Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

Lik prodaje naslone za ruku za sve aute ali kao specijalno pravljene za recimo Punta, ja sam ga zvao, cena je 5500 din plus troskovi prevoza i izgleda ovakon za Punta mk2a i b>

Ts6xC7i.jpg

momcilo60@gmail.com ovo je kontakt

Edited by zaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

da to nije malo previse,ja sam moj naslon kupio na bubanj potoku za 800 dinara i posle godinu dana upotrebe,kao da je juce montiran :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaju ti neki kao ''original'' koji koštaju znatno više... sećam se da je za moju Bravu bilo nešto 8-9-10 hiljada... nisam zagledao, ali cenim da valjaju nečemu... ne bi koštali toliko cenim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto to ima i u Spajderu u Braće Jerković ;) Razlika je velika u odnosu na buvljak varijante...

Mogao bi gosn preCednik da porazgovara sa "spajderima" pa ako ima interesa da sklopi ugovor o saradnji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi sa bubnja ili buvljaka ne mogu da se porede sa ovim sto je Zaki pomenuo. Ja imam taj od 700-800 dindzi, radi posao ali moze to i mnogo bolje (za dosta vise novca naravno) Ako je Zaki mislio na ovaj sa slike ispod...

dsc00379rm1.th.jpgrukonaslonsh8.th.jpg

Montira se do piksle pozadi, ima tunel za rucnu, moze da se podesi visina i sto je po meni najvaznije moze da se podigne ceo naslon sto uglavnom nije slucaj sa ovim sto se prodaju po bubnju. Samo ovaj sto sam ja pokazao sam najjeftinije nasao za 80-90eur na netu+troskovi dostave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ga pitao još pre par meseci da nešto napravi neki dill sa njima ( rade i dobre vetrobrane ) ali nešto me iskulirao ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm,prvo blokira rucnu,koju ja volim da koristim,drugo drzi se za plasticni most,kako ce to da izdrzi konja od 70-80 kila da se valja i kesa po tome.Ne vredi te pare definitivno.Samo naslon koji je fixan sa sedistem.Kad bolje razmislim za te pare ce to da odradi neko ko se bavi tapaciranjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Tempu je akcija Banner akumulatora... cene su od 3900 do 6300 za amperaže od 45-80Ah... S obzirom da imam ovaj akumulator od 69Ah godinu i po dana i da sam ga platio 80eur ovo je zaista povoljna ponuda ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je vozilo fabrički čipovano to bi pisalo i u papirima, a i nešto se ne sećam da postoji fabrički Punto mk2 jtd od 130KS.

Edited by kole

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo sa fuferom i vilanom,je cista greska u kucanju,F je iznad V,a I pored O,na tastaturi,a ispade smesno :lol:

a ovo fabricko cipovanje je smesna fora-klasicna losa komercijala

ali punto,sigurno ide ko zrno,jos kad bi ga se dokopao neko sa smislom za tjuniranje(gume,amortizacija,konjaza)-bio bi pravi sportista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...