Jump to content
FAS Goran
malac1971

Veliki i mali servis za Stila / Nuova Bravo

Recommended Posts

Ja imam kombinaciju za original set zupcenja 11000, takodje i sa PK kaisa bi trebalo da ima original, pa ako te zanima mogu da pitam coveka sta tacno ima i po kojoj ceni, a mogu i da ga iscimam ako hoce da se reklamira na forumu pa da daje popust clanovima, videcu sa njim ovih dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mjenjate li svi pumpu vode pri zamjeni remenja? Jedni kazu treba, drugi pogledati stanje pa odluciti....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. A ima li u AP i dalje popusta za clanove? Neam pojma koliko su tacne cijene dijelova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima na forumu ! i jedno pitanje ili pomoć,Fiat Stilo 1.9 JTD 85kw trebam da uradim veliki servis,posle pređenih 60.000. od poslednjeg velikog servisa,međutim u rebusu sam koje delove da ugradim AP Sport ima ″Dayco″ ,a EuroAuto  ″SKF″ program cene su približno tu negde,možda je SKF malo skuplji .. međutim šta je bolje kvalitetnije da se ugradi,majstor kod kojeg treba da radim veliki servis mi predlaže ″SKF″ ... ?!

Edited by Ivan
Prebaceno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skf je kvalitetniji mada ako je kinez dzabe,dayko je dobar kod mene je na autu vec 70000 i ok je uskoro cu i ja da ga radim i vecina majstora kazu da je dobar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako da znam koji je kinez `SKF` jel ima neko preporuku radnju,gde mogu kupiti `SKF` originalne delove ?! Ima mislim u EuroAutu na Voždovcu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam radio sa Skf-om, doduse, majstor je narucio negde odakle vec godinama uzima..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne bu ni radio veliki servis na 60000 km,međutim kada sam radio posljednji put nije menjana pumpa za vodu,sada mi otišla remenica alternatora i morao sam da menjam i set roler španer zupčasti,i kada sam se preračunato bolje kada to menjam da uradim veliki servis ... sada samo pitanje gdje kupiti originalne delove ..,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes ovde da pogledas moje iskustvo sa delovima, svaka preporuka posto sam za 7 godina probao svasta: http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/38919-%C5%A1ta-je-bolje-od-delova-kupiti-originalno-kvalitet-delova/page-6#entry989594

Nabavljeno kod kolege na linku iz prethodnog posta.

 

(Da ne ponavljam, kako sa tim stoje stvari posle 60 i kusur hiljada km, imas ovde: http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/38283-veliki-i-mali-servis-za-stila-nuova-bravo/page-16#entry1025143 )

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema puno opcija što sr tiče delova `SFK` EuroAuto ili `Dayco` AP Sport .. e sada šta je bolje ili je razlika zanemarljiva ... vodena pumpa je skuplja `SFK` 4.700 din,ove ostale od 2.200 - 3000 din ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje INA Original ali to tesko da moze da se nadje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima nas kolega sa foruma,Bane23, radi sa original delovima,pa kontaktiraj njega. Ima svoju temu,na tel sam pa ne mogu da nadjem.

Delovi su zaista prva liga,uzimao sam za mali servis delove,sad cu i za veliki,samo da stanem na noge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam uradio veliki servis, dakle set zupcastog remena, pumpa vode, PK remen i svi roleri plus 1L antifriza, dijelovi su kostali 350 KM (oko 180 eur) i 100 KM ruke. SKF je originalni set, vodena pumpa je identicna originalnoj. Nije radjeno u ovlastenom servisu, ali nije ni "kod Mice u garazi" ;-), ali da ne reklamiram.

Eto okvirno da znate cijene u BiH.

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima. Da li neko zna da li se skida sus pleh pri zameni zupcastog kaisa, vodene pumpe, kanalnog kaisa i svih zatezaca, za novi bravo multijet?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...