Jump to content
FAS Goran
MilanLaki

Fiat Punto mk.2 - krovni spojler (kačket)

Recommended Posts

Hocu i ja krovni spojler i pragove ako odgovaraju za Punta sa 5v ? ? ?

Predpostavljam da ima razlike izmedju verzije sa 3v i 5v ili mozda gresim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo meni veceras stigao abarth spojler,e sad ne znam da je to od lika sto je poceo da radi u sapcu,doneo mi je drugar on ih je nabavio meni i njemu,sa donje strane pise FIAT i jos nesto,cena je 3000,dao sam 2000 i sl.nedelje jos 1000.jos samo farbanje,naravno sam cu da farbam,postacu profi farbar%3b%29.gif,prvo alu felne,sad spojler.kad ofarbam drugar ce mi da ga postavi,on ima te lepkove :clap:

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas cene ovde, taj spojler je 2000 din a pragovi su 3000. Ti si uzeo od nekog drugog. Ako planiras Abarth pragove imas telefon u ovoj temi pa se dogovorite.

Edited by MilanLaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

i jel gotov sporting kacket :)

ako nije nema veze ide ovaj koji ima i pragovi samo prevoz preko citi expresa ima da me odere kad bi moglo busom :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam se cuo sa njim i kako mi je rekao nema nista do proleca :( Za sada samo Abarth verzija pragova i kacketica. Ako bude bilo nesto novo javice mi :hope:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje za one koji vec imaju ovakve (ili drugacije) pragove, smetaju li oni kad se koristi ona dizalica sto stoji u autu, moze li da se dodje do onih lezista za dizalicu koji se vide kada nisu montirani pragovi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Divota! :thumbsup:

Vidim da si u prethodnim postovima najavio neke bistre slike, imas li ih nekim slucajem? (valjda nisam dosadan :geek: ) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je samo proba, pragovi su samo prislonjeni na auto, nisu trajno :) montirani. Ceka se lepo vreme.

img3704em.jpg

img3703n.jpg

predvidjeno mesto za dizalicu

img3688l.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma to je po meni malo skupo,ja sam moj spojler 3v platio 3000,a i to je bilo malo skuplje,al sta da se radi.a lepo izgleda :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ona slika je iz lošeg ugla mada mislim da ne može biti loše na njemu... :)

Ako bi organizovali grupnu kupovinu jer je bilo ljudi koji su zainteresovani koliki popust dobijamo... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg ne znam samo dal se lepi na krov kao sto rece helloween ili na 5ta vrata, videcemo kad moj bude zavrsen. Bice slika iz svih uglova, pre i posle farbanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se mozak samo na trenutak pusti u rad dolazi se do logičnog zaključka da se lepi na peta vrata ;) lepkom za šoferke :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Pomenuti kacketic, ide sa malo modifikacije, na Zastavu 10. Ugradjeno vec na dve. Samo dobar majstor i to je to.

Dobijash moje obrvice za kalup chim skinem farove.

79508000.th.jpg

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, ne kontam. Znaci ovaj spojler sto helloween pravi nije bas 100% po mk2-5v (Z10) meri nego mora da se doradi malo? Znaci ako nemam dobrog majstora bolje da se ne upustam u samostalno lepljenje?

Edited by podvarak

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskreno ja sam ga probao na puntu sa 5 vrata i on stoji sasvim ok, nisam znao da se z 10 razlikuje od punta u predelu 5 vrata,moguce je nisam probao ali cu to da uradim cim pre da ne bih dovodio ljude u zeznutu situaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja cu svakako napraviti spojler u roku od 10 dana pa cu ga ponovo isprobati i javiti rezultate. Ako zelis mozemo i da se nadjemmo i zajedno isprobamo spojler pod uslovom da si iz beograda ili okoline posto ja cesto dolazim za bg, bar 2 puta nedeljno. :yes

eto koliko ja ne pratim, a lepo pise lokacija odakle si :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...