Jump to content
FAS Goran
mikisxy

Fiat Nuova Croma - iskustva, saveti pre kupovine

Recommended Posts

Pa Ultima Revisione za tu tvoju :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si, si DY555HV .

18.1.2018. - Ultima Revisione

31.1.2020. - Scadenza (Expiry Date)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/23/2018 at 10:45 PM, Martin said:

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13084948/fiat-croma-19-mj

Objasnio sa cenom i stanjem. Baš ću sutra otići da vidim šta je. :-) 

Video auto. S obzirom na cenu i nije tiliko loš. Da se ocarini i dovede u neko pristojno stanje - na kraju izađe 3000 e.
Od ulaganja - bar ja što sam uspeo videti, jeste udarac na prednjioj levoj strani, neka remenica se čuje ili je španer. Panel na gepeku je pukao i u enterijeru ima nekih manjih nedostataka. Sva vrata se lepo zatvaraju, brava na gepeku funkcioniše. Ima dva ključa.
Kvačilo dobro, zamajac je dobar, kočnice su dobre. I nije trula odozdo. Ukupna km je oko 350 000 km. Klima radi.

 

Uglavnom, ko ima volje i vremena za sređivanje, nije loša kupovina. Dobra je osnova.

 

 

 

A verovatno većina uđe u Srbiju u ovakvom stanju.

Edited by Martin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pda, samo u ovom slučaju znaš na čemu si. A izgleda da je prodata. Pratimo oglase, osim ako nije uzeo neko ko će da sređuje za sebe.

 

Jedan detalj sam zapamtio sa ove krome - sva stakla imaju oznaku 09, osim zadnjih leptir stakla, kod gepeka koja imaju oznaku 08.

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 minutes ago, Martin said:

Jedan detalj sam zapamtio sa ove krome - sva stakla imaju oznaku 09, osim zadnjih leptir stakla, kod gepeka koja imaju oznaku 08.

Ako oba imaju isti broj onda je vrlo verovatno da je sve ok, tj da nisu menjana u medjuvremenu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, videh Draganovo kamionče. :respect:

 

 

Šta da kažem, prodaja Maree ide kilavo (jaka cena)....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam dve Maree 1.9 JTD koje su skoro prodate, jedna je bila karavan, druga i ne znam...zna @Woodoo:D 

Jedna otišla za 1.000, druga za 1.100 evra...al' za ovu koja je otišla za 1.100 znam da je bila lošija od tvoje po pitanju limarije sigurno. Imala je 275k, ili 375k na satu (zaboravio sam)...pa opet za 1.100

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sta cu sa sobom ovih dana pa gledam meree (karavane) po oglasima... Cini mi se da nema dobrih ispod 1500... Bar se meni cini.. Ali ljudi vole nemacka kola pa to i kupuju uglavnom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da.

Drugar sa posla planira da proda Golfa 4, 2002, benzin+plin, nije u stanju kao moj auto  (zajedno smo došli do tog zaključka) - konta da će dobiti 2000e.

Share this post


Link to post
Share on other sites
38 minutes ago, Djuk85 said:

Ne znam sta cu sa sobom ovih dana pa gledam meree (karavane) po oglasima... Cini mi se da nema dobrih ispod 1500... Bar se meni cini.. Ali ljudi vole nemacka kola pa to i kupuju uglavnom...

Od mog matorog bila dobra, ne savršena ali dobra, posebno za 1.000 za koliko je otišla. 2001. godište. Ništa nije podmetnuto ili sakriveno. Od ulaganja samo mali servis i oko 100 evra na trapu, gumice balans stangle i jos nesto, zaboravio sam sad. I zadnji brisač, neko ga izlomio  pa nismo ni stavljali nov.

350.000 km, nismo vraćali kilometražu. Promenili letvu volana pre prodaje, kupljena letva ovde na forumu i zamenjena kod Gorana, nismo hteli da uvaljujemo. Registrovana pre mesec i po, imala euro kuku atestiranu, ksenone, Fiamm akumulator...

Kakav je sve polusvet dolazio da gleda...možda dva normalna samo, jedan od njih je kupio na kraju. Često se dešavalo da nemam vremena da pokažem auto pa ljudi u međuvremenu kupe drugu, jednostavno ima ih dosta na oglasu i dok se ja smislim oni odu da kupe drugu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...