Jump to content
FAS Goran
obelix

Kolika vam je potrošnja goriva?

Recommended Posts

21 minutes ago, rage_man said:

Zato sponzoruse kad vide Kajena sa plinom, beze ko djavo od krsta

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 

A one kao sve znaju da je na plin. Pa ne bi provalile sve i da im pokažeš uređaj.

13 minutes ago, Trofeo said:

@rage_man voziti porsea sa plinom je kao jeb... sa kondomom:lol:

Čini ti se. Ni ja nisam verovao koliko je mala razlika, pa sam dok sam još vozio Mareu uzeo štopericu. Od 70 do 100 je na plinu išla oko 12,7 sekundi, a na benzinu 12,2. Dakle ima neke razlike, ali nema šanse da ti to u vožnji osetiš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nesa 169 sve to stoji ali sportski auto da vozis na plin ne pije vodu,bas kao sto sam naveo u prethodnom postu ;) cepas ti i sa kondomom sve super ali nije to to :lol::lol::lol:  od 70 do 100 12,7sec nije lose vreme,ahahahha

Edited by Trofeo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Čini ti se. Ni ja nisam verovao koliko je mala razlika, pa sam dok sam još vozio Mareu uzeo štopericu. Od 70 do 100 je na plinu išla oko 12,7 sekundi, a na benzinu 12,2. Dakle ima neke razlike, ali nema šanse da ti to u vožnji osetiš.

Kralju, nisu ni one bas toliko glupe, generalno da, ali sigurno nece pomisliti da je prikljucak za tankanje plina u stvari parking senzor

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj jako dobar prijatelj ugradjuje plin, i imao je ML 55 AMG... Naravno LPG. Sad ima.... Dobro se drzite.... Ma najbolje sjednite... Jeste? Nissan 350Z na PLIN. Predamnom ga ugradio, iako sam ga kumio da ga ostavi na miru... Ajd, ML i razumijem, kao sto i moja Kappa ima plin (nisam ga ja ugradjivao, casna piJonirska), ali Nissana... Jos mi je slabo kad se sjetim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako si baja staviš priključak za plin pored čepa za benzin, i baš će siki miki da gleda to. E sad, ako se za zadesiš na pumpi sa cickom budi baja, nemoj da sipaš čorbu za 2000 din, ili ne daj bože plin. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, Trofeo said:

@nesa 169 sve to stoji ali sportski auto da vozis na plin ne pije vodu,bas kao sto sam naveo u prethodnom postu ;) cepas ti i sa kondomom sve super ali nije to to :lol::lol::lol:  od 70 do 100 12,7sec nije lose vreme,ahahahha

U petoj brzini ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/16/2017 at 11:24 PM, marko.jovanovic said:

 E sad, ako se za zadesiš na pumpi sa cickom budi baja, nemoj da sipaš čorbu za 2000 din, ili ne daj bože plin. 

Ovo! :D

Ja stojim na pumpi, staje lik pored, A6 novi, sav urban sa brzim cvikama, dobacuje radniku dok izlazi iz auta -  Sipaj mi jeftiniji dizel za 'iljadu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ovo!
Ja stojim na pumpi, staje lik pored, A6 novi, sav urban sa brzim cvikama, dobacuje radniku dok izlazi iz auta -  Sipaj mi jeftiniji dizel za 'iljadu.
Taman da ima do bosne da ode i sipa pun. Elem, i meni se desilo par puta gde sam iskljucivo sipao za 500-1000 din kad idem za Sid cisto da ne vozim na mrtvu rezervu do Bosne gde ga natankam. Pogledi radnika na pumpi su kriticni. Haha

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi se čudite što neko sipa taman goriva do granice,pa da sipa jeftinije gorivo kod nas..,al je žalosno je kad čovjek parkira Mečku ili Bmw na pumpu ,al ne neki stari krš,nego noviji model  i kaže sipaj mi dvajs marki (10 eura).. Ja svjedočio,mislim da je bio noviji Bmw petica ili nešto slično..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali izgleda da ce se i benzin turizmu stati na kraj. Prica se da ce i kod vas da poskupi za 15-20centi po litru.

Ja toliko provodim u autu da me baaaaas mrzi da odem 100km (u dva pravca) za rezervoar, pa me ne dotice.

Ali dosta ljudi oko mene nije radosno zbog toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

308, 1.6 HDI, 112ks

 

Za prvih 5.700km, prosecna potrosnja 5.34

Racunam da je tu bilo oko 1.,5-2.000km autoputa, oko 2-2.500 i ostatak grad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sipam za 1000 din i vozim se 7 dana :D

 

Postojalo je neko testiranje koliko trose automobili pod punim gasom. Secam se samo cifre za kajena od 67l na 100km na max brzini pod punim gasom. Pa sunce ti kolike su te dizne? Kao vatrogasni šmrk :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Smireni said:

Ali izgleda da ce se i benzin turizmu stati na kraj. Prica se da ce i kod vas da poskupi za 15-20centi po litru.

Ja toliko provodim u autu da me baaaaas mrzi da odem 100km (u dva pravca) za rezervoar, pa me ne dotice.

Ali dosta ljudi oko mene nije radosno zbog toga.

Da, MMF ce da da neki kredit samo ako se povecaju cjene goriva..,tj. akcize na isto,to vam je dokaz da smo samo kolonija...,cista ucjena,samo da ne bi smo imali najjeftinije gorivo u regionu..  Radite sto vam se kaze ili nema love vise...  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...