Jump to content
FAS Goran
obelix

Kolika vam je potrošnja goriva?

Recommended Posts

Pa kad ga upalis a on samo brekce " Kro kro kro kro" a manuelni 6brzina a ide kao lud a ne trosi nista, a Avangard unutra pa krem koza a mis metalik spolja, i jaooo miline.. pojeba me ova svadba,, inace ^_^

+1 Mico to se ceni :)

Ce prodje i ta svadba pa ce padne neki e 250 kupe sa amg opremom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

C270 cdi 2011. god, neostvarena zelja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozis 2700ccm na 170hp i trosis 7l po gradu, milina, ali zato kosta koliko kosta...

 

Rado bih je posedovao, mozda u nekom sledecem zivotu, za sada sam ja i Fiatom zadovoljan :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo opet ja da se javim. Dosao sam u petak sa mora a potrosnja mi je bila po bordu 3.9l. Skala je pokazivala dve crte iznad rezerve. Presao sam 873-4km. Dal je tacan bord komp.il nije mene ne zanima al ja sam prezadovoljan sa potrosnjom. Malo sam se i igrao kad sam dolazio pa pre Zlatibora na onoj uzbrdici sa dva citroena c5. Pisalo im je hdi pozadi sad koliko ks ne znam al su isli fino do 100-110 posle toga me vise nisu videli. Da napomenem da je bila i jedna prelepa alfa 159 karavan jtdm CG table. Mislim da su bile PG, koju sam takodje ostavio lepo. Ne mogu da trazim sad po forumu ali ako je neko sa foruma voleo bih da znam sta je bio problem xD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pa kad ga upalis a on samo brekce " Kro kro kro kro" a manuelni 6brzina a ide kao lud a ne trosi nista, a Avangard unutra pa krem koza a mis metalik spolja, i jaooo miline.. pojeba me ova svadba,, inace ^_^

+1 Mico to se ceni :)

Ce prodje i ta svadba pa ce padne neki e 250 kupe sa amg opremom :)

 

Kad je bal nek je bal ali umesto 270 da bude 320 4 MATIC. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve zajedno. Samo na tom delu sam ga stiskao malo zbog njih inace sam normalno vozio. Pogotovu kad su me uhvatili na radaru u CG xD.

 

Ne možeš da računaš spuštanje niz kanjon Morače sa ugašenim autom ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam racunao nista,bord je xD! Pa ako je tu bilo spustanje niz kanjon jel racunas duplo vecu potrosnju kad sam isao uz kanjon? Hahaha ja sam morao da se popnem uz kanjen pa ond tek da se spustim. Nije me helikopter prebacio do gore pa da racunam potrosnju samo kad sam se spustao ;)

Moj auto ja ne gasim nigde osim kad stanem da pojedem nesto :p

I to sacekam malo da odradi u mestu, oko 2 min.kad je tolika km u pitanju pa tek onda gasim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vozio zenu u pancevo u porodiliste,relacija

vrsac-pancevo-alibunar,magistrale nesto oko 405km,uz postovanje ogranicenja (u novom selu plavci stajali) po boardu variralo 4.4l-4.5l na kraju ipak 4.5l ako mu je verovati.

klima bila ukljucena 75km koliko ima vs-pa.

Edited by salevs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da prijavim jedan los rezultat - NS - Zlatibor preko Beograda i Ibarske... 4,5 litre, znam da je puno, ali imao sam krovni kofer Cam, od 420 litara, koji mu je ubio ono malo aerodinamike... ;) 

Na autoputu katastrofalnih 5.7 litara pri 120 km/h. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam se borio koliko sam mogao... sve moje stvari stale u jednu kesu, al motala su da idu i kolica i 4 prekrivaca, dva cebeta, po kesa grickalica i kesa lekova, svaka velicine mojih stvari...o ostalom i da ne pricam ...sva sreca nije zima, bile bi tu i sanke... pa je morao da se montira i kofer... zhorz, kojibese tvoj kofer, nesto mvi nije delovao toliko velik (visok) ?

Edited by ata

Share this post


Link to post
Share on other sites

NS-SD-KG-CA-UE-NV-PP-PV-NK-PG-BD-TV i sve to nazad uz svracanje na Ostrog i vozikanje po CG prema mojoj racunici ispalo je oko7,5l TNG/100km. S obzirom da je u CG plin 0,7eur ja sam prezadovoljan kolicinom nepotrosenih para za gorivo.

Edited by gile smederevo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, pa lose napisah 7,7, a ono je 7, 5. Iskreno, na nekim deonicama je ogranicenje brzine skandalozno nisko, pa je i to doprinelo da se potrosnja smanji, posto si primoran da vozis kao baba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...