Jump to content
FAS Goran
obelix

Kolika vam je potrošnja goriva?

Recommended Posts

@amladenbk Ako sam dobro video u 4 teme si napisao isti tekst vezano za termostat koji si zamenio. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taman posla da mi smeta nego gde god otvorim oko potrosnje, termostata, radne temperature sve isto. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve razlicite teme ... al isti problem ... hrabri krojac .. on sedam jednim udarcem ja samo cetiri

voleo bih da mi se to nije desilo pa ne bih ni pisao ...

ubuduce cu paziti gde sta pisem ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj bravo zadnjih 100km po gradu  7,4 l po bordu ( realno oko 8 )  sa prosecnom brzinom od 27km/h.  Da li vam se to cini ok posto sa tih 27km/h ova voznja bas i ne spada u pravu gradsku voznju  sa brdo semafora, kreni stani ? Koliko vama iz Bg-a ili nekog veceg grada bude odnos prosecne brzine i potrosnje?

Edited by CrackFox

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je poslednjih 1600 kilometara po bordu 7,9 prosek sa 28 km/h. Mislim da možeš biti zadovoljan. IstinA je da mi u Beogradu imamo dosta semafora i kreni-stani režima, ali je činjenica i da su tvoje relacije verovatno kraće, što takođe značajno diže potrošnju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

CrackFox, to zvuči kao realna potrošnja tog motora na tu prosečnu brzinu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitam čisto iz radoznalosti...ok je to potrošnja za 150ks, možda je nekome mnogo ali meni je ok.

Edited by M-a-r-k-o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ja mislim s obzirom da ne vozim kao neki dekica, znam i te kako stisnuti gas i uterati u crveno, jbg gust mi je. Verujem da sa nekom lenjom voznjom moze to i malo dole ali koji sam moj kupio auto od 150konja ako ga necu malo oplesti .

Share this post


Link to post
Share on other sites

1260km 23km/h 8,0l 100% grad.

Malopre sednem da napravim krug da me mine želja pošto nisam skoro mesec dana pa videh.

Ako uzmemo u obzir da sam ja taj koji ima tešku nogu ova ženina penzionerska vožnja podiže potrošnju pošto do sada ovo mislim da je najgori rezultat za ove dve godine.

Al će da dobije po auto putu.... :smoke:

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam rekao da nisam zadovoljan. Samo sam konstatovao da u mom slučaju apsolutno penzionerska vožnja na niskim obrtajima definitivno daje loše rezultate.

Ja volim da poteram auto kad god mogu.

Potrošnja od kad sam uzeo auto se vrti oko 7,3~7,6l to je dok smo i oboje za volanom (žena mnogo više). Ovo je baš izuzetna situacija da nisam prešao ni 1km za ovih skoro 1300km, zato sam i primetio.

Zadovoljan sam svakako a iskreno ne tangira me mnogo potrošnja...


Pa i ja mislim s obzirom da ne vozim kao neki dekica, znam i te kako stisnuti gas i uterati u crveno, jbg gust mi je. Verujem da sa nekom lenjom voznjom moze to i malo dole ali koji sam moj kupio auto od 150konja ako ga necu malo oplesti .

To je bila konstatacija na ovaj post

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma đavola penzionerska vožnja... Žena cepa Jeltu samo tako kad ti ne gledaš, kao ona baba u reklami za Golfa

Sto se ti tolko sekiras za njegovu zenu??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...