Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

Ja bih sačekao još malo. Za 100e možeš svašta da nađeš pogotovu u 14'' dimenziji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo stila bez plivajuceg zamajca ko voli nek izvoli  http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/1608725_Fiat_Stilo_2002_god     :) vrlo korektan auto i cena  i svidja mi se sto nije lickan po gotovu sto nije pran motor  nema neku opremu ali  je korektan   sa moje tacke gledista .

 

Untitled.jpg

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije los ci daje  :unworthy:  e sad kakav je u voznji  to se nezna  ovako lepo izgleda .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odakle vam to da je bez plivajuceg zamajca?

naveo covek  pise  u oglasu ,          AUTO JE U ODLICNOM STANJU, REDOVNO SERVISIRAN I ODRZAVAN STO DOKAZUJE I SERVISNA KNJIGA OD PRVOG DO POSLEDNJEG SERVISA, KAO I SVA OSTALA SERVISNA DOKUMENTACIJA, KARTICA SA KODOM, RACUNI IZ SERVISA I KOMPLETNO SVI TIF-OVI (DEKRE) SA TEHNICKIH PREGLEDA, SA PREDJENOM KILOMETRAZOM I DATUMOM. VELIKI SERVIS JE RADJEN NA 154.300KM, (STO MOGU DA DOKAZEM IMAM RACUN IZ SERVISA) ZAMENJENI SVI KAISEVI, FILTERI, SPANERI, ULJE SELENIA TD 10W40, STO JE KOSTALO 200EVRA. 2.SETA GUMA (ODLICNE ZIMSKE M+S, I LETNE GUME), DRUGI SAM VLASNIK, AUTO JE NA MOM IMENU, REGISTROVAN DO JANUARA IDUCE GODINE. AUTO JE ODRZAVAN I GARAZIRAN. MOTOR JE PERFEKTAN, MALI POTROSAC, POTPUNO SUV, NIJE PRAN I SMINKAN, NEPUSACKI AUTO OD PRVOG DANA, 80KS, VERZIJA BEZ PLIVAJUCEG ZAMAJCA, IMA OBICNO KVACILO, CIME JE PUNO JEFTINIJI ZA ODRZAVANJE I DUGOVECNIJI. AUTO JE BEZ IKAKVIH ULAGANJA, GARANCIJA NA PREDJENU KILOMETRAZU I MOTOR !

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

 ako  su mu motor menjac i ostali sklopovi  isto u ovakvom stanju kao sto je spojasnjost i enterijer  onda je dobar   e sad klima stvarno je potrebna   inace  taj motor imam ja u mom stilu  i mogu reci  lepota  za gradsku voznju  dok za otvoren put trazi 6 brzinu  jer sve preko 100km na cas ide u vise obrtaje  ali zato je uzivanje  kulirati od 80  do 95 na cas  u 5 oj brzini  tad je ko upajac potrosac  zato ja trnutno  i ne prelazim 5 l na 100 km .

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko ja znam ima stilovi 59kw sa plivajucim i bez sad zavisi kako se kome zalomilo . mislim da je menjac i zamajac  na stilove koji nemaju plivajuci  od punta 1,9 d  i dobla .

Edited by dejica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj sam gledao juče i nije za preporuku. Trese previše kada se pali i jasno lupi kada se gasi.  A nije bilo ni dozvoljeno paliti ga više puta. Bukvalno sam oteran, a poneo sam pare.  :thumbdown:

Hteo sam ga staviti u vozila za izbegavanje ali nisam stigao...

 

edit:

Da, i prijavljuje greške koje nisam stigao ni videti koje su. Meni je inače bio na nemačkom i kada sam ga prebacio na engleski na žalost sam oteran. Jedan ključ ima bez daljinskih komandi, bio je lupljen na 5 vratima, vozačevo sedište ušiveno, nema zaštitu ispod motora,...

Ostalo je izgledalo korektno , ali kao što rekoh nisam imao priliku videti, niti isprobati auto!?

Edited by tatamata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ima plivajuci pomislio bi na njega al ovako hmmm. Ne verujem da lupi zbog drzaca kad se gasi! Ja koliko znam moze da trese a da lupi ne znam,nisam cuo. Nek me neko ispravi ako gresim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj  je lupao  dok nisam zamenio  ona dva drzaca ispod  jednostavno kada je ugasen auto  otvoris haubu i guras motor  rukama naped nazad  i lepo  motor se krece napred nazad i cuje se tak tak  ispod  motora  zamenio sam ta dva drzaca od tad auto nemogu da prepoznam  inace na stila 59kw moze tako da lupa  i zatrese remenica  radilice i drzaci  motora drugo nema jer  nema plivajuci  jedino ako je taj sa  plivajucim  zamajcem  ali cisto sumnjam  jer vise ih je bez plivajuceg .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj sam gledao juče i nije za preporuku. Trese previše kada se pali i jasno lupi kada se gasi.  A nije bilo ni dozvoljeno paliti ga više puta. Bukvalno sam oteran, a poneo sam pare.  :thumbdown:

Hteo sam ga staviti u vozila za izbegavanje ali nisam stigao...

 

edit:

Da, i prijavljuje greške koje nisam stigao ni videti koje su. Meni je inače bio na nemačkom i kada sam ga prebacio na engleski na žalost sam oteran. Jedan ključ ima bez daljinskih komandi, bio je lupljen na 5 vratima, vozačevo sedište ušiveno, nema zaštitu ispod motora,...

Ostalo je izgledalo korektno , ali kao što rekoh nisam imao priliku videti, niti isprobati auto!?

 

Nije mi jasno ovo za kljuc.Ima samo jedan kljuc bez daljinskih komandi ili ima i jedan takav pored nekog drugog :)

To za sediste je sasvim normalno.Paket opreme je activ-najlosiji stof+12 god star auto.Inace su stofovi loseg kvaliteta na Stilu.

Ni tu zastitu ne bih uzeo kao nesto bitno.Ona se ne stavlja fabricki ni na nove 500L.Na benzincima ih uopste nema a cuo sam da u zadnje vreme ne stavljaju ni na 1.3 dizele.

Udarac u vrata takodje nesto ocekivanu za tu starost auta...

 

E,sad to sto je uskraceno detaljnije pregledati auto i druge stvari koje si naveo,je nesto sto sigurno odbija kupca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam i ja rekao da je verovatno držač, ali eto ipak nije bilo šanse ni da proverim. Smatram da ne bi trebalo gubiti vreme jer za slične pare može da se kupi bolji auto i sa klimom. Da ne grešim dušu dozvoljena je svaka vrsta provere, bar je tako rečeno. E sad nije dozvoljeno paliti auto više od tri puta  :thumbdown:

 

edit:

 

za ključ-

meni je rečeno da ima samo taj jedan i kod kartica. Znači samo jedan ključ bez komandi i ni jedan više. Ni to mi nije problem jer imam dva od mog, pa bih mogao prepakovati,...

Edited by tatamata

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to nisam znao! :)

sad da znas tako mozes da proveris drzace i na ostale aute ne samo na stila .

To sam i ja rekao da je verovatno držač, ali eto ipak nije bilo šanse ni da proverim. Smatram da ne bi trebalo gubiti vreme jer za slične pare može da se kupi bolji auto i sa klimom. Da ne grešim dušu dozvoljena je svaka vrsta provere, bar je tako rečeno. E sad nije dozvoljeno paliti auto više od tri puta  :thumbdown:

 

edit:

 

za ključ-

meni je rečeno da ima samo taj jedan i kod kartica. Znači samo jedan ključ bez komandi i ni jedan više. Ni to mi nije problem jer imam dva od mog, pa bih mogao prepakovati,...

gledaj sad sa druge strane  ako kupis los auto  sa losim motorom menjacem  trapovima i tako redom a ima klimu  dajinsko i tako redom sve od opreme  dzaba ti oprema ako los auto  a na ovog stila iz oglasa ako je jedina  mana sto zatrese kad se pali i gasi  to i nije neki trosak 50 setak  evra  zamenis propale drzace  i sjaka  jer retko  da se nadje  auto da ima sve sto hoces i da funkcionise sve  moze to ali kad se kupuje nov auto  i nalickan na placu u stvarnosti vrlo tesko  ja svaki auto koji sam uvezao imao je  po koje ulaganje   ali sam uvek gledao da auto koji kupim bude limarijski  onda enterijer  motor menjac budu perfektni  jedino na trapove  neobracam paznju toliko  jer to je potrosan materijal  i  da je sve dobro ja  obavezno kad kupim auto sve ga raskopusam i odma izmenjam plocice  i prednje i zadnje      i sve sto treba na trapovima pa onda veliki i mali servis  i posle toga samo vatra . :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U vezi sa oglasom, ja sam procitao sta je napisano ali pitam odakle zna da nema plivajuci. Koliko ja znam, svaki stilo i punto jtd imaju plivajuci, fabricki naravno. Po meni su to samo fore za prodaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

U vezi sa oglasom, ja sam procitao sta je napisano ali pitam odakle zna da nema plivajuci. Koliko ja znam, svaki stilo i punto jtd imaju plivajuci, fabricki naravno. Po meni su to samo fore za prodaju

zezno si se druze  zato sto je stilo jtd 59kw redak  i naleteo si naj  verovatnije na primerak sa plivajucim  vecina njih ga nema  pogotovu prve serije 2002 do 2003 mislim da oni zadnji primerci sa tim motorom iz 2004 imaju plivajuci ali i za njih nisam siguran  vecina tih auta nema   punto mozda ima ali stilo sa tim motorom ne .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...