boki 11 Posted December 29, 2009 kupio nokia bluetooth headset BH-104mislim da nije los Quote Share this post Link to post Share on other sites
Blueshadow 0 Posted December 29, 2009 Ja uzeh nokiu 5220, minijatura, vvrlo lepo radi Quote Share this post Link to post Share on other sites
Manfred 2 Posted December 30, 2009 kupio nokia bluetooth headset BH-104mislim da nije losvideh da je on verovatno i najjeftiniji nokiin pa sam zainteresovan, daces mi da probam obavezno Quote Share this post Link to post Share on other sites
boki 11 Posted December 30, 2009 kupovina istog nema veze sa cenom nego mi je delovaop najlepsi,ostali su mi nesto ciganski,ovaj je kulturan p.s.valjda ce mo se naci ove godine pa da vidim/s Quote Share this post Link to post Share on other sites
Dovla 9 Posted December 30, 2009 Pre nekoliko meseci sa pokušao da kupim bluetooth handsfree međutim i dalje ne posedujem isti... razlog je što da bi to valjalo nešto i da bi radilo mora da ima sledeće karakteristike: - da dolazi BAR do polovine obraza- da ima mikrofon sa spoljašnje strane kako bi filtrirao spoljašnje zvuke- po pravilu skuplji je od 4000rsd (osim u slučaju da je na nekoj akciji)Kako u Pančevu nije bilo uređaja koji ispunjava navedene uslove odustao sam od kupovine u tom trenutku, ali i dalje imam i želju i potrebu za istim... Quote Share this post Link to post Share on other sites
bolens 10 Posted December 30, 2009 Ja za handsfree koristim GPS u kolima koji ima tu opciju (Garmin Nuvi 310). Sasvim dobro radi... a možete i birati broj preko velikog ekrana i velikih "tipki". Danas veliki broj GPS-ova ima bluetooth pa jednim udarcem (od stotinak evra) ubijete dve muve. Quote Share this post Link to post Share on other sites
chikavili 511 Posted December 30, 2009 - da dolazi BAR do polovine obrazaA sto mora ovo?Moj jedva prelazi kraj uha, ali mi se niko nije zalio da me ne cuje dobro. Quote Share this post Link to post Share on other sites
Dovla 9 Posted December 30, 2009 Pa promenio sam 6 modela od kojih su 4 bila sveukupne dužine 2-3cm i vrlo slabo su me ljudi čuli kada pričam s njima recimo dok sam ja na ulici... Quote Share this post Link to post Share on other sites
boki 11 Posted December 30, 2009 ja ovaj model koristio danas ceo dan i niko se nije pozalio Quote Share this post Link to post Share on other sites
Goran Zemun 494 Posted December 30, 2009 Dobio sam danas Nokia Wireless Headset 5220 , a koristim telefon Sony Ericsson t715. Pitanje glasi...ne mogu da namestim da rade zajedno. Da li je uopste moguce da se upare?????? Quote Share this post Link to post Share on other sites
Mik 3 Posted December 30, 2009 Kome treba dobar hands free,a da nije preskup,evo ga jedan,koji je uzeo moj kolega sa posla,koji se bukvalno ne skida sa telefona,a dosta i voziovde ga mozete naci,po povoljnoj ceni,posto u nekim radnjama cena ide i po 500din visehttp://www.pakom.com/KatalogProizvoda/Opis...x?sifra=9023482-koristi ga sa mobilnim telefonom Nokia E71-zvuk je odlican,kad ga okrenem i javi mi se preko ovoga,ne primecujem razliku da liprica sa njega ili mobilnog-baterija traje nedelju dana,minimum,prvo punjenje dva sata,a posle mu treba i krace da se napuni-moze da se poveze na dva teklefona u sito vreme-jedina mana,nema punjac za kola,ali verujte i ne treba mu,jer ako mom kolegi baterija traje nedelju dana,a puni se oko sat,onda nekom manje zahtevnom korisniku zadovoljava sve potrebe.-Firma koja ga pravi je u vlasnistvu korejskog Samsunga. Quote Share this post Link to post Share on other sites
zlox 1 Posted December 30, 2009 @Goran Zemun - Mislim da bi to moralo da radi OK, razlikuje se samo reklama na slusalici.Ortak je na HTC zakacio Sony Ericsson BT i sljaka sve bez problema Quote Share this post Link to post Share on other sites
chikavili 511 Posted December 30, 2009 Spojio sam BT handsfree temu sa slicnom starom.@mik: takodje i od mene sve preporuke za Plantronics uredjaje, ja koristim explorer 230, on je jos jeftiniji. Quote Share this post Link to post Share on other sites
chikavili 511 Posted December 30, 2009 -Firma koja ga pravi je u vlasnistvu korejskog Samsunga.Odakle ti ova informacija? (s' obzirom da se nigde ne pominje samsung u vlasnickoj strukturi, a firma je osnovana '61. u Americi) Quote Share this post Link to post Share on other sites
Sirius9 29 Posted December 30, 2009 He he, ova tema je postala odjednom popularna Samo da potvrdim za Plantronics Voyager 520, odličan je, ja sam ga koristio nekih 2 nedelje, posle sam morao da ga vratim Ovaj dole je takođe dobar ali je meni lično smetala ona "budža" iza uha... zvuk odličan 5/5 Quote Share this post Link to post Share on other sites
Manfred 2 Posted December 31, 2009 ja uzeo ovaj kao bokijev, za 2100 dinara, izvadio iz kutije i pricao jedno pola sata bez ikakvog punjenja, niko se nije zalio, svi me cuju kako treba, i ja cujem, jedino smara to sto recimo kad se kuca poruka, ili stize report ili bilo sta, cuje se svaka tipka, ali mislim da to moze da se iskljuci na keypad tones (nisam imao vremena da probam)btw punjac je isti kao za telefon, tako da sam kupio i punjac za kola.. koji btw ima i izvucen usb, da se napaja bilo sta sto je na usb... Quote Share this post Link to post Share on other sites
panther 0 Posted January 1, 2010 Koristim Jabru 5020, mogu da se upare istovremeno dva telefona. Quote Share this post Link to post Share on other sites
dusman13 80 Posted January 1, 2010 Uopte ne koristim BT, imam ruke Quote Share this post Link to post Share on other sites
chikavili 511 Posted January 1, 2010 Iskreno, voleo bih da ti naplate jednom kaznu, pa bi te onda pitao Quote Share this post Link to post Share on other sites
boki 11 Posted January 1, 2010 ^hahahahhaahah ma aj sto ce da ti naplate kaznu nego 5 bodova Quote Share this post Link to post Share on other sites
TOGO 0 Posted January 1, 2010 c/p sa Benchmark foruma:Bluetooth slusalice samo 1500 din,novo neotpakovanoNa prodaju Nokia BH 320 bluetooth slusalice,sve novo i neotpakovano i u fullu.Rade na svim telefonima koji poseduju bluetooth.Kolicina:10 komadaDobio ih u zameniMoze licno preuzimanje,a moze i slanje putem kurirskih sluzbi.Cena samo 1500 din!Cena je za komad.Cena je fixna,bez ikakvih zamena.LokacijaOkolina ZR, znaci nisam iz NS ili BG.Moguce je slanje putem kurirskih sluzbi za one koji nisu u mogucnosti licno da preuzmu robu ili neki drugi vid slanja po dogovoru.Ako nekog interesuje mogu da nađem kontakt Quote Share this post Link to post Share on other sites
Mik 3 Posted January 1, 2010 (edited) -Firma koja ga pravi je u vlasnistvu korejskog Samsunga.Odakle ti ova informacija? (s' obzirom da se nigde ne pominje samsung u vlasnickoj strukturi, a firma je osnovana '61. u Americi)Rece mi prijatelj koji radi u Bell computersu,i koji prodaje Plantronicsove uredjaje,mada sto ti rece,cidno da se to nigde ne pominje . Edited January 1, 2010 by mik Quote Share this post Link to post Share on other sites
Vukasin 0 Posted January 2, 2010 Samo da pohvalim i ja Plantronics 230, odlican je. Quote Share this post Link to post Share on other sites
chikavili 511 Posted January 2, 2010 Rece mi prijatelj koji radi u Bell computersu,i koji prodaje Plantronicsove uredjaje,mada sto ti rece,cidno da se to nigde ne pominje .Koliko sam ja video, definitivno nemaju veze sa samsungom. Nego, imaju prodavci obicaj da nepoznate ili manje poznate brendove, "pripoje" nekom poznatom, kako bi ga lakse prodavali Quote Share this post Link to post Share on other sites
Mik 3 Posted January 2, 2010 (edited) Da izgleda da zaista nemaju nikakve veze ,sad pogledah wikipediu,i moguce da je moja greska,posto je Plantronics kupio Altec Lansinga-verovatno mi je to i moj drugar prodavac rekao .Ali ja sam izgleda to permutovao ,i ubacio Samsunga u celu pricu Plantronics je mnogo jak da bi ga koreanci preuzeli,a Platronicsov hands free je nosio jos i astronaut Neil Armstrong njegov model se zvao Snoopy ,ali stvarno.A posto su pravili telekomunikacione uredjaje za svemirske letelice ,otuda im pravo da svoje modele nazivaju po imenima istih . Edited January 2, 2010 by mik Quote Share this post Link to post Share on other sites