Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

Par Philips W5W (sa poslednje slike) moze da se dobije i u kompletu, kupovinom para White Vision sijalica.

 

Philips-WhiteVision-H7-Headlight-Bulb-Pack-Shot_600_600.thumb.jpg.1a9c8db41e3cf4ab7decfc4c3686902f.jpg

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 28/03/2019 at 9:58 PM, rage_man said:


Ja sam druze sve i svasta pokusavao da resim tu famoznu zutu lampicu na tabli, nista od tih ponistivaca nije pomoglo, na kraju sam skinuo celu tablu, povadio pokazivace temp.goriva, brzine i obrtaja, zatim uklonio tanku crnu plastiku i dosao do de puta madre zute sijalice, uzeo komad crne karbon folije i zatvorio plasticni tunel te diode.
Lepota sad pogledati u tabluemoji2.png

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 

E, pravi si Rageman!!! :lol:

Elem, da ne ispadne da reklamiram firmu gde radim, ali je ipak u nasu korist, tj forumasku korist. 

Ovu sijalicu prodajemo po 300 din, a svuda su preko 450 po komadu. Ja sam je kupio u UradiSam i veoma sam zadovoljan kako radi u Idei. Daje lepo belo svetlo bez ikakvih primesa.

Dakle jedno 5 puta bolja od Wurthove sijalice koja je tu oko 300 din po komadu. 

 

OSRAM H7.png

Share this post


Link to post
Share on other sites


Ma smarač, neće da šalje pouzećem, ali hoće ako mu pošaljem lovu unapred...

Poslato sa POT-LX1 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo u Šapcu, čovek mi poslao i video kako da je montiram... Obustavljam paljbu...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi za drugara, pa reko da priupitam. Ima li ko da prodaje u bas dobrom stanju policu gepeka za punto mk3 i po kojoj ceni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po izgledu i ceni najverovatnije Kinezi (dodatno sto pise i da je moguce izadavanja sertifikata za EU).

Ako je tako - pitanje je kakvog je to kvaliteta i izdrzljivosti, s obzirom na razna iskustva. Jos malo, pa se po toj ceni uzima dobar, polovan OEM set. A zna se koliko kosta jedna dobra felna.

 

 

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje posle prebacivanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Grafit deluje interesantno, možda bih mogao poručiti, odavno se dvoumim da li nešto da zaštitim, i nisam pristalica toga, ali sinčić je njegova vrata već na dva mesta napravio tačkice, još dok i drugi poraste :) Možda bi ovo moglo da se zalepi i na prag auta gde izlaze deca, plastični deo i lim sa farbom? Mislim da će i to od iskakanja godinama da se izgrebe prilično. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

djole81ar

Možeš videti u temi o mojoj AR 159 da sam ja prelepio providnu foliju preko svih vrata.

To štiti od drugih vozača, a tebi bi ovo pomoglo da zaštitiš svoj auto od tvojih naslednika. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sitnica, ali da ostavim proveren link ako nekom zatreba za kljuc za restyle Bravo i Deltu, 500, 500L...

Menjao sam odmah po kupovini auta fabricke dugmice na daljincu, ovi zamenski su se odlicno pokazali. Tada nisam video da ima, u medjuvremenu su se pojavili i ovakvi sa simbolima u boji. Lakse se vidi u mraku, ispupceniji deo izmedju dugmica, vise gumirani u odnosu na prethodne, na prvu sasvim lepo uradjeno:

 

291020196814.thumb.jpg.679ed1feeffa1e4e1b3a583f78d70448.jpg

 

Before & After:

 

291020196817.thumb.jpg.717fc948ce926fe2729b4d26c6e1f09f.jpg 291020196821.thumb.jpg.e1c35d29bbd14fecd5ac6c21d73ca974.jpg 291020196824.thumb.jpg.943cde4d6bbc5bb2ed7fe7d18ebd221c.jpg

 

Cena celih 0.71$ ili 75 dindzi :lol: , evo i linka sa kog provereno i povoljno stize: https://s.click.aliexpress.com/e/BimEFIZa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro veče.
Trazim da kupim prednji branik za Punta 2 u sivoj boji od nekog iz Bg-a. Hauba mi je farbana, tako da ne znam oznaku boje, ostala je stara nalepnica na unutrašnjosti haube. Svetlo siva, najcesca da kažem tako, znam da glupo zvuci. Trazim iz Beograda zbog ličnog preuzimanja zbog boje, a i Aksa mi je naplatila skoro 600 dinara slanje zadnjeg brisaca iz Sapca.


Sent from my moto e5 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ostavim i ovde, mozda nekome bude od koristi (pisao sam detaljno u temi o FM Transmitterima) - ako neko nema fabricki Blue&Me a ne planira multimediju, resenje koje vrsi posao za MP3 mjuzu (USB+TF Card+BT), handsfree razgovore i sl. U postu je ostavljen i link proizvoda, sa cenom i utiscima:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...