Jump to content
FAS Goran
obelix

Kolika vam je potrošnja goriva?

Recommended Posts

Jeste da nisu na svim Aviama cene iste, ja sipam na ovoj najvecoj, prema veterniku. I to sigurno vec dve godine (ovo sad mi je treci auto u tom periodu i nijedan od njih se nije "zalio"). A na OMV sam sipao i gasio mi se na svakom semaforu kad pustim gas o.O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije to do plina, nego do auta.

Ja sam u juga sipao plin svuda gde sam stigao i nije bilo problema, isao je isto na svaki plin kao i na benzin - nikako :lol: :lol: :lol:

Tapatalk 2

Jel' ti ikako palio check engine lampicu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bre nista, nije se zalio, nije pistao, nema pojas da pisti, check lampa nikad se nije palila, nikad greska airbaga, grejace nikad nisam menjao, senzori svi radili kako treba, boot open nikad nije zezalo...

Ma sjajno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jankovicu, tebi je bre crkla tabla :harhar: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to ništa, moj je sam punio rezervoar kad mu daš gas preko pola :laughing:

Mada je i praznio i palio lampicu za gorivo ako naglo ukočiš.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nije to ništa, moj je sam punio rezervoar kad mu daš gas preko pola :laughing:

Mada je i praznio i palio lampicu za gorivo ako naglo ukočiš.

moj je toliko dobro bio nastelovan da kad sam kocio, svetli rezerva, a kad dam pun gas, posle 5 min zasvetli rezerva. I ne gasi se vise!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolika je potrosnja u gradu za 1.2 16v motor u fiat brava.meni ide i do 10l sto mi je jako puno pa me interesuje kolko je drugima ali iskreno ne za potrosnja za komsije i potencijalne kupce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i meni trosi trenutno 10l po gradu a van grada 6.5!!! I meni se cini da je puno 10l al aj da cujemo jos neki komentar i iskustva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sipam UVEK na MOL-u, prethodni put sa 52L presao 700km, potrosnja 7.4 Sve gradska voznja... 20% vremena sa gasom do kraja (i kad je potrebno i kad nije) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Batajnica-Segedin i zujanje po gradu-Batajnica 5,4l prosek. Bilo je tu vožnje od 20-150km/h. Do tamo prosek 5,5l i u povratku se spustio sa 5,6 koje je dobio od grada na 5,4 pošto sam zbog snega i mećave jako sporo vozio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i nije baš, tokom prošlog izleta van granica je bila 5,6 i 5,1 u povratku :) Verovatno bi i sad bila veća da nije vreme učinilo svoje. Žao mi da ga davim na autoputu :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad budeš jednom u BG-u javi mi se da svratiš na kafu :) Videćeš zašto mi je tolika potrošnja. Gde god da kreneš od mene imaš otvoren put i ograničenje 60km/h tako da mora i potrošnja da bude mala u takvim uslovima vožnje. Zbog toga i koristim svaku priliku da ga malo poteram na autoputu i da prodiše :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

studirao u bgu, bio staaalnooo tamo, sad kad sam zavrsio, jako retko sam u bgu. radim svaki dan sem nedelje od 8 do 16, tako da nemam puno vremena, a zato i ne prelazim puno :D

samo nedelju imam slobodnu i to gledam da iskoristim sa klincem i zenom. imamo obicaj kad je lepo vreme da skocimo do avale pa mozda se i tamo vidimo, napravimo neki rostilj :D

da ne offujem vise, idemo na avalu da izmerimo potrosnju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konkretno sam mislio na Batajnicu i Batajniči drum ili deo Novosadskog do Tempa :)

Može Avala i merenje, a više bi nam odgovaralo nizbrdo pa da dobijemo lepše rezultate :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igoru je lekar strogo zabranio da gleda potrosnju na board-u uz Avalu ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kolega, slobodni muskarci na Avali ne mere potrosnju ni goriva ni guma koliko ja znam, mozda to merite vi ozenjeni :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...