Jump to content
FAS Goran
obelix

Kolika vam je potrošnja goriva?

Recommended Posts

Alfica bebica sa 120 hp po gradu od 7,7 do 8,3 to je neki prosek bas blage voznje,ima kada ide od 9 do 11,a otovren put ne preko 6l oko 90 do 100kmh

 

a uno po gradu nije smeo 6l da predje kako god da sam ga vozio eeee :(



 



DSC_0155.jpg

 

E, izvini, nisam stigao ranije ;)

 

cxca57201.jpg

 

 

brate sta je ovo u KAT OFUu kada je ili pri nekom pustanju gasa ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne bi mene placao da ti znas sa fotosopom :D

 

cxca57003.jpg

 

Bane, ispravljeno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

sta je ovo u KAT OFUu kada je ili pri nekom pustanju gasa ?

 

Cut Off je ova donja, gornja je uz brdo (sa upaljenom klimom).  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma opasni ste vi prevaranti,kada budete prodavali kola ima da osvanete u strahotama iz oglasa :)

Sto se tice potrosnje zaista uno je bio smesan,tek sada vidim,a imao sam i pandu kockicu od 900cm3 isto sa mono/pointom koja je trosila jedno pola litre mozda i litar manje :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zao mi je samo sto na ovom forumu neme neke cice da kaze koliko trosi i slicno,mi kao volovi zabrazdili,ovoliko,onoliko,gledam ovog ortaka Igora i ovog Ivanaik,ne zna se koji je gori :):p reciti realno stilo mi trosi 7+1 na .....u vas nosam i gotovo :):p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kako sam promenio protokomer trosi mi 7,2-7,5. Gradska voznja samo, po bordu,auto je cipovan.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zao mi je samo sto na ovom forumu neme neke cice da kaze koliko trosi i slicno,mi kao volovi zabrazdili,ovoliko,onoliko,gledam ovog ortaka Igora i ovog Ivanaik,ne zna se koji je gori :):p reciti realno stilo mi trosi 7+1 na .....u vas nosam i gotovo :):p

 

Dobro Bane, a biće posle jel Maja vodi drugarice  :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

29.09. 2013. biće pozvani (pored zvanično pozvanog Dejice) i TV ekipe SAT media group, National Geographic, Discovery i naravno Top sve sa Fifth Gear. Ujedno rešene sve trileme , špekulacije i nagađanja. Prisustvovaćemo epohalnom događaju i svima će biti dozvoljeno da vrhom dlana dodirnu remek delo italijanskog inžinjerstva.

Mora da dodjem da upoznam Clarkson-a obavezno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja, evo večeras se prijavljujem i uplaćujem. Vodim i sina - mrvicu od 17 meseci, da vidi to čudo neviđeno

 

what-has-been-seen.jpg

 

i kaže brmmmbrmm kada vidi Dejicinog stila!!! Nadam se da će Dejica biti dobre volje pa će dozvoliti da dodirne auto, i da nam uključi vibromasažere u sedištima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadnje merenje, u pitanju je gradska vožnja, nisam nigde išao van grada, s tim da sam svaki put u dolasku i odlasku prelazio pančevački most pa bi se to moglo uzeti kao olakšavajuća okolnost.
P1010468.jpg 

Ovo je neka "sve u svemu" potrošnja. Znači, sa sve izletima van grada, itd.

 

P1010469.jpg P1010470.jpg
A ovo je čist grad, auto nije video livadu zadnjih 7,8 dana.

 

 

Zadnje merenje, nisam nigde išao van grada, s tim da sam svaki put u dolasku i odlasku prelazio pančevački most pa bi se to moglo uzeti kao olakšavajuća okolnost.

Edited by Bogisha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su te varijacije gotovo neprimente, tj manje od 10% potrošnje. Ono što mi mnogo više utiče na potrošnju je vreme kada vozim auto. Bude i 20% razlike ako npr idem u 10 uveče ili 4-5 popodne negde na istoj ruti.

 

Pre neko veče sam kupio devojku na aerodromu u 3 ujutru. Na putu Batajnica-aerodrom-Arena-Batajnica sam stao na jednom semaforu u povratku, auto nije stizao ni da se ohladi, a prosek 4,4l. E sad šta mi nedostaje da bih i ja trošio 3,1 to već ne znam  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su te varijacije gotovo neprimente, tj manje od 10% potrošnje. Ono što mi mnogo više utiče na potrošnju je vreme kada vozim auto. Bude i 20% razlike ako npr idem u 10 uveče ili 4-5 popodne negde na istoj ruti.

 

Pre neko veče sam kupio devojku na aerodromu u 3 ujutru. Na putu Batajnica-aerodrom-Arena-Batajnica sam stao na jednom semaforu u povratku, auto nije stizao ni da se ohladi, a prosek 4,4l. E sad šta mi nedostaje da bih i ja trošio 3,1 to već ne znam  :laughing:

Pa nedostaju ti masažeri u kožnim sedištima, da imaš jedno 35ks manje i Dejicine noge, ruke i deo mozga zadužen za šaltanje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

koja ti je ovde prosecna brzina?

Da te ne slažem, al nešto oko 30km/h, pogledaću prvom prilikom.

Pa da ljudi, ja ne mogu da vozim "po Dejici". Malčice žustrije vozim, ali opet, ne nebezbedno ili tako nešto, eto potrošnjee.  :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pre neko veče sam kupio devojku na aerodromu u 3 ujutru. Na putu Batajnica-aerodrom-Arena-Batajnica sam stao na jednom semaforu u povratku, auto nije stizao ni da se ohladi, a prosek 4,4l. E sad šta mi nedostaje da bih i ja trošio 3,1 to već ne znam  :laughing:

 

@ Igor

Koliko si platio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lololololo, jel radi ovo gov*o ?  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...