Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

nije ručica ništa dirana,možda je kožna manžetna malo pala dole,ili ugao slikanja pa daje takav utisak-sve je kao i kod drugih Lancija:Dali autek je stvarno bomba-samo mu fali tempomat-to mi toliko nedostaje kad putujem auto putem-čudo jedno,a na tempomat sam se navukao sa mojom Alfom 166 v6 tb,koji je to užitak-odmoriš noge.:rolleyes:

On ‎2‎.‎9‎.‎2018 at 1:54 PM, Dragon said:

Ja sam jedno vreme trazio ovaj auto, ali nista nije bilo u ponudi. Naleteo sam na jednu u gradu, ostavio papiric, ali covek se nije javio. 

Vanvremenska Lancia.

jel isto crna?Kad sam ja svoju kupio i vraćao se iz N.Sada za KŠ,kroz Bgd-tip me startuje,blica,trubi,ja tek vidim isti auto,stanemo popričamo-a on kuka kako je hteo ovu da kupi al nije trenutno imao pare,kao motor mu je bio najinteresantniji(16v turbo)malo pričali i ajd zdravo-uzdravlje da te služi-i evo to traje 12 godina bez nekog ozbiljnog kvara-sipaj plin(malo i benzin)i nemisli samo gas.;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@siki

 

Kakav primer obožavanja jednog istog auta dugi niz godina i na tome ti skidam kapu   :respect:  Ja se brzo zadovoljim i tražim nešto drugo iako mi se svaki moj auto sviđa i uživam u njemu...

 

Nego, čitam sad stare poruke i vidim da spominješ da je neko krilo ili stranica izgrebano do lima a na slikama se ništa ne vidi. U stvari na slikama iz ove godine je perfektna, ravna, sija se k'o nova. Jesi je farbao u nekom trenutku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

da,da ofarbana je cela zimus(3 meseca stajala kod farbara,sve polako na tenane,i usput zamenio pragove novim )dobro ispolirana i to je to/redovno se 1 nedeljno pere u perionici,voskira i obriše.garažirana pa je to isto čuva.

Mislim da će taj auto za 5-6 godina dosta da vredi pa ga moram obožavati i održavati.:rolleyes:

Ja za traženje nekog drugog auta imam Alfu 166 V6 turbo benzinu u kojoj isto uživam i te kako,pa sam odlučio da je prodam i tražim 159 tb pa tako dalje,može i 1,9 jtdm:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/5/2018 at 7:25 AM, PremieRacing said:

@siki

 

Kakav primer obožavanja jednog istog auta dugi niz godina i na tome ti skidam kapu   :respect:  Ja se brzo zadovoljim i tražim nešto drugo iako mi se svaki moj auto sviđa i uživam u njemu...

 

Nego, čitam sad stare poruke i vidim da spominješ da je neko krilo ili stranica izgrebano do lima a na slikama se ništa ne vidi. U stvari na slikama iz ove godine je perfektna, ravna, sija se k'o nova. Jesi je farbao u nekom trenutku?

evo kako je to bilo, posle još više, ali ofarbalo se :lol:

 

217474_218705318145149_2190877_n.jpg217554_218705368145144_3347257_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/3/2018 at 2:24 PM, siki said:

jel isto crna?Kad sam ja svoju kupio i vraćao se iz N.Sada za KŠ,kroz Bgd-tip me startuje,blica,trubi,ja tek vidim isti auto,stanemo popričamo-a on kuka kako je hteo ovu da kupi al nije trenutno imao pare,kao motor mu je bio najinteresantniji(16v turbo)malo pričali i ajd zdravo-uzdravlje da te služi-i evo to traje 12 godina bez nekog ozbiljnog kvara-sipaj plin(malo i benzin)i nemisli samo gas.;)

 

Da, crna, video je na parkingu, nije bilo nijedne u oglasima. Posle sam uzeo Alfu, a cini mi se da se kasnije pojavila jedna. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam,tako sam ga kupio sa takvim staklima-kad sam je vidio u garaži nisam ništa pitao samo daj vamo koliko košta da košta-do sada sam prolazio tehnički,ali u nekim tehničkim pregledima pojedini kreteni(lica koja navodno proveravaju ispravnost vozila) nešto kao kažu nije fabrički a veze namaju sa strukom,nepismeni,kupili neku licencu da bi kao radili i zajebavali stanke, a neznaju šta treba da gledaju-najveći ološ koji nam zadaje glavobolju prilikom produžetka registracije vozila-bar da kaže ne valja ručna,nožna,ili neki drugi vitalni deo za bezbednost vozila,za samog vlasnika i ostele učesnike u prometu-to bi razumeo,ali,oni traže neke gluposti-daj malo mito i sve OK.

jan sam uveren da je ovo zatamljenje fabrikana,jer nigde nisam napipao  neki rub ili slično da bih skinuo foliju kako oni kažu da je folija,ali ako je neko u Italiji to uradio(odakle je uvežen)-skidam kapu kako je dobro uradio:D

 

lanca_028.jpglanca_029.jpglanca 023.jpglanca 035.jpg

lanca_022.jpglanca_026.jpglanca_033.jpglanca 017.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naknadno zatamnjena stakla se lako prepoznaju iz aviona.

Pre svega po "miljeu" kako smo ga prozvali ovde na forumu :) - tj. lako uocljivom belom obodu po ivici fiksnih stakala, na mestu gde je staklo perforirano i gde folija slabije prianja. Ako je i to vrhunski odradjeno (a desava se u vrlo malom procentu, cak i kod firmi na glasu) ili su u pitanju vozila kod kojih staklo nije perforirano po ivici - postoji detalj koji nepogresivo otkriva folije. A to je da se na zadnjem staklu spolja vrlo jasno vide linije grejaca - logicno, posto je folija lepljena iza njih. Dok su grejaci na fabricki zatamnjenom staklu spolja vrlo tesko vidljivi, jer su sa unutrasnje strane vec zatamnjenog stakla.

Takodje, oznake na staklima sa folijama su blago zamucene, losije folije vrlo brzo povuku na ljubicastu nijansu, ne retko se desava da ima zaostalih baloncica vazduha itd., itd... Iole iskusnom oku je dovoljan kratak pogled, bez ikakvog zagledanja, "grebuckanja" i slicnih metoda. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesvakidasnji kupe koji ne mozes a da ne primetis na putu. Zanimljivo ovo izgleda. :stuart: Tebi svaka cast sto je dugo kod tebe, ja ne mogu se skrasim ni sa jednim. Drzi me jedan auto citavih godinu dana. Da mogu da kupim nov auto verovatno bih morao da ga trpim 5 godina minimum. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...mnogo je ređa :cool: njih je u Coupe verziji napravljeno tek malo više od 3.500 komada, sve ručno (mada ovo za ručnu proizvodnju i ne znam baš koliko je istina... :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a možda,ali ovako je fabrički-205/55/16 kako je i propisano.Možda te slika vara ali zadnji točkovi su malu uvučeni pod zadnje krilo i možda bi strugalo kad bi neko sjeo pozadi ili opteretio gepek.;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mala i dalje skuplja kilometre,ali mlađi brat ne zaostaje:lol:

 

20200603_073712.jpg 20190327_161701.jpg 20200603_074003.jpg.8a3146d6e907c8e041dcbbb4350e772b.thumb.jpg.2ee46b75cb4475ae86bc42e52d397741.jpg 20200603_073743.jpg.1499d94206daab56bb5cba0c31326204.thumb.jpg.11917aba2a5498bf93977784e32bffab.jpg

 

JEEP 2020 015.jpg JEEP_2020_029.jpg

 

Edited by Ivan
Sredjene slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre 21 godinu u auto časopisu Turbo-ova dva vrsna kupea su bila na velikom testu,a evo juče se srela u V Banji.I dan danas su ljepši od mnogo mnogo novijih kola i kupea-_-:lol:

 

20210328_124539.jpg 20210328_124440.jpg 20210328_124428.jpg 20210328_124414.jpg

 

Edited by Ivan
Sredjene slike

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, siki said:

Pre 21 godinu u auto časopisu Turbo-ova dva vrsna kupea su bila na velikom testu,a evo juče se srela u V Banji.I dan danas su ljepši od mnogo mnogo novijih kola i kupea-_-:lol:

 

20210328_124539.jpg 20210328_124440.jpg 20210328_124428.jpg 20210328_124414.jpg

 

Prelepa je Lancarica! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...