Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

ovo ima da ode ko metak od holandskih zaljubljenika u Lanče... Unikatni primerak, pa još "gazdin"!? Mada mu je nešto motor "kaljav". sve ostalo "do bola".

Share this post


Link to post
Share on other sites

:thumbsup: da malo obnovimo gradivo-Lancijana dobila sestricu sa sličnim karakteristikama al malo čipovanu na 240 ks(u standardu isto 205 ks samo V6 turbo)(Niška sekcija Alfisti RS

 

zza4005.jpgzza4006.jpgzza4007.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanje vama koji imate kapu kupe: Da li joj se spuštaju zadnji bočni prozori i da li onda ima stub između prednjih vrata i zadnjeg dela? Takav dizajn je uobičajen kod kupea gran turismo klase.

Inače i mene oduševljava ova lanča još iz vremena dok je Martinijev otac bio jedan od rektih koji ju je imao i vozio.

Lepo bi bilo i da neko od vlasnika prikači PDF uputstvo ako ga ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne spustaju se,a stub je debeo ko bandera,da uđeš i sedneš pozadi čekaš da motori koji pokreću siceve odrade svoje,što se tiče pdf uputstva ima ga na netu koliko hoćeš(ja sam odštampao skoro celu knjigu)

Kad radim servis-što radim to isprintam i u servis i kontrola kako rade,npr ovo je moj mtor 4/16-205 kavala.

http://storage.fiat-bg.org/Books/Coupe/Coupe_Service_Manual/Engine%20fuel%20system%2016v%20turbo.htm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, hvala na odgovoru. Postavi link tog korisničkog uputstva ako ti nije teško.

Edited by Bolens

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad bi znao da ga pronađem,ima oko 750 strana

malo sam stariji pa zaboravljam,al to ti je u User Manualima-imaš tu po forumu negde adresu sigurno-malo potraži

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je,ima jedna kod mene prodaje se vec dugo dugo,ljubicato plava boja sa alu felnama,lepo izgleda na oko,ali ne znam koji je motor u njoj!

P.S.Pravi profi mafia auto,bar po meni! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prava masina, nema sta :thumbsup: . Sredi samo ovo krilo, kvari ovakav auto nepotrebno.

@ Bane23: Mozes li da mi nabavis broj telefona coveka sto prodaju tu kapu? Prolazio sam par puta i video da je na prodaju ali nikako da stanem da proverim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prava masina, nema sta :thumbsup: . Sredi samo ovo krilo, kvari ovakav auto nepotrebno.

@ Bane23: Mozes li da mi nabavis broj telefona coveka sto prodaju tu kapu? Prolazio sam par puta i video da je na prodaju ali nikako da stanem da proverim.

:question::question: činimi se da znam za nju,mislim da je 2.0 5/20 turbo 220 ks,ali stalno se nešto prodaje,mislim da je bila i registrovana na PA table,pa prodana,neka žurba,pa opet bez tablica,pa otišla za 2500 nisam siguran,ali mislim da je dobra samo za delove(moje mišljenje.nemora da je tako.papiri?????? :(:no

e da vidiš drugu stranu(desnu) sva izgrebana ključevima ili šafcigerima pet-šest šara od početka do kraja auta-lokalna mafija vođena vođom Kš Delija,izgrebana do lima,ali ne sekiram se više-u početku popiz... sa budalama nemožeš,a vremenom(uskoro)ću je svu špricati i eto gotovo. :whistle::thumbup:

Edited by siki

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo će kraj 2016,a mi se i dalje veoma udobno i sigurno vozimo-a još bar 15-20 godina:D

nikakvih većih kvarova,osim jednog izgorenog ventila zašto je bio kriv loš plin,dva velika servisa,par silen blokova zamenjeno i ostale sitnice,ali Lancijana nabija kilometre i obilazi Evropu,a i po lokalu ide:)

 

IMG_0045.JPGIMG_0043.JPGIMG_0047.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj turbo motor bolje razvija snagu nego v6 iz Alfe,ima 1000 obrtaja više od alfinog,vuče od 2500-3000 o/min pa do 6000 pa i ppreko kao lud nema zastoja,a alfin v6 samo odjednom eksplodira i kratko nekako to traje(udarac u leđa kad te zalepi za sic)ali ne žalim se.oba su zadovoljstvo voziti.:P

Moram da citiram kolegu što vozi deltu iz Kš kad je tražio da vidi motor ispod haube:Bog te mazo ko motor iz autobusa:lol:

 

lancia_k_coupe_2016_003.JPGlancia_k_coupe_2016_020.JPGlancia_k_coupe_2016_015.JPG

 

naše druženje traje od 2007 godine i oko 100.000 km:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam jedno vreme trazio ovaj auto, ali nista nije bilo u ponudi. Naleteo sam na jednu u gradu, ostavio papiric, ali covek se nije javio. 

Vanvremenska Lancia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...