Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Markoni147

Alfa Romeo 147 2.0 T. Spark

Recommended Posts

Pozdrav svima...

Vec sam se predstavio u topic-u namenjenom za to, pa evo me i ovde gde ce biti i dosta slicica...
U pitanju je AR 147 2.0 T.Spark, 2002 godiste, njen sam vlasnik vec 2 godine... Mazena je i pazena od prvog dana, zimi se uglavnom ne vozi posto za te uslove postoji slubeni auto :whistle: ... Presla je 135000km i za sad nema znakova umora, dobro je ocuvana i spolja i unutra i od kada je kod mene imala je samo redovno odrzavanje... Sinoc sam malo izmaltretirao Vukasina ali mislim da se isplatilo... 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

th_4-35.jpg

xexexe :)

prepoznatljiv stil

Samo da je crvena, bila bi uhhhhhh!

Po meni jedan od najlepsih hecbekova na planeti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez obzira što si mi drugar, po mom miškljenju ovo je naj Alfa 147 na našim prostorima :) samo da je bar 200 konja i bila bi još veća bombonica :p taman kao Clio Sport ;) nego nije mi jasno što nju predstavljaš pored one aždaje :D poz Mare! (Ćira)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Che bella macchina :w00t: !

Nadam se da cemo imati priliku da je vidimo i uzivo na skupovima :thumbup: ,a i da je cujemo :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je 147-ica vizuelno jedan od omiljenih automobila, a ova je stvarno :respect: , jos sa petoro vrata......savrseno!!! :yes

Edited by NED

Share this post


Link to post
Share on other sites

jednom sam sedeo u alfi 147,isto 5oro vrata,jedino sto je bio 1.9jtd,ali nema veze koji god motor da je, unutra je savrsen,nisam video u autu ni jednom lepsi i bolje odradjen enterijer od 147ce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si, o motorima ne vredi raspravljati, ali sve ostalo, karoserija , enterijer, detalji,.......daleko ispred svog vremena. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kada sam seo iz mog punta u tu alfu,to je bilo neverovatno koja je razlika u svemu unutra,jedino sto jedan i drugi imaju 4 tocka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@chikavili Pa da, stil je dobro poznat... ;) I ja bih voleo da je "rosso" ali sta je tu je...

@loodilo Hvala bata Ciro... Sto se tice druge Alfe nju sam prodao, tako da je ova aktuelna :)

@vuk Hvala, hvala ;)

@mik I videcete je, i cuti... Ici cu u KG, a navraticu i na neko vase okupljanje...

@kole Po meni najbolji izbor, mada su i dizeli dobri... Ali ja sam vise petrolhead...

@NED Hvala, hvala

@silenci Unutrasnjost je extra kvalitetna, cak kvalitetnija od vecine sadasnjih modela... Razlika je velika u odnosu na Punta, i od Stila je dosta kvalitetniji (i lepsi) enterijer...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna Alfa :thumbsup:

Kad sam kupovao auto (trazio sam i Alfu 147) ali nigdje nisam mogao da nadjem ocuvanu

Nakon par sedmica trazenja, naisao sam na Stila :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke na Alfi,auto izgleda perfektno!!! :thumbup: Verovatno sledeci moj izbor po pitanju prevoza,probao sam skoro jednu 147 1.9 jtd restyling i odusevljen sam,kako sam seo u nju najezio sam se,dalje necu komentarisati... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad vec pricamo o enterijeru 147-ice naleteh na neki specijal Murphy-And-Nye,verovatno ga je dizajnirala ta modna kuca bas za ovu lepoticu:

56321022.th.jpg

a evo i par skica,kako bi navodno trebala da izgleda nova 147,ako je bude:

82927903.th.jpg

79654599.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekoh vec par puta Markoni, ali evo i ovde - prelepa stvarno, svaka cast za masinu! :thumbup: :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa neki Fiat,sigurno.Videli ljudi u kad su bili u Kragujevcu kako se to radi medju RADNICKOM KLASOM :lol: :lol:

Edited by bokija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa imam neke druge stvari u planu, nju skoro da nisam ni vozio jer imam sluzbeni auto koji koristim 24h tako da je to bilo najrealnije resenje...

@vili Pa videcemo, imam dobru kombinaciju da preprodam par automobila, pa Boze zdravlja lecice neka Brera...

@bokija Ja sam tu boles' davno prelezao

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...