Jump to content
FAS Goran
italiano

Koji radio za mog Punta?

Recommended Posts

Predlozite mi koji auto radio da kupim za mog Puntica... treba da cita mp3, da ima jednostavne komande, lep izgled sa recimo plavim ekranom i da kosta do 100 eura? Hvala :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za jedva trunku preko 100€, preporucio bih ti Pioneer DEH-2100UB zato sto ima USB konektor, a veruj mi, mnogo znaci (za 2500 dinara kupis USB memoriju od 16GB i strpas na nju svu mp3 muziku koju imas ;))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super i kada će da presluša 16GB muzike.

Lepo je imati u svojim kolima kvalitetnu i skupu muziku ali isto tako tvoja investicija je svako veče na "izvolte" i lako možeš ostati bez nje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sto je preporuceno ne spada u "kvalitetnu i skupu" muziku, vec u neku srednju klasu. Covek trazio za 100€, ja preporucio nesto sto je jedva vise od te cifre. Osim toga, kao i vecina danasnjih head unite-a, poseduje plocicu koju skines i poneses sa sobom, tako da nije na "izvolte". Jedina sigurna varijanta je da nemas uopste muziku u kolima, ali to nije tema ove price.

PS: Nemoj da citiras post koji se nalazi odmah iznad tvog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ja imam preko 30 GB muzike! ... :animier: Salim se, hvala na savetima, i ja mislim da je Pioneer najbolje resenje a to mi je rekao i lik koji se bavi ugradnjom radia. Pozz

Edited by italiano

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta da uzmem ja za kola neki radio da moze usb da se turi i aux kabl...crkla u puntu plocica skroz pa vreme da menjam...

 



 

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, shortee said:

A sta da uzmem ja za kola neki radio da moze usb da se turi i aux kabl

ja preporucujem one 1 din multimedije sa navigacijom/bluetooth/mp3/sd/usb :) korisna stvar, izadje oko 80-100 eur, dok za od 10-15 eur krecu kinezi pa navise. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam nekog Kineza terao u Jugu dobrih 4-5 godina.

 

Bilo je smesno jer su zvucnici bili preglomazni za Juga i preteski pa kada se malo odvrnu daska gepeka je poskakivala :lol:

 

Crkla plocica posle 20ak meseci, pa sam dobio novu odmah po reklamaciji. Naredni set je isterao jos 3 godine i nakon prodaje ko zna koliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma meni treba nesto da svira samo i da mogu da turim telefon na aux nista vise..nesto na plocicu da ima radio i aux..dakle.mogu i kinezi sta god buduci da je postojeca plocica umrla

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može. Ja imam Pioneer, ali mi je prodavac u winwinu rekao da je dosta taj tvoj solidan.

Pioneer je imao sve kablove, proveri da li i ovaj ima,inače imaš dodatne troškove

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@shortee mislim da se ovom ne skida pločica, čini mi se da si pominjao da bi valjalo da se skida.

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valjalo bi brate mladjo..7 godina teram neki pionirko kome se skidala plocica al je nazalost umro...sad neki taki isti sto jeftiniji da se skida plocica i da ima usb ili aux nista vise...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda proveri, mislim da se ovom ne skida, kapiram da na KP, ili po radnjama ima sličnih sa skidanjem pločica.

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je najpametnija ideja - buvljak ima brdo tezgi sa time mos se cenjkas popricas sa ljudima popijes kuci..a iovako moram da kupim zeni susilicu za ves

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...