Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

Jesam, nema! I prijatelj mi je pogledao u Sloveniji i rekli su mu da taj kalibar ne drže jer je jak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema sigurno, pitao sam u Army shopu u Beogradu, u Sniperu, i nemaa.  :thumbdown:  Ma koristim ga za svašta nešto, okome mi se ptičurine na voćnjak, celo jato sleti, pa ih rasterujem. A nisam u fazonu da ih pobijem, žao mi, pa smo uzeli vazdušni pištolj. I ponekad bacim petardu, kad ih je baš 100. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E hvala, sad ću da pošaljem par mejlova i poruka  :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Ma koristim ga za svašta nešto, okome mi se ptičurine na voćnjak, celo jato sleti, pa ih rasterujem. 

Kad ti se budemo okomili na bazen, nas nećeš moći ni zoljom ni bacačem plamena da rasteraš  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čiča, ako preskočiš kapiju, možeš da se kupaš evo!  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma koristim ga za svašta nešto, okome mi se ptičurine na voćnjak, celo jato sleti, pa ih rasterujem.

Kad ti se budemo okomili na bazen, nas nećeš moći ni zoljom ni bacačem plamena da rasteraš :D
Ihihihihi....ahahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmi, uzmi. Felne 140e, a imaš i gume gratis, računaj to je još 50e npr. Vredi ta aukcija. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj bre, meni čovek iz niša poslao alu felne sa gumama za 900 dinara, ako se dobro sećam. :D Tvoje će da koštaju 1500 jer su teže(moje su bile 15"), i jer imaš sve četiri gume, a ja sam imao dve. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da je 1500 ja bi pevao. Felne se nalaze u Kuli a ja sam u Gornjem Milanovcu. Ima sigirno oko 350km. Odgovara mi ako je 1500 :D! U svakom slucaju uzimam ih ako neko ne ponudi vise. Posle imam dva para 17. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si u plusu sa tim felnema sve dok one ne pređu jedno 18, 19 hiljada npr. Tj. u plusu si i sa višom cenom ali ušteda ima smisla dotle. Pogledaj po oglasima, Blade 17" sa gumama, oko 230-240e a bez guma 200e. Kad ih kupiš, na kraju krajeva možeš uvek da ih prodaš. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bar budi pametan pa ukucaj 13544 ili tako nešto, pošto će verovatno biti još poneko ko ćedate tačno toliko ili dinar više tek onako. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna gde ove mini grejalice koje se priključuju na upaljač tj. na 12 volti mogu kod nas da se kupe ???

 

http://s2.postimg.org/qysmis4rd/image.jpg

 

- Velicina

12 Volt in Car Heater
6"L, 5"W, 3.25"H 7'(foot)

 

1 foot  =  30,46 cm

 

Čitajući novine "Sat-plus" broj iz januara prošle godine u jednom tekstu sam video da  to može da se nadje na netu, ali pošto mi isto nije pošlo za rukom, reko da pitam ovde :smoke: .Ide zima a pošto imaju duži kabl mogu da se koriste i za spoljnu upotrebu, a svi znamo koliko nas mrzi da svako jutro stružemo led, a oni sprejevi za odmrzavanje su mi uvek bili sumnjivi u dodiru sa kederima ili farbom, mada se svi prodavci kunu da ih ne oštećuju :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tim sprejem naprskam kedere i onda fino krpom utrljam. Nikad mi ih nije oštetio, a ima dejstvo da se ne lepe za vrata nekih 15-20 dana.

Edited by totti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm ova grejalica bi meni valjala. Imam do posla 2km a stilo za to vreme ne moze da se zagreje jer je jedno 800m nizbrdica pa bi mi ovo valjalo malo da ukljucim ujutru. Da se ne vozim u ladnim kolima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...