Jump to content
FAS Goran
MilanLaki

Fiat Punto mk.2 - krovni spojler (kačket)

Recommended Posts

PS1: chikavili gde se tacno nalazis u Zemunu i u koje vreme odlazis na :sleeping: pa da ja odradim posao :ph34r: (ovo je shala, nisam ja takav :) )

PS2: danas sam te video sa terase, prosao si Prvomajskom i sa te daljine folija na krovu se i ne provaljuje. Moracu i ja da se pozabavim time :thumbup:

1. Kraj petnaje, kod Zmajevog stadiona, ali ja ne spavam :D

2. Posle godinu ipo, iz blizine se primecuje na par mesta pukla folija pocela da se razvlaci, ali treba uzeti u obzir da je nestrucno postavljena, da sam uzeo onu jeftiniju, a i nisam bas nesto vodio racuna ;) U svakom slucaju, preporucujem.

Ukoliko budem skidao pragove (zbog ponovne montaze), mogli bi da iskombinujemo nesto za pravljenje kalupa, ali to se sigurno nece desiti pre proleca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

za sporting/hgt kacketic:

1. Punto Abarth

2. Vukasin

Reperu, skidaj spojler da pravimo kalup!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se izvinjavam svima, bio sam na odmoru 10 dana pa nisam pratio forum (nisam imao internet) Danas sam stigao pa cu sutra kontaktirati decka koji izradjuje ove spojlere da vidim da li je on u medjuvremenu nabavio HGT kacketic i izradio kalup, takodje ostalo je da se vidi i za pragove...

Sutra javljam dokle su stvari stigle...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kacketica za sada nista (hoce sam da nadje da slucajno ne bi ostetio neciji original (recimo od Vuka :) ) do sad mu se nikad nije desilo da osteti bilo sta pri izradi kalupa ali...), u medjuvremenu je nasao pragove pa sada izradjuje kalupe za njih. Cekam da zavrsi i da mi kaze konacnu cifru za iste, posalje koju sliku da okacim ovde ili da uzmem jedan par pa da vide iskusniji da li je kvalitet OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako jos uvek nema kacketica HGT, ali ima nesto drugo :) Pogledajte slike, slikano sa mobilnim pa su mutne. Ako se pitate zasto su sareni to je zato sto je priprema za farbanje vec pocela :) Posto je bila noc nismo bas mogli da vidimo kako se uklapa ali sutra po danu bice uslikani aparatom i videce se bolje. Inace cene su kao sto sam vec i pisao, za Abarth spojler je 2000,00 din a za Abarth pragove 3000,00 din

03102009004.th.jpg03102009003.th.jpg03102009002.th.jpg03102009001cl.th.jpg03102009t.th.jpg03102009005.th.jpg

E sad ono glavno. Najverovatnije ce uskoro biti i HGT kacketa, ali takodje i nekih stvarcica za Stila i za Brava.

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=44928

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazi coveku da pozuri sa sporting/hgt kitom... :) Da sam napaljen kao nekad, odmah bih uleteo u ovaj abarth fazon, ali necu vise da mesam babe i zabe, pa da stavljam sporting felne i branike, sa abarth pragovima i repom...

Sporting kacket uzimam 100%, za pragove cu jos razmisliti, ali recimo - 70%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje, i ja sporting kacket uzimam 100% a bice jos par ljudi sigurno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam zainteresovan za sporting kacket...

Predhodnom vlasniku mog ljubimca se mnogo svideo pa ga je skinuo i zadrzao... :(:X:cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Informacija od sinoc- trebalo bi da se resi pitanje sporting kacketica u narednih 7 dana :D

Inace zbog velike potraznje cena se duplira :devil::harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nismo se razumeli dobro. Duplira se na vise, ali samo za one koji zele i jedan rezervni da stave u gepek, uz rezervne sijalice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislis, za duplo bolji izgled i duplo bolju aerodinamiku? Ako je tako, ce da dam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

to matori, prednji lip!

Prvo cemo tu da probamo kako stoji :)

Aj sad, da ne bi od cele price ostalo jedno nista, malo ozbiljnosti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam to, malo mi bzv. Aj da sacekamo prvi primerak, da okacimo koju sliku, pa da mozda otvorim novu temu tipa "group bay" ili slicno. U sustini samo da se dobro odradi alat/kalup i stancovanje nece biti problem (moze samo malo ovo vreme da zeza, 'ladno bre :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

ae bre, napravicemo solidarno kupovinu nekog smederavca, a ako je mastor kaki treba, otvoricemo se i za alfaplam... samo da on nama to odradi ljudski :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...