98 FelGle

Screenshot_20200401_093920_com.android.chrome.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih da ulazim u ekonomsku (ne)opravdanost za taj slucaj...trenutno a i kasnije mi ne treba. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
44 minutes ago, ISV_01 said:

ET je 40 pa meni za Bravo nikako ne bi pasovale..

Veci ET se lako resi distancerima. Ovde bi ti vec distanci od 10 mm vratili  izbacenost na fabriku.

16'' i 17'' za Bravo/Deltu su sa offsetom od 31 mm (uz sirinu 7''), a 18'' sa ET 35 (siroke 7.5'').

Meni je uvek vise upitno kako OEM felne (koje su stilski pravljene za jedan model), leze uz dizajnerski potpis drugog modela. A i ja za licni auto uvek preferiram OEM varijantu. Cisto prakticno, da se ne zaje*avam sa srafovima (plivajucim/obicnim), prstenovima/busenjem CB, distancima i sl... Plug&Play, fabricki projektovani parametri, dizajnerski ide uz taj auto - sto se kaze sigurica :) .

Za velicinu felni na ovom modelu smo caskali i uzivo, sve znam... Ali ako se vec ulazi u tu pricu i razmisljas, steta ne iskoristiti kada su cene toliko pale i 17'' je bukvalno i tehnicki i estetski standard za klasu (kao sto je to ranije bila 15'', pa 16''). Mada, najludji mi je Scenic sa 195/55/20 :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oem su oem. Nema drndanja distancerima, nema jel ET isti il nije i to e to. Ovde sam postovao mozda nekome generalno zatreba, ne zasto sto meni ne odgovaraju toliko :D

 

Ne bih da se ponavljam koliko je drndanje i cenovno skuplje uzimati felne u vecoj dimenzji (kad jelte uzimas odvojeno) ionako gume koje mahom dolaze sa felnama su za menjanje ili za odredjenu sezonu, obzirom sa smo diskutovali o tome :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne bih da ulazim u ekonomsku (ne)opravdanost za taj slucaj...trenutno a i kasnije mi ne treba. 
Razlika u ceni guma je minimalna, posto su '17 odavno standard :)

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1

Velika razlika je sto sada imas i solidne mid-range brandove. Po zadnjim testovima, vrlo dobru Sava UHP2 imas i za manje od 50 EUR u 225/45/17, sto je realno bagatela. A ranije je to bilo nezamislivo i krstenu 17'' si morao da platis i po 3 puta vise. Dodatno, sto je ranije bila 195/65 za 15'', pa 205/55 za 16'', to je ova dimenzija za danasnje Compacte. A kako nesto postaje standard, automatski je vise trazeno i neuporedivo jeftinije. Prodas tvoj 16'' komplet, doplatis minimalno i teraj ;) .

Isto tako, ne mora da znaci da je neki komplet felne+gume po default krs sa gumama. Znam masu ljudi (a i sam sam to radio vise puta) kojima dosade neke felne i prodaju ih sa vrlo dobrim gumama. To su obicno i najisplativije kupovine, samo treba iscackati.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to gratis sa koronom ili ? Posalju ti i malog sto sasije na licu mesta

Sent from my S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekom mozda zatreba, daleko bilo. Motor jeftiniji od protokomera default_D.gif275e07928408a9245a689424e7201aa2.jpg

 

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguće, viđao sam ih i na sličnim mojim, nije isključeno. Moguće da su one sa "resicama" za dinamik. Anyway najjeftinije su na sajtu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno da su Emotion :) , 17'' je u pitanju. Kakve veze ima ko sta kasnije pakuje. Imas po oglasima klotara sa Sport felnama, pa te felne nisu Actual :D.

Na Dynamic su po default isle manje 16'', ili zvezdaste ili duplo-sedmokrake.

 

P70131-154539.jpg.e25d5ff3ad2a632b6c64266273879e16.thumb.jpg.f8a87590b44abd999c17c79f51fd024a.jpg 59269ccb8c53-1920x1080.thumb.jpg.8d57a0495ebd92bcb001597f460677c5.jpg

 

Ove sa oglasa su fino izubiVene, ako neces sam da sredjujes izadje i skuplje nego neke sacuvane. Pogotovo sto sa ovoliko udaraca moze da se desi da im treba i ispravljanje.

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...