Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
boki

Jedan od roštilja...

Recommended Posts

Konačno neko veće dešavanje na koje bih mogao i da dođem... garant će sneg opaliti zbog toga :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas me zanima koga ce Boki presamititi preko haube,da mu pokaze kako je sredio glavu... :lol::(

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. boki

2. Dovla

3. mikisxy

4. neshaoct

Uradićemo kao i prošli put na roštiljima, dakle NEMOJTE nositi meso, već ćemo skupiti pare i otići u obližnju mesaru i uzeti kvalitetno roštilj meso na jednom mestu. Eventualno, onaj ko želi može poneti nešto sokova, kisele vode i sl... :thumbup:

p.s. Vadičep više neće trebati, taj problem je trajno rešen kupovinom istog u Kragujevcu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

gospodo, svratio bi i ja možda, ali nemogu da stignem sa vama da idem zajedno, pa bih bio zahvalan nadležnima da postave običnu srpsku adresu, a ne satelitske snimke, gps koordinate, raspored zvezda, tumač sudbine ili link ka nepreglednom CBC forumu ... :whistle::whistle::whistle:

hvala unapred !!! :thumbup::welcome::welcome:

ps: nezalazim u te krajeve često, ali po sat-snimku mi se čini da je lokacija vrlo blizu onoj ulici kojom se ide ka TIM-u ??? :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa bih bio zahvalan nadležnima da postave običnu srpsku adresu, a ne satelitske snimke, gps koordinate, raspored zvezda, tumač sudbine ili link ka nepreglednom CBC forumu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obrati se nadleznima na CBC-u, posto je organizacija njihova i oni znaju adresu. I nemoj dva puta da ponavljas istu poruku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. boki

2. Dovla

3. mikisxy

4. neshaoct

5. alumiroi (99%)

6. kole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na početnoj strani Foruma...

Ts1kSIv9.jpg

Evo i livade...Zaokruženo crvenim je Lav Auto u Žarkovu...

aV10zmGr.jpg

Zatim u Google :

Ts1kTbqS.jpgTs1kTsTS.jpgTs1kTKlS.jpg

Jablanička 1, Žarkovo, Beograd

Tu je Lav Auto...a preostalih 50 metara ( ili manje ) do livade, čini mi se da nije teško pronaći...

Ne znam ni ja tačnu adresu jer mi nikada nije ni trebala. Dovoljno je znati gde je Lav Auto.

Ako baš hoćeš i tačnu adresu livade :

Ts1l0gh0.jpgTs1l0WGr.jpgTs1l1C4S.jpg

Ukucaš gore levo Jablanička 1, Beograd, kako bi video kako se zovu i okolne ulice jer livada i jeste odmah tu u okolini.

Ts1l2Lq0.jpgTs1l3lQ9.jpg

Izabereš onu na Čukarici...

Ts1l3Xfi.jpg

I onda to malo zumiraš da vidiš krupnije natpise okolnih ulica. Obeleženo crvenim je livada.

Ts1l4xFr.jpg

:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

HVALA nešo, to sam i ja hteo sam da uradim ali sam prvo očekivao ovde pravu adresu ...

mnoge stvari ne mogu da se nađu tek tako preko gugla -pogotovo adrese prodavnica auto delova pa zato nisam ni pokušavao ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...